KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • (sic)enemy
    Sakikao

    • 2008 08 12
    • 162

    Autorius Lucion666
    DMC - Detroit Metal City amv by me ^,^
    ce ne i tema, bet geriau butum daina geresne parinkes, nes gawos, kad openingo SATSUGAI geresne daina uz amv...

    !!! Ninirvuok !!!

    Comment

    • smlilium

      Autorius Bardakas
      Mmm... Pačiam cosplay renginy iš techninės pusės buvo daug klaidų. Kažkaip keista, negi nepatikrinta aparatūra prieš renginį buvo? Ar čia taip staiga mikrofonai numirdavo iš niekur? Garsas tragiškas netgi tuomet kai jie ir veikdavo. Šiaip keista, kad žmonės keikiasi dėl tų kelių salių buvimo. Tikrai gerai, kad buvo jų daugiau nei viena, tai bent dirbtuvės ir kiti renginukai nelipo viens ant kito ir nebuvo tokio didelio šurmulio. Vis dėl to blogai, kad didžioji dalis cosplayerių su kuriais galbūt norėtą nusifotkint pratupėjo toj pačioj didžiojoj salėj ir žiūrėjo pagrindinį renginį (kuris iš savęs galiu pasakyt buvo nuobodokas). Patiko šalutiniai konkursai kurie įnešė energijos ir papildymo į programą (skanūs ryžiai beje - padėka Osakai). Origamis, konsolės, stalo žaidimai, ambasado ir obuolio stendai, shopai įvairūs - tokie dalykai pagyvina pačią aplinką, renginys nebeatrodo taip nykiai. Aišku organizuotumas irgi nekoks, galiausiai buvo sunku suprast ar pagal programą kas nors vyko ar ne (apart 15h pertraukos)? Į pabaigą pasidarė visai nuobodu, visi išsisunkė arba išvažiavo namo. AMV konkursai praktiškai išnyko, nes kas liko gale juos žiūrėt buvo visiškas minimumas. Galiausiai afterpartyje nebuvau, bet ir džiaugiuosi, nes žmonės kurie nuvažiavo į jį skambinėjo ir keikėsi dėl viso šito reikalo. Savotiškas minusas, nors kaip supratau patalpų savininkai padarė "zapadlo".
      All in all - cosplay renginys iš žiūrovų pusės pavyko, veiklos buvo, tiesiog reikėjo joje dalyvaut. Žmonių minia nemaža, kas aišku parodo vis didesnį susidomėjimą į "anime" kaip reiškinį. Pats renginys jau šiek tiek pavirto į 'con'ą, bet gal tai ir nėra blogai. Pasiruošimo visgi trūko. Šiaip duodu thumbs up.

      P.S. tikiuosi mergaičių neišgąsdinau, saldainiai buvo neužnuodyti

      nyoo!! cia tas kawaii pedobear ir vaikinas kuris suko savo galwa kaip man pasilikus afterpartyje.. nyo, jej nepameni meh is nynia, ta tarnaite XD

      Comment

      • Lucion666
        Forumo maniakas

        • 2007 04 08
        • 430

        Autorius (sic)enemy
        ce ne i tema, bet geriau butum daina geresne parinkes, nes gawos, kad openingo SATSUGAI geresne daina uz amv...
        Man skanesnes braskes, tau avietes...

        Comment

        • Yukira^^
          Naujokas
          • 2008 10 17
          • 8

          Autorius IbuDreamer
          Cia D1e buvo, jos wardas Jevgenij,bet ji tiesiog Die wadina ^^.
          Ne mano daryta foto:
          Spoileris:

          Aciu , tikriausia turejaj omeny jo vardas Jevgenij

          Comment

          • IbuDreamer
            ラブラブアッタク o(>__<)o

            • 2009 02 16
            • 69

            Autorius Yukira^^
            Aciu , tikriausia turejaj omeny jo vardas Jevgenij

            ow sorry,taip - jo wardas ..negaliu patiketi ,kad taip nusihnekejau xD
            Paskutinis pakeitimas nuo IbuDreamer; 2009-03-02, 18:01.

            Comment

            • Sagė Lal
              Newbie
              • 2009 03 02
              • 8

              Buvau visuose cosplay (isskyrus ta kalediny) ir maonu matyti, kad sis renginys po truputy auga ir prigyja. Tiesa, dar ne tobulas ir organizuotumas kai kur slubuoja (padekit ramenta surast ), taciau buvo tikrai smagu. Pirma, samuojingi ir sumanus vedejai, tokia kruva zmoniu ir visi su kostiumais, beje labai gerais (nesureiksminant tu paciu paprasciausiu), visi linksmi ir su fotoaparatais. Isnaudota erdve ir daug uzkaboriu su yvairiausia veikla ir prekem. Tikrai dziaugiuos, kad ten buvau ir viska pati maciau

              Comment

              • SardonicSamurai
                Naujokas
                • 2009 03 01
                • 11

                Autorius Aivei
                Jei atmintis neapgauna, tai lygtai ten as buvau
                Aciu uz pastebijima ir ivertinima ^^
                Ir dar aciu visiems mane uzkalbinusiems ir nusisypsojusiems ^___^
                As tas kuris prase parodyt savo cosplay nr toks juodas su kepure gal atsimeni ;DD dar iki dabar atsimenu 217

                Comment

                • Sellenin
                  Naujokas
                  • 2009 03 02
                  • 1

                  Oooo... čia tai buvo geras... lb patiko tiek daug visko įdomaus vienoje vietoje.... net Toyota buvo XD kosplejai vis tobulėja ir tobulėja, idomu kas bus kitą kartą...

                  Comment

                  • Apriliuke
                    Narys

                    • 2007 07 02
                    • 64

                    Hey gal pas ka uzsiliko Belldandy foto is Ah my Goddess labai reikia ! parasykit man !
                    Forumo rėksnė.

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Autorius Apriliuke
                      Hey gal pas ka uzsiliko Belldandy foto is Ah my Goddess labai reikia ! parasykit man !

                      Comment

                      • Džiro sesė
                        X - Crime of visual shock


                        • 2005 11 12
                        • 604

                        Autorius Apriliuke
                        Hey gal pas ka uzsiliko Belldandy foto is Ah my Goddess labai reikia ! parasykit man !
                        Spoileris:


                        Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2009-03-03, 01:01.

                        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                        Comment

                        • Kajitoku
                          ♥ YaoI WondeRLanD♥
                          • 2008 03 06
                          • 23

                          Renginys labai patiko, norejosi ilgesnio ^_^ Aishku buvo trukumu, bet tai kol kas didziausias Cosplay renginys Sou, arigato visiems. Kita karta geriau cosplayinsiu, nes nemegstu fotkint zmoniu ish tikruju...>_>

                          Foto nuo manes viename ish post'u:


                          http://wanda-rando.phpbb24.com/porta...?p=34372#34372

                          PEACE OUT

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656


                            o va čia tai man patiko.....
                            Mononoke vaistininko tema: gal aš klystu, lygtais aš ji (ją) turiu savo archyvuose be grimo
                            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-03-03, 00:49.

                            Comment

                            • sek0ne
                              AnimeMinusFamHator




                              • 2007 04 28
                              • 1260

                              vakar er MTV rode.juokas suime . "as esu tipo tas ir anas" nu niekas lietuvoj negirdejes api ta anime, gerai ,kad dar salia piksus is anime rode

                              Comment

                              • FreaK`aZ
                                Rimtas architektorius




                                • 2005 02 22
                                • 532

                                Autorius sek0ne
                                vakar er MTV rode.juokas suime . "as esu tipo tas ir anas" nu niekas lietuvoj negirdejes api ta anime, gerai ,kad dar salia piksus is anime rode
                                aš esu tas ir tas, valdau ugnį ir turių tokių galių, mano priešai yra tas ir anas. >.< jei kam įdomu, www.mtv.lt, kovo antrosios žinių laidoje pamatysit save.
                                "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                                with a sick idea of world domination"

                                Comment

                                Working...