nowJapan | Rugpjūčio 29-30 Vilnius | Japonijos kultūros festivalis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Karinutea
    Naujokas
    • 2009 02 28
    • 24

    Autorius Shary
    Taip, kiekvienas hobis kainuoja, bet ne tiek - ex. full costume 150 Lt (su visokiais wig'ais ir t.t.) , kelionė 40 Lt, cosplay 32 Lt. Mes šiuos pinigus išleidžiam, o iš šimtų žmonių rengėjai dar gauna pelno. Na , tai kas čia savanaudžiai?
    Čia festivalis, o ne labdara Visiškai normalu, kad jie gauna pelną.

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      pamiršau >__<

      Na mano kostiumas man nieko nekainavo

      O dabar į temą - Vat galvojau prisistatymą, šiaip su muzikiniu fonu nieko nesugalvojau... o ar galima tiesiog ant scenos užlipus aka "suvaidinti" iš animės vieną momentą, bet jis truks 30s ir ar tai laikysis prisistatymu ? nes kažkai sakyti savo vardą ir cosplayinama personažą neįdomu... ai ir galima lipti ant scenos dviese ? mes ne cosbandas , bet cosplayinam to paties anime personažus
      Ir dar - o kada cosplay'eriams bus galima registruotis ?
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Šita tema pasakysiu tą patį, KIEK LAIKO UŽIMA ORGANIZUOT TOKIUS RENGINIUS. Kiek pinigų išeina už nuomą ir visą kitą š.

        Ir čia tikrai ne jų kaltė, kad žmonės tiek išleidžia savo kostiumams ir kelionei.
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • Sfinksaslt
          Rimtas forumo narys

          • 2009 01 22
          • 134

          Na manau, kad ir man teks sutikti jau. Gi svarbiausia, kad renginys nuostabus bus (tikiuosi) :] o tuomet ir visus piniginius sunkumus užmiršim. :]~~
          1. Tu dabar internete
          2. Tu dabar animezona.net
          3. Tu skaitai
          5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
          6. Tu dabar tai patikrinai
          7. Tu šypsais

          Comment

          • giedriusonline
            Costume Maker


            • 2008 06 07
            • 279

            kada butu galima tikėtis plakatus gauti?

            Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
            Parašyk man.

            Comment

            • neko_pari
              nyanko sensei

              • 2009 04 22
              • 130

              kad ir koks kostiumas butu, bet prie jo labiausiai per cosplay tinka - draugiska sypsena, o ne finansiniu rupesciu isvagoti veidai ir visi tiki burbejimai ir bambejimai, kokie visi aplinkui negeri (aisku jei to nereikalauja cosplayinamas personazas)

              Cosplay.com

              Comment

              • Narya
                Citizen Erased

                • 2009 01 22
                • 205

                Pabersiu šiek tiek (greičiausiai gan kvailų) klausimų, kadangi norisi būti tikrai dėl keletos dalykų
                Pirma - teisingai supratau, kad jei dalyvausiu Cosband rinkimuose, Cosplay personažo rinkimuose dalyvauti galima, bet Vyr./Mot. personažo ne? Ir tam reikės atskirų prisistatymų?
                Antra - dėl išankstinių bilietų - juos galima nusipirkti tik Bilietų Pasaulyje nurodytose parduotuvėse (Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžy), ar ir kituose miestuose? Klausimas gal kam atrodys kvailas, bet kadangi nedažnai tenka naudotis Bilietų Pasauliu..
                Shame on me, jei šitie klausimai jau buvo užduoti, bet DUK'e jų nemačiau, so... Laukiu ir dėkui už patikslinimus :]
                deviantArt
                BLACKOUT

                Comment

                • VampireBlood
                  Rimtas forumo narys

                  • 2008 07 18
                  • 155

                  Well, mano islaidos butu: uz kostiuma tik ~20lt, kadangi siuvu pati, ir beveik visa medziaga pati turiu. Peruko paieskos vis dar vyksta, todel jo prie islaidu negaliu itraukt. Traukinys i Vilniu ~25lt, kadangi bilieta pirks drauge su mokinio pazymejimu, traukinys is Vilniaus ~50lt, kadangi pazymejimo neturiu, 32lt uz bilieta i CON, vietiniams autobusams/troleibusams 20lt, suvenyrams 20lt, maistui dviem dienom 50lt (khe, khe xD), zodziu, total = 217lt ;DD
                  i suma neitrauktas perukas, bei nakvyne (jei tokia bus) ;D

                  Comment

                  • meow
                    mrrrr.....

                    • 2008 01 01
                    • 69

                    o tai kaina i abi dalis?ar tik i viena?nes manau daug zmoniu tik i viena dali vaziuos tai jiem nelabai apsimoka...

                    Comment

                    • Futari
                      AZ rėmėjas



                      • 2007 01 07
                      • 1094

                      O stai as labai labai nedrasiai bet isdrisau nusipirkti elektronini bilieta is BilietuPasaulio saito. Ir man pavyko

                      Kas neitin patiko, tai kad net ant bilieto yra mano vardas pavarde. Praradau konfidencialuma D:
                      Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2009-08-14, 19:29.

                      Comment

                      • Deima-
                        Ką čia gero nuveikus?

                        • 2008 07 04
                        • 90

                        Deima klausia:
                        Tai nejaugi versit vardą, pavardę ant viršelio rašyt? Aš galėsiu visą info orgams pasakyti, bet ant viršelio net nesiruošiu to rašyti. Kas čia per nesąmonė? Juk net Japonijoje tikri mangakos susigalvoja slapyvardžių ir rašo ant viršelių. Net Lietuvoje poetai naudojo slapyvardžius.
                        Tokia yra dalyvavimo sąlyga. Tikrai neverčiame.
                        Jomajo, tai nejaugi aš negalėsiu likti anonimiškas? Aš, pavyzdžiui, noriu, kad žiūrovai ir skaitytojai vertintų mano darbą, o ne mano pavardę ar net asmenybę. "Kūrinys gali egzistuoti ir be autoriaus./ Manau, mano darbas yra tai pakeisti - kurti kūrinį, o ne kūrėją." Citatos Asukos Fujimori. Šiaip jis yra prancūzas ir Asuka Fujimori nėra tikra pavardė.
                        Ir taip aš įkyrus. Ir toks būsiu iki tol kol jūs normaliai neargumentuosite man, Kodėl aš turiu rašyti savo pavardę ant viršelio. Beje, to punkto įtraukimas į dalyvavimo sąlygas yra šioks toks vertimas. Aišku, aš galiu nedalyvauti, bet...

                        Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

                        Comment

                        • piccosan
                          Daft Punk

                          • 2005 11 28
                          • 250

                          ko jus bijot savo identity? nieks gi nestalkins jusu suzinoje pavarde. kaip kruva vaiku cia verkslenat. jau be nicko ne isvietos. gavot varda ir turit pavarde, nuodokites jais.

                          Comment

                          • bithuthe
                            Last Frame Studio



                            • 2003 11 14
                            • 399

                            Deima- >> visiškai sutinku su tuo. Gadangi esam jau tokios būtybės, kad kas antras iš mūsų subjektyviai vertina ir jei kažkas tavęs nemėgo, tai tau va kaip bus, o jei draugelis, tai dzin kad ir kaip lievai padarytas darbas, tai įvertins.

                            [jei kažkam aš nusišnėjau, tai NEKOMENTUOKIT, just ignore me]

                            Comment

                            • Džiro sesė
                              X - Crime of visual shock


                              • 2005 11 12
                              • 604

                              Ašen irgi visai norėčiau paaiškinimo, kam ta pavardė reikalinga
                              and manga viršelio?

                              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                piccosan, niekas neverkia. tiesiog man idomu, kiek zmoniu tu cia pazysti pagal vardus? o pavardes? tau jos sako ka nors? o nick visi zino. bent forumose zmogu gales pasveikint, arba po cosplay atrasti pagal nick'a DAUG lengviau negu naudojant varda ir pavarde.
                                tad as tik uz nick'us.
                                Kazkas klause del AMV, tai manau kad galima registruoti tik viena ir kad jo rodymas Now Japan'e butu premjerinis.

                                Comment

                                Working...