nowJapan | Rugpjūčio 29-30 Vilnius | Japonijos kultūros festivalis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Reshef
    Bitter sweet

    • 2008 10 03
    • 307

    kiek supratau i antra diena yra bilietas atskiras, o jei galvoji but tik pirma diena tai atskiro bilieto nera- turi pirkti pilna bilieta.

    Comment

    • Wishmaster
      KOI team founder


      • 2008 07 18
      • 411

      Dėl bilietų: Bilietas į abi dienas kainoja 30lt(plius 2lt sau glemžiasi Bilietų Pasaulis), veliau bilietai brangs. Jei nori eiti tik į antrą dieną, prie įėjimo nusipirksi bilietą už 20lt. Atskiro bilieto į pirmą dieną nėra.
      Of all the things I've lost - I miss my mind the most
      All bannanas in the world - unite!!!

      Comment

      • Lucion666
        Forumo maniakas

        • 2007 04 08
        • 430

        Ar amv konkursas vyks 2 diena ar 1? ir is viso kokios pramogos kuria diena vyks?

        Comment

        • meskiukas
          ca-ching!

          • 2009 01 13
          • 86

          Ar bus imanoma gauti renginio plakatus ir Vilnieciams, nes laaaaaaaabai noretusi gauti toki prisiminima ir pan.
          Is nepopuliarių anime personažų kasdienybės:
          ~What are we going to do tonight?
          ~The same thing we do every night - try to take over the fan girls

          Comment

          • Deima-
            Ką čia gero nuveikus?

            • 2008 07 04
            • 90

            Deima- klausia:
            Jomajo, tai nejaugi aš negalėsiu likti anonimiškas? Aš, pavyzdžiui, noriu, kad žiūrovai ir skaitytojai vertintų mano darbą, o ne mano pavardę ar net asmenybę. "Kūrinys gali egzistuoti ir be autoriaus./ Manau, mano darbas yra tai pakeisti - kurti kūrinį, o ne kūrėją." Citatos Asukos Fujimori. Šiaip jis yra prancūzas ir Asuka Fujimori nėra tikra pavardė.
            Ir taip aš įkyrus. Ir toks būsiu iki tol kol jūs normaliai neargumentuosite man, Kodėl aš turiu rašyti savo pavardę ant viršelio. Beje, to punkto įtraukimas į dalyvavimo sąlygas yra šioks toks vertimas. Aišku, aš galiu nedalyvauti, bet...
            Po spekulacijų apie netikros pavardės užrašymą (paskaityk, kas toliau buvo diskutuojama temoje) pavardės tikrai reikalausime. Konkurso partneriai nori žinoti, kam yra steigiamas prizas. Ir tai užtikrina skaidrumą.
            Bliot, Dark-Tarou, žiūrėk ką padarei Šiaip netikros pavardės nežinau ar apsimoka rašyt. Po to, būtų kokų ėdų tai net neįrodysi, kad ten tavo darbas.

            Deima- klausia:
            Keli žmonės virš jau atsakė ir aš pats, savo buvusiame poste, atsakiau kodėl nenoriu dėti savo pavardės. Bet jeigu aš ir esu bailus ir nenoriu, kad mano draugai, klasiokai ar dar kas sužinotų apie mano kūrybą, aš turiu turėti teisę į anomiškumą.
            Kadangi geriausius renka ne Tavo klasiokai ar draugai, o kompetetinga komisija, nemanau, kad dėl šito turėtum bijoti. Priedo, vistiek laimėtojus kviesim ant scenos atsiimti prizų. Manau, klasiokai Tave pažįsta ne tik iš pavardės, bet ir iš matymo. O jei Tavo klasiokai tokie neišprusę ir juokiasi iš Tavęs - leisk mums su jais pasikalbėti.
            Jums reikia mano pavardės - galiu siųsdamas darbą kur nors ją užrašyti (atsiimdamas darbą parodau kokį nors dokumentą), bet ant viršelio nenoriu rašyt. Ir draugai, net nėra tą priežastis dėl kurios nenoriu rašyt. Kaip jau sakiau noriu, kad vertintumėte mano darbą. o ne mane. Bet, žodžiu, užkniso mane ginčytis su jumis.

            Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

            Comment

            • Džiro sesė
              X - Crime of visual shock


              • 2005 11 12
              • 604

              Čia klausimas ne dėl renginio, bet
              KODĖL ŠITOS GIJOS NERODO PRIE NAUJIENŲ?

              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

              Comment

              • Sfinksaslt
                Rimtas forumo narys

                • 2009 01 22
                • 134

                Dar klausimėlis nuo manęs: ar YURY Salon teiks mokamas paslaugas ar ne? ir ar jei gali dažyti plaukus :]~ ?
                1. Tu dabar internete
                2. Tu dabar animezona.net
                3. Tu skaitai
                5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                6. Tu dabar tai patikrinai
                7. Tu šypsais

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  Sfinksaslt, nemanau kad nemokamas. TIKRAI nemanau, nes jeigu ten tokie profesionalai, kaip aprasyta tai pasiruosk savo biudzeto mazinimui.

                  Comment

                  • Sfinksaslt
                    Rimtas forumo narys

                    • 2009 01 22
                    • 134

                    Tai aš pats tuomet gal nusidažysiu, o šukuosena prašysiu kad kokia panele už šokoladą padarytu, sugebės manau :]~
                    1. Tu dabar internete
                    2. Tu dabar animezona.net
                    3. Tu skaitai
                    5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                    6. Tu dabar tai patikrinai
                    7. Tu šypsais

                    Comment

                    • DStalker
                      Kuroi kenshi


                      • 2007 04 16
                      • 190

                      Ar is antros dienos aprasymo reikia suprasti, kad veikla nurodyta skiltyje KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS, INFO-STENDAI, PASKAITOS IR PARODOS
                      vyks tik antra diena? Turgeliai, parodos ir stendai kaip suprantu gali vykti abi dienas, tuo tarpu kaip su Aikido pasirodymu, paskaitom, seminarais ir pan.?
                      Noretusi tikslesnio isskirstymo, pvz. prie kiekvienos veiklos, konkurso ir pan. aprasymo galetu buti nurodyta kuriom dienom vyks (kaip kad prie turgelio parasyta kad abi dienas). Ar tiesiog dar tvarkarastis galutinai nesudarytas?
                      Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2009-08-16, 21:02.

                      Comment

                      • miharuse
                        Narys

                        • 2009 03 17
                        • 55

                        Laukiu nesulaukiu renginio. Tačiau, kaina brangoka, o jai dar ir apsipirkti nori tai išvis plius iš kito miesto važiuojant kainuoja brangokai... bet šeip pasistenksiu atvykti ir dar draugų prikalbinti na, bet jai nepavyks atvykti tai atsiprašau iškarto


                        It's little Miharu-chan
                        <...>What should I do??? *panic* Aaaa *got an idea*-look useless!

                        Comment

                        • Sfinksaslt
                          Rimtas forumo narys

                          • 2009 01 22
                          • 134

                          Nenoriu kurti naujos temos, tai čia parašysiu :]~ Jeigu kokia panele gerai moka šukuosenas daryti ir tikrai važiuos į renginį, gal galėtų man pm parašyti :]~ ? Būčiau dėkingas
                          1. Tu dabar internete
                          2. Tu dabar animezona.net
                          3. Tu skaitai
                          5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                          6. Tu dabar tai patikrinai
                          7. Tu šypsais

                          Comment

                          • Squalleh
                            .MØNSOON.



                            • 2009 01 12
                            • 1892

                            Klausimas ne del renginio: ar bus cosband'eriu paieskos gija, ar man sukurt?

                            Comment

                            • sketchas
                              Black sheep

                              • 2008 02 24
                              • 55

                              Manau, kad tokia gyja kaip ir jau yra : http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=3117

                              Comment

                              • giedriusonline
                                Costume Maker


                                • 2008 06 07
                                • 279

                                Autorius sketchas
                                Manau, kad tokia gyja kaip ir jau yra : http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=3117
                                ne to jis klausia
                                ar po renginio bus ieskomi zmonės kurie cosply'ino ta ar kita personaza ir ieskoma ju kontaktu
                                manau kad reiktu tokios temos

                                Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                                Parašyk man.

                                Comment

                                Working...