nowJapan | Rugpjūčio 29-30 Vilnius | Japonijos kultūros festivalis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Abiem dienom viena kaina kadangi antros kainos ten niekur nesimato

    Comment

    • Sekirei
      Rimtas forumo narys

      • 2009 04 23
      • 170

      Autorius Airiz
      Abiem dienom viena kaina kadangi antros kainos ten niekur nesimato
      aa , tai jei teisingai supratau abioejom dienom 32 lt? ..
      nu kjp abiejom tada man tinka , nes jejgu butu po viena tai tada tjp.. eeeeeerrrrr T^T

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        Airiz, na jo, teks vaziuoti, nes per daug nervu, laiko, pinigu ir t.t. tas kostiumas suvalge. bet nuolaidos tikrai lauksiu.

        Beje,butu fainai, jeigu pirma ir antra dienos butu sujungtos kokiu nors vakareliu nakciai ^__^ (daydreaming)

        Comment

        • Sfinksaslt
          Rimtas forumo narys

          • 2009 01 22
          • 134

          Autorius Squall
          Airiz, na jo, teks vaziuoti, nes per daug nervu, laiko, pinigu ir t.t. tas kostiumas suvalge. bet nuolaidos tikrai lauksiu.

          Beje,butu fainai, jeigu pirma ir antra dienos butu sujungtos kokiu nors vakareliu nakciai ^__^ (daydreaming)
          Visi apie tą patį kalba, tik skirtingai O aš tai taip pamaniau, kad jeigu ponai organizatoriai išpirko patalpas abiem dalim, tai ta naktis kaip ir įsiskaičiuoja :]~~ tai gal paliktumėte ten mus per naktį "pamiegot" xD ?
          1. Tu dabar internete
          2. Tu dabar animezona.net
          3. Tu skaitai
          5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
          6. Tu dabar tai patikrinai
          7. Tu šypsais

          Comment

          • Helas
            Naujokas
            • 2009 02 28
            • 25

            Autorius Sfinksaslt
            Visi apie tą patį kalba, tik skirtingai O aš tai taip pamaniau, kad jeigu ponai organizatoriai išpirko patalpas abiem dalim, tai ta naktis kaip ir įsiskaičiuoja :]~~ tai gal paliktumėte ten mus per naktį "pamiegot" xD ?
            jo butu nice ir su zmonem susipazint butu idomu bet netikiu,kad mus ten paliks nakvot sakem su draugais uzimsim visus suoliukus parke

            Comment

            • Haruka-chan
              Naujokas
              • 2009 03 03
              • 24

              32 Lt. Gera kaina jeigu uz abi idenas juk praeita karta reikejo moketi 17 Lt. tiems kurie pvz ne cosplayna...cia beveik tas pats gaunasi nes uz abi dienas...Man dar ir is klaipedos reikia vaziuoti ta kelione dar tokia brangi tai man gal uztektu 200 Lt. Su autobusiukais biski brangu...beto manes nenori isleisti T^T bet as kaip nors isprasysiu nes ziauriai noriu! Ai o bus reklama? Kaip ir praeita karta per MTV ?

              Comment

              • .yu-yu
                _infanta;


                • 2009 03 11
                • 164

                Ant bilieto tik viena diena parašyta (ŠEŠTADIENIS 29.08.09 LAIKAS 11:00)

                Autorius Sfinksaslt
                Tai jei nepaliks tai šalia pastato visi sėdėsim, susipažinsim gi naktys šiltos
                O jeigu lis?
                Paskutinis pakeitimas nuo .yu-yu; 2009-08-13, 20:21.

                .every me and every you
                .DON'TWATCHME

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  Baikit gal fludint su tais suoliukais pastatais, nušnekat. Aš pažiūrėčiau kaip jūs ryte atrodytumėt. Jei nėra ką pasakyti - nesakykit.

                  Comment

                  • Olasas
                    back forever

                    • 2009 02 27
                    • 273

                    turiu klausimą dar vieną. gal jau buvo,gal praleidau... visvien: Ar įmanoma nusipirkt bilietų kiekvienai dienai atskirai? jeigu pavyzdžiui dėl nenumatytų aplinkybių negalėtum ateit į antrą dieną ar į pirmą?

                    Spoileris:

                    Comment

                    • Sekirei
                      Rimtas forumo narys

                      • 2009 04 23
                      • 170

                      hm nenoriu floodintis , bet katik apskaiciavau kiek man iseina su tuo ir beto ir t.t.
                      110 lt kostiumas + 68 kelione pirmyn atgal + 32 iejimas + tarkim apytiksliai 35 lt pavalgyt = 245 lt .. T^T.. kkznnn
                      hm jejgu tevas nuveza ir parveza --177lt . [ <-- tada pilnaj tinka]
                      nahh buciau zinojus buciau nedarius kostiumo o buvus vel maid. Bet ka jau padarysi .. daugiau nei ppuse kositumo turiu.
                      Teks vykti .. T^T hope kad phapa nuvez mane

                      Comment

                      • giedriusonline
                        Costume Maker


                        • 2008 06 07
                        • 279

                        Autorius Sfinksaslt
                        OMG.. ką jūs į tuos kostiumus dedat? man kažn ~50lt max gausis ir čia tik dėl to kad ant kardo daug sukišau... o kitą tai iš spintos trauki ir karpai ;D Na tikiuosi gerai atrodysi
                        Airiz-> sorry kad paflodinom tiesiog įsijaučiau lbj į cp
                        na tai toks ir kostiumas gaunasi
                        o jei nori kazko grazaus ir originalaus tai ir reikia kist pinigiga prie pinigo ir is ju klijuot kostiuma

                        na kaina manau normali
                        16lt dienai yra labai normalu
                        patalpoje niekas miegot garantuotai neleis, pasiklausinėkit draugu (juk ju turit manau)

                        Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                        Parašyk man.

                        Comment

                        • .yu-yu
                          _infanta;


                          • 2009 03 11
                          • 164

                          Autorius Sekirei
                          110 lt kostiumas
                          Mano 300Lt kainuoja

                          Maždaug iki kelių bus Mimasho dalis?

                          .every me and every you
                          .DON'TWATCHME

                          Comment

                          • neko_pari
                            nyanko sensei

                            • 2009 04 22
                            • 130

                            mane sudomino prie bilieto nurodytas organizatorius - Vilniaus pedagoginio universiteto Studentų atstovybė nezinojau, kad pas mus univere tokiais dalykais uzsiima

                            na ir brangius kostiumus gaminat eh matosi, kad ne studentai, kurie taupiai uz 30lt gali prasisukti
                            Paskutinis pakeitimas nuo neko_pari; 2009-08-13, 21:55.

                            Cosplay.com

                            Comment

                            • Helas
                              Naujokas
                              • 2009 02 28
                              • 25

                              ka zinau,bent as suskaiciavus isleidau medziagai ir visam kitam 200lt

                              Comment

                              • sketchas
                                Black sheep

                                • 2008 02 24
                                • 55

                                Na man uz pati kostiuma gavosi ~80lt, bet kelione dar 50lt+ biletas 32lt+ maistas ~20lt... Damn~!

                                Comment

                                Working...