KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • krapija
    Cadavariffic

    • 2008 03 08
    • 260

    kažkaip nemaloniai tie reportažai žiūrėjos, kai pagalvoji, gerai, kad manęs neužkalbino ;D smagiausia renginio dalis buvo stalo futbolas, kuris į jį neįėjo
    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



    http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

    http://www.last.fm/user/bombska

    Comment

    • as esu as
      akivaizdžiai daužtas

      • 2006 03 20
      • 34

      esu lucy ir kai susinervinu vektoriais pjaustau zmoniu organus ir megstu juos zudyti xD
      I am I and you can do nothing about this

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        Aš esu karvė, man 5 metai, laidau žaibus -.- Dantės norm komentaras buvo, dar kelių, bet kai taip iš šono anime nesuprantančiam žmogui pažiūrėjus tai atrodo sick.

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          Čia yra "normalumo standartas" kai kažkas iš "išorės" bando supažindint kitus kas yra Anime
          Tiek MTV klausimai, tiek kai kuriu atsakymai skambėjo mažiausiai keistai...

          Comment

          • wakaris
            Jinzo
            • 2007 05 27
            • 10

            JEE JEEE JEE ! Siaip renginys tj buvo sugadintas del vakarines dalies nes negalima kai yra tokio lygio ( dydzio) renginys vakare pasakyt nesusisnekejom... bet siaip buvo nega visai gera grupe grojo pasipoginom XD ... siap nesuprantu kodel mes nelaimejom X( ( MASHINGUN BROTHERS RULEZZZZZZZZZZ)
            Siaip laukiam kito renginio

            Comment

            • yuujin
              Final Fantasy games RULEZ

              • 2009 03 01
              • 83

              na o man MTV reportazas visai patiko (jei negalvosi, kaip kad anime nezinintiem zmonem jis pasirode trenktas ir visi cosplayeriai trenkti ). Labai fainai, kad pasistenge surasti paveiksliulius is anime visu veikeju, kuriuos kalbino, tikrai linksma taip palyginti
              O snekejimas, na vieni jaudinosi labiau, kiti maziau ("kai Ichigo suvalgo ta pupa is manes" - idomu kaip tokia fraze turetu skambeti Bleach neziurinciam ir nezinanciam zmogui? - cia nepiktybiskai, siaip sita fraze man labai patiko
              MANO MANGA:


              perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Autorius as esu as
                esu lucy ir kai susinervinu vektoriais pjaustau zmoniu organus ir megstu juos zudyti xD
                Tas man labiausiai ir nemaloniausiai įstrigo. Ypač: „Jai labai patinka žūdit žmones“. Wtf... argi jai patiko žudyt? Va taip žmonės vėliau bele kaip ir iškreipia žodį anime.

                Beklausant susikūrė toks jausmas, kad kai kas net nėra susipažinęs su savo vaizduojamu personažu arba net nežino kaip jį lietuviškai apibudint. Nžnau ar čia gal reporterio užduodamų klausimų įtaka ar tiesiog ištiktas jaudulis prieš atsiradusią kamerą, bet argi manot, kad paprasti žiūrovai supras ką vienas ar kitas personažas veikia ar kaip jis elgiasi, nežinodami paties anime istorijos / siužeto, kas iš šono tikrai skambėjo labai keistai. Veikiausiai reporteris, kuris neturėjo visiškai jokio supratimo kur papuolė.

                Kaip šis reportažas beatrodytų apgailėtai, bet reikia džiaugtis, kad buvo nors toks, o ir pats pabuvojęs tokioje situacijoje nežinia ar parinkčiau tinkamus žodžius. O šiaip, man kažkaip įdomiausiai ir smagiausiai nuskambėjo Mažos Karvutės pasakojimas. Kas dar nematė, tai reportažą galit pažiūrėti štai čia: http://www.mtv.lt/
                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-03-03, 14:11.

                Comment

                • riyo
                  Čefyro Katilas

                  • 2008 08 01
                  • 127

                  Final shot.

                  Paskutinis papildymas pirmame KOI Cosplay :3 poste. Skaitykite:

                  APIE PO
                  GOMEN
                  AFTERPARTY
                  AČIŪ
                  DEATH OF COSPLAY
                  "Too much sanity may be madness! But maddest of all is to see life as it is and not as it should be." (Miguel de Cervantez)

                  Comment

                  • Džiro sesė
                    X - Crime of visual shock


                    • 2005 11 12
                    • 604

                    "DEATH OF COSPLAY
                    Dėl to, kas įvyko per šį Cosplay turime daryti išvadas ir paskelbti, kad Cosplay nebebus.
                    Rugpjūtį vyks Japonijos moderniosios kultūros mylėtojų sąskrydis. Kitaip tariant, CON'as. See You there."
                    Tikiuosi kada daugiau info apie šį sąskrydį išgirsti~
                    Thanks for summary~

                    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                    Comment

                    • Belphegor
                      cha cha..I got hurt again
                      • 2009 03 01
                      • 4

                      realia paprasti zmones kurie visishkai nieko nesuvokia apie anime,ir daugiausia ju galvoja kad tai yra durnas uzsiemimas,po MTV reportazo tikriausiai mano kad tai yra dar durnesnis dalykas ir visi vaidynantis irgi ne ka protingesni ....Bet tai ta su savo vektrais tai pavare xDD

                      Comment

                      • Firo
                        Obvious troll is obvious

                        • 2008 06 24
                        • 313

                        Spoileris:
                        Autorius mysELFsa
                        tokiam renginy dalyvauju pirma kart ir tik kaip ziurovas, bet buvau gan maloniai nustebintas kiek fainu zmoniu susirinko. net isiziojau is nuostabos pamates daft pankus saunuoliai supermario broliukai na ir visi kiti cosplayeriai ir cosplayeres
                        o sita hinata tai man sooooooo cute


                        iawtc

                        IT'S OVER 9000!!!11!!!!

                        BTW, niekis jei paplatinčiau Koishop :3 foto plačiąjam pasauliui? (nors ir taip visi jau paplatino, tad šis klausimas tik formalumas ir nepykit ant manęs jei kur nors jas pamatysit XDD)

                        Comment

                        • Eid
                          Narys
                          • 2006 12 01
                          • 32

                          Reikėtų pataisyti, kad KOI cosplay nebebus, o ne visų. Lietuva ne tokia ir maža, kad vieninteliai organizatoriai būtų. Anywhoo, gaila. Sėkmės visiems afterpartyj'e. Ačiū organizatoriams už naujų įdėjų pletojimą Lietuvoje, visgi reikia naujakurių kurie padėtų isivažiuoti .
                          Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
                          http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

                          Comment

                          • meow
                            mrrrr.....

                            • 2008 01 01
                            • 69

                            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-03-03, 17:05.

                            Comment

                            • bithuthe
                              Last Frame Studio



                              • 2003 11 14
                              • 399

                              Eid>> kažin ar kas nors užsimos daryt kitą Cosplay, nes visi dabar tikėsis kažko daugiau nei šitam.

                              bitė traumavosi ir jau nebesupranta kas kur kaip vyksta >.<
                              Bet turiu viltį, kad kažką pan išvysime LIetuvoj

                              Comment

                              • smlilium

                                As nebesuprantu O_____O .. cosplay nebus.. tai con? o man kasnors gali paaiskinti kuom con'as skiriasi nuo cp? O_O........ [sounds stupid but rly kazkaip neisivajzduoju kuom]

                                Comment

                                Working...