nowJapan 2014 POP savaitagalio atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • HOkai
    Naujokas
    • 2010 08 07
    • 7

    #16
    Šį bei tą ir aš norėčiau parašyti.

    Visų pirma, nesuprantu tų, kuriems LITEXPO atrodė per mažai žmonių ir per daug vietos. Kai kuriems cosplayeriams reikia daugiau vietos, o ir kitiems norisi pastrakalioti ir palakstyti. To tikrai negalėjom sau leisti Kongresų rūmuose. Vis tik NowJapan sparčiai auga, suinteresuotų žmonių vis daugėja, taip kad ir vietos reikia daugiau. Tik gaila, kad dėl tokių pokyčių nebeliko eitynių po miestą! Manau, tai buvo tobulas festivalio užbaigimas, o dabar liko tik kažkoks giga selfis.... Išies dėl to liūdna, bet pati nelabai ką sugalvoju tokiai problemai išspręsti tai labai to ir nepabrėšiu.

    Kažkas jau minėjo apie Litexpo išplanavimą. Dalinai pritariu, bet, kita vertus, konsolių ir Lituanicon patalpose išties buvo ramiau, nes ne visi mokėjo skaityti ženklus. Bet aišku, čia tik mano savanaudiška nuomonė. Vis tik reiktų pasvarstyti ir dėl to. Kažkuriais metais buvo nupieštas žemėlapis su visomis erdvėmis. Kodėl šiemet taip nedarėt? Vis tik naujos patalpos.

    Apie maisto problemą irgi nebekartosiu.... Bent jau galėtumet leisti savo maistą pasiimt!

    Dėl veiklos norėčiau paprieštarauti kelioms jau skaitytiems pastebėjimams. Nemanau, kad jos buvo per mažai. Manau, kad NowJapan veteranus, kurie seka festivalio pėdomis jau nuo pirmųjų renginių, sunku nustebinti kažkuo išties nauja. Nors pastangos sugalvoti naujos veiklos tikrai jaučiasi: nauji stalo žaidimai, naujos konsolės, visa Lituanicon erdvė, speed dating. Tikrai nebuvo nė akimirkos kad jaustųsi nuobodulys, nors dalyvauju NowJapan'e jau trečius metus.

    Pabaigai norėčiau pabrėžti vieną itin didelį trūkumą: tragiškai trūko organizuotumo MENŲ ALĖJOJ. Dievaž, toks jausmas, kad norint sužinoti kas laimėjo ką reikia nuolatos ten sedėti ir laukti rezultatų arba kas kiek laiko ten pasivaidenti ir klausinėti organizatorių. Kodėl negalit žmoniškai apsispręsti kelinta valandą paskelbsit rezultatus ir paminėti tai ir didžiajame tvarkaraštyje??? Kuo toliau tuo menų alėjos organizuotumas eina žemyn, tuo aš tikrai įsitikinusi. Bene niekam neberūpi menų alėja???

    Tai tiek pastebėjimų iš mano pusės. Tikiuosi visos (ne tik mano) pastabos ką nors domina. Nepaisant trūkumų, būtinai dalyvausiu kitų metų NowJapan vien tam kad įsitikinčiau kad"dalykai vyksta"
    DATTEBAYO!!!

    Comment

    • arna
      emptiness

      • 2006 06 20
      • 1064

      #17
      Autorius HOkai
      Tik gaila, kad dėl tokių pokyčių nebeliko eitynių po miestą! Manau, tai buvo tobulas festivalio užbaigimas, o dabar liko tik kažkoks giga selfis.... Išies dėl to liūdna, bet pati nelabai ką sugalvoju tokiai problemai išspręsti tai labai to ir nepabrėšiu.
      Jei yra tam tinkamos vietos ir technikos, galima organizuoti diskoteką.

      P.s.: kur galima rasti nuotraukų iš šio festivalio?
      Paskutinis pakeitimas nuo arna; 2014-10-08, 14:16.

      Comment

      • Karolis
        Naujokas

        • 2010 08 22
        • 20

        #18
        'ello dar kartą. Gyvų yra?

        Išlaikiau egzaminą, atsirado laisvo laiko, tad pagaliau prisėdau prie video. Prašom - casual everyday cosplay vid.. Didelis ačiū drąsiems cosplayeriams, kurie sutiko filmuotis!




        O dabar atsiminkit, kas Jus filmavo. huhuhuh
        Check me:
        YouTube
        Facebook

        Comment

        • Chloras
          Metalbending prodigy

          • 2011 05 01
          • 107

          #19
          Oho! Kieti kostiumai. Pagarba.
          Heavy Metal Maniac.

          Comment

          • nemesis
            Super mega ultra rašytojas

            • 2010 11 08
            • 1178

            #20
            Žaidimai vėl dominuoja

            Comment

            • Džiro sesė
              X - Crime of visual shock


              • 2005 11 12
              • 604

              #21
              Kodėl vėl NJ neturėjo TEMINIŲ KAMPŲ fotkinimuis? T____T

              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

              Comment

              • titanai
                Lietuviškoji anime svaja

                • 2012 11 14
                • 120

                #22
                Įdomumo labui paklausiu: ar bus paskelbti menų konkurso nugalėtojai? Šiaip ar taip, gaila, kad nebuvau dėl reikalų. Gal kitais metais.

                Comment

                • aKi
                  Ruduo.

                  • 2007 10 24
                  • 289

                  #23
                  Nuėjau, pamačiau, nepatiko. Nepatiko Litexpo užkampis, kur viskas vyko - kažkoks miškas šalia Krasnūchos, dėl ko, aišku, ir eisenos nebuvo (nebent apstatysi eiseną kokiais 10 Deadpool'ų, idant neadekvačiai nubaidytų potencialius pavojus). Tai taip, aš išlepintas Kongresų. Šiaip net Teatro Arenoj labiau patiko, vis centriukas. Patalpų išdėstymas n shit irgi nekažką, nes visas lituanikonas su konsolėm ir robotika buvo nukištas ten kažkur kitoj dimensijoj. Būtų nieko baisaus jei programėlėj bent žemėlapis būtų buves. Pagrindinė scena nežibėjo niekuo, kadangi, vėlgi, ne kongresai - du šoniniai low-res ekranai skirti tam, kad 80% nieko nematančių sėdėtojų pamatytų tai, ką ir šiaip kažkada kokiam Youtube bus galima pažiūrėt. Aj, dar Jankevičius. Iškrites iš konteksto bičas! Ankstesni vedėjai bent žinojo kas ta Japonija ir su kuo valgoma, patys kosplėjindavo ir paskaldydavo bajeriukų į temą. Ir čia dar kažkas tamstą Jankevičių pasąmoningai teisina sakydami, kad jis pasidomėjo renginiu renginiui jau vykstant?? :~

                  Beet meluoju, buvo ir gerų dalykų - žmonės kaip visad faini, o solidžių kostiumų pamačiau. (Tikiuosi kitais metais nebus tiek LOLo kosplėjų, mat aš jo nežaidžiu, tai negaliu deramai įvertinti kostiumų.) Ir veiklos buvo, sudalyvavau kur spėjau, kiek spėjau. Tik antrą dieną sužiūrėjau pasirodymus ir pachilinau per amv pertraukėlę (konkursu to turbūt nelabai pavadinsi; ačiū Squallui, kad pamėtė senesnių amv :~), o tada pasidarė nuobodu ir tiesiog evakavausi. Žodžiu, bendrai žiūrint gal ne taip ir blogai, nors turiu dvejonių ar tikrai norėčiau kitais metais sugrįžti jei viskas vyks panašiu formatu ir ten pat.

                  Comment

                  Working...