Cosplay making-related Giveaways (įvairių cosplay žaliavų paieška/pasiūlymai)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kuroi Tsubasa
    Department of Inquisition

    • 2009 09 09
    • 391

    Autorius zhmogeliukas
    Klausykit,o kaip iš putplasčio padaryti apvalainą formą, arba realiai,kuo jį klijuoti?Momentas išgraia jį,o lipni juosta net ta statybinė nesilaiko T_T I feel so desperate,kad pagrindinė cosplay dalis nesigauna...
    Manau, galima apvalią formą išpjauti peiliuku (pati penoplastą pjausčiau peiliuku kartonui ir ne tiek jau jis ir ardėsi), jei nėra tokio didelio gabalo, kad viską išpjauti iškarto, galima iš atskyrų gabalų išpjauti rutulio dalis. Aš asmeniškai pirma išsipjaučiau reikiamo dydžio kūbą, tada nugludinčiau kampus ir toliau formučiau rutulį. Gali pabandyti apklijuoti visą formą papjė mašė (dar ir galėsi ištaisyti pjaustant padarytas klaidas, tik kad visa konstrukcija pasunkės), aš taip dariau ir man laikėsi, tiesa konstrukcija nebuvo didelė.
    No one can restrain me with logic



    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      Autorius Kuroi Tsubasa
      Manau, galima apvalią formą išpjauti peiliuku (pati penoplastą pjausčiau peiliuku kartonui ir ne tiek jau jis ir ardėsi), jei nėra tokio didelio gabalo, kad viską išpjauti iškarto, galima iš atskyrų gabalų išpjauti rutulio dalis. Aš asmeniškai pirma išsipjaučiau reikiamo dydžio kūbą, tada nugludinčiau kampus ir toliau formučiau rutulį. Gali pabandyti apklijuoti visą formą papjė mašė (dar ir galėsi ištaisyti pjaustant padarytas klaidas, tik kad visa konstrukcija pasunkės), aš taip dariau ir man laikėsi, tiesa konstrukcija nebuvo didelė.
      Na,man ne apskritimas,o grynai toks kaip..suapvalėjanti sienelė ar kaip tai paaiškinti reikia..uf uf,reiks kažką bandyt.

      Autorius Futari
      Žiūrint koks pas tave putplastis, tas iš didelių burbuliukų? Iš jo nelabai apsimoka ką net ir daryti nes jis labai nepatvarus ir jį viskas graužia >.<
      būtent toks ir yra T_T


      o gal būtų galima jį kartonu pakeisti?gal kas žinot kur daug kartono gaut?Iš parduotuvių gal duotų?

      Comment

      • Futari
        AZ rėmėjas



        • 2007 01 07
        • 1094

        Na parduotuvėse gi visada būna dėžių prekėms, tai porą kartų nueikit taip stipriai apsipirkt, ir turėsit teisę į porą dėžių. Aš pavyzdžiui (nesijuokit) sunaudoju net picų dėžių kartono viršutinę neriebaluotą dalį kai man žaliavos reikia

        Comment

        • DowyChan
          Narys
          • 2011 05 19
          • 38

          Hey~ Gal kas turi Raudona Ilga peruka Paskolint arba parduot ? Man jo Reikes Rudenio pabaigoj.
          ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
          -Uninstall Cosband ​Nare ~
          HOMESTUCK ~
          HoNk :o)

          Comment

          • Hikari_
            Mental

            • 2008 02 27
            • 981

            Autorius DowyChan
            Hey~ Gal kas turi Raudona Ilga peruka Paskolint arba parduot ? Man jo Reikes Rudenio pabaigoj.
            Paieskok Zalgirio stoteles parduotuvese, ten visoku spalvu uz 15lt parduoda

            Comment

            • Futari
              AZ rėmėjas



              • 2007 01 07
              • 1094

              Už 15Lt negali būt normalus cosplayui tinkamas perukas.

              Comment

              • Hikari_
                Mental

                • 2008 02 27
                • 981

                Autorius Futari
                Už 15Lt negali būt normalus cosplayui tinkamas perukas.
                Na, ju kokybe tikrai nera geriausia, bet vis SIS TAS kai jau nebera vilties

                Comment

                • violent-cat
                  That thing under your bed

                  • 2011 07 18
                  • 50

                  Kur būtų galima rasti ilgą mėlyną peruką su kirpčiais Vilniuje?

                  Comment

                  • Futari
                    AZ rėmėjas



                    • 2007 01 07
                    • 1094

                    Oi chebra, perukais reikia pradėti rūpintis tikrai ne kelioms savaitėms iki renginio likus... o bent jau mėnesį prieš. Tada jau būtų galima bandyti užsakinėti iš eBay ir pan. o dabar ką, sėkmės ieškant.

                    Comment

                    • Cere
                      !אני כאן כדי הסלע הזה-


                      • 2009 01 12
                      • 547

                      Autorius violent-cat
                      Kur būtų galima rasti ilgą mėlyną peruką su kirpčiais Vilniuje?
                      PC Europos tunelyje ya peruku parduotuvele. Patikrink, turetu but, nes kiek pamenu, ne per labai ir menkas pasirinkimas ten.

                      Ir Futa - true.. People are crazy these days.
                      -.connection error


                      Comment

                      • 青の狐 Ao no Kitsune

                        Gal kam reikia juodu plunksnu? Jau labai ziauriai daug atliko po sparnu darymo.

                        Comment

                        • DEADmetal/// Sora Ao
                          Naujokas
                          • 2011 08 08
                          • 1

                          Sveiki. Gal kas nors gali parduoti, arba bent išnuomoti Eru ("L" iš DN) peruką, arba bent jau panašų? Būtų totemo sugoi!
                          Paskutinis pakeitimas nuo DEADmetal/// Sora Ao; 2011-08-08, 13:57.
                          [PICBORDER][PIC][\PIC][\PICBORDER]

                          Comment

                          • Shanmi
                            The root of all evil XD

                            • 2009 09 12
                            • 37

                            O as ieskau geros kokybes raudonu ilgu plauku peruko (iki liemens ar dar ilgesniu). Jei kas pardavinejat saviski arba zinot kur nusipirkti toki, tai PM X)

                            Comment

                            • Shaka
                              Dancing Samurai

                              • 2010 03 05
                              • 295

                              Pirkciau ilgo plauko juoda kaili. Dirbtinis irgi tiktu XDDD Reikia nedaug, tik apykaklei apsiuti. Jei kas turit, rasykit. Aciu ^__^
                              ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

                              Comment

                              • Claw.
                                WhatIdoIzaSecret

                                • 2010 08 08
                                • 37

                                Sveiki, jeigu kas turite kokiu nebereikalingu peruku kurie atrodo padoriai galeciau juos perpirkti. Ir nebandykit apgauti su kainom nes as jas zinau xDDD
                                rasykite man tiesiai i skype, nes AZ retai bunu...

                                Comment

                                Working...