KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aivei
    Naujokas
    • 2009 03 01
    • 2

    Autorius slicKrox


    Nežinau kas Cosplejino Asuka Langley iš Evangelion, bet nuo manęs jai penkios žvaigždutės.
    Jei atmintis neapgauna, tai lygtai ten as buvau
    Aciu uz pastebijima ir ivertinima ^^
    Ir dar aciu visiems mane uzkalbinusiems ir nusisypsojusiems ^___^
    This is the coolest tag EVER.

    Comment

    • Lucion666
      Forumo maniakas

      • 2007 04 08
      • 430

      Autorius giedriusonline
      bus juk balandy ir anime nights
      ir poto kauno cosplay
      tai manau kur pasirodyti siemet cosplayeriams tikrai bus kur
      Kada tiksliau bus animenight's? Gal kas turit info?

      Comment

      • giedriusonline
        Costume Maker


        • 2008 06 07
        • 279

        anime nights balandzio 17-19 dienomis

        Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
        Parašyk man.

        Comment

        • Miyuki-san
          I am who I am

          • 2009 03 01
          • 96

          Wyy!!!!
          Buvo nerealu!!!
          Pirmiausia BIG ARIGATOU organizatoriams xDD
          Puikiai pasidarbavot xDDD
          Antra, ARIGATOU dalyviams uz gera nuotaika xDD
          Buvo tikrai gera, grazu, nuostabu, smagu
          Lauksim kitu Cosplay xDD

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            ČIA ATSILIEPIMŲ, O NE PAŽYNČIŲ GIJA.
            SURAST, SUSIKONTAKTUOT IR T.T. KĖLIAUJAM Į

            Kosplayers UNITED
            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-03-02, 07:48.

            Comment

            • Danii
              Naujokas
              • 2009 02 27
              • 7

              Mano skype atostogauja [jk jk xD] Aš dar norėjau pridėti....Kad cosplay buvo nerealus ;DDD

              Comment

              • Shinigami
                Naujokas
                • 2009 03 01
                • 1

                Sveiki visi. Noreciau pranesti kad per cosplay'ju dingo fotoaparatas.
                Radusiems prasau pranesti I skype Sinighami

                Comment

                • Lucion666
                  Forumo maniakas

                  • 2007 04 08
                  • 430

                  Spoileris:
                  Autorius AmikuSunaro
                  OHAYO DUDES.

                  Cosplay buvo UNREAL.

                  ačiū tiem dviem išdrįsusiem man duoti po litą,kad užsipulčiau XDDDDD hehe.Tikiuos NIEKO nesužeidžiau.Nei morališkai nei fiziškai.Lol.

                  Tai vo.

                  Aš buvau Sasori ,kuris reiPino ką papola ir tampėsi kvailus plakatus pvz. "1 kiss 1 lt" arba "be my puppet" arba "standing next to yaoi"

                  BŪČIAU DĖKINGA jei kas nors man duotų linką į foto ir beje,noriu JŪSŲ SKYPE. Manoškis :urviniskaicool

                  MYLIU.XD

                  W00T


                  Na va... visi lieka laimingi: ir mergina uzsidirba pinigu, ir berniukai gauna ko nori >>> protingi mainai

                  Comment

                  • -olly-
                    Naujokas
                    • 2009 02 28
                    • 1

                    Loved it, tai buvo pirmas cosplay kuriame buwau ir lb lb lb patiko go KON

                    Comment

                    • yuujin
                      Final Fantasy games RULEZ

                      • 2009 03 01
                      • 83

                      Cosplay buvo jega

                      Taciau pritariu visiems, kas skundesi del garsistu (o YPAC per karaoke ), kai i rengini ateina virs 1000 zmoniu, tai nereiketu taupyt ant tokiu svarbiu dalyku kaip garsas.
                      Renginio vakare buvau vis labiau nepatenkinta. Neaisku ar cia del to, kad nakti miegojau 2h (nes is papje mashe gaminausi antpeti kostiumui), ar del to, kad beveik visur, kur labiausiai norejau sudalyvauti/pamatyti paveluodavau vidutiniskai kokias 2 min (juk viskas vyko absoliuciai ne pagal grafika ir net ne pagal pastumta grafika, o belekaip, o tose dviejose scenose nebuvo imanoma susigaudyti ir sekti kas kur po ko vyksta...) - pavelavau i game'u cosplyeriu pasirodyma komisijai, tai toj rungti, net nesudalyvavau, nors kostiumui sugaisau daug laiko ... pavelavau paziuret graziausias mangas, kurias isrinko, nemaciau jokiu live action, o gyvuneliu cosplay kaip supratau is viso nebuvo ir net nesulaukiau paziureti cosplay kostiumu nugaletoju, nes taip pavargau ir norejau valgyt, kad isejau namo apie 18h (kaip pagal programa buvo suplanuota pabaiga).

                      Na bet kita diena pagaliau po truputi grizo sudalyvavimo dziaugsmas, ypac kai deviantart'e pradejo plusti nauji watcher'iai ir kai pamaciau kruva nuostabiu foto

                      cosplay 2 dalyvavau tik kaip ziurovas ir pasakyciau tai daug lengviau, nes nera nei lakstymo nuo vienos vietos pr kitos, nei jaudulio ir pan... na bet sudalyvaut irgi smagu.

                      Beje kas ka laimejo ir kodel niekur tokia info neskelbiama? (ar dar bus skelbiama...?)
                      Tikiuosi vaistininkas is Mononoke laimejo geriausia kostiuma, nes tai buvo nerealu, kai pirma karta pamaciau tai tiesiog atrodo trumpam laikas sustojo ir as regiu pries save is ekrano nuzengusi veikeja
                      O is geimu kostiumu man labiausiai Dante patiko. Nzn ar pats cia daresi ar pirko, bet tas svarkas buvo tikrai ne kokia pirktine "padielka"
                      Dar istriko Gokas, Sailor Moon mergaite ir Soul Society kapitonai - maergickos, kur kovu kluba atsovavo tikriausiai, pasiruose puikiai.

                      Dziugu buvo pamatyti tiek daug Final Fantasy fanu, o su kai kuriais ir paplepeti. Gaila renginio metu nepastebejau Balthier'o vaidintojo, nes tikrai butu buve malonu pagirt kostiuma (is nuotrauku atrodo graziai) ir persimes pora zodziu apie FFXII

                      Na tokie mano ispudziai ir komentarai.
                      MANO MANGA:


                      perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                      Comment

                      • magyar
                        Naujokas
                        • 2008 03 04
                        • 10

                        Na, ką aš galiu pasakyti. Papuoliau į šį renginį ir buvau nustebintas aukšto lygio. Žinoma, buvo visokių nesklandumų ir kitokių kliurkų, bet jų sunku išvengti, nebent procentą sumažinti galima. Tikrai geras sėkmingo renginio pavyzdys, o jo receptas - akivaizdžiai matomas didelis organizatorių paruošiamasis darbas ir dalyvių entuziazmas.

                        P.S. Jeigu kas turite INFINITY ir stalo žaidimų fotkių, papostinkit. Būsiu labai dėkingas .

                        Comment

                        • lilithiannah
                          Nya~ :3
                          • 2009 03 02
                          • 3

                          SUGOI!

                          Dalyvavau ir cosplaynau. Su Koi Cosplay esu nuo pat pradziu, tai galiu pasakyti, kad progresas - milziniskas. KoiCosplay :3 jau tapo panasesniu i animecon kitose salyse (gaila nedalyvavus nei vienam is ju, taciau turiu mazdaug ispudi is nuotrauku ir atsiliepimu). Dvi scenos jau buvo pasiekimas, o dar stendai... Na, zinoma, kai renginys toks didelis vyksta pirma karta, tai nedidelius techninius nesklandumus galima praleisti pro akis. Realiai, is organizacines puses neuzkliuvo beveik niekas. Sakydama beveik, turiu omeny apdovanojimus. Visos nominacijos buvo gerai, nuostabu, taciau kai pamaciau, kad VISUS prizus gavo vienas vienintelis asmuo - nusivyliau. Prizu - galybe. Galima buvo juos padalinti tarp tu, laimejusiuju apdovanojimus. Tikiuosi kita karta jie padarys butent taip, renginys bus dar didesnis, ir as spesiu viska pamatyt, nes per tokia galybe zmoniu nesugebejau gauti Hellsing plakato atsipeikejau tik pabaigoj, kai stendai buvo jau dinge

                          Beje, gal kas zinot, koks anime buvo paimtas darant AMV pagal "Marlyn Manson - This Is The New S***" gabala?
                          Paskutinis pakeitimas nuo lilithiannah; 2009-03-02, 09:50.

                          Comment

                          • Sharp_katana
                            Stebėtoja

                            • 2007 02 28
                            • 147

                            Ką gi, pradėsiu nuo to, kad tiek daug cosplay'erių nesitikėjau... Kai pamačiau eiles...
                            Šaunuoliai organizatoriai. Ypač, kad kebiose situacijose sugebėjo įžvelgti wallpaperio linijose optimizmą ir pakilimą
                            Deja, nesklandumai su aparatūra, per didelis garsas, kai kur - organizuotumo trūkumas (ne visada žinojai kas kur vyksta,ar NEBEvyksta, o paklausus, galėjai išgirsti atsakymą ,,nueik paklausk pas tą vaikinuką " ir besdavo pirštu į minią, kur tų vaikinukų tikrai ne vienas ir ne du...). Be to buvo laaaaaaaaaaaabai karšta , o kai dar daug žmonių, garso ir viso kito, nenuostabu, kad ir galvą įskaudo...
                            TAČIAU tokį masinį renginį ,,pastatyt ant kojų" tikrai reikalauja daug jėgų ir laiko, tad tikrai nuoširdžiai savo ir kitų yen buvusių draugų vardu tariu jiems didelį AČIŪ


                            P.S. KOI plakatas db garbingoje vietoje puošia mano sieną

                            Comment

                            • Lucion666
                              Forumo maniakas

                              • 2007 04 08
                              • 430

                              Autorius lilithiannah
                              ... Beje, gal kas zinot, koks anime buvo paimtas darant AMV pagal "Marlyn Manson - This Is The New S***" gabala?
                              DMC - Detroit Metal City amv by me ^,^

                              Comment

                              • Echoes
                                Naujokas

                                • 2007 12 18
                                • 21

                                Pirmas toks rimtesnis renginys, hoh ką galiu pasakyt, pasistengėt, buvo ir spragų, kitą kart tikėsimės geresnių pasiekimų. BET. Palyginus su tuo, kas buvo anksčiau, tikrai pasistengėt. Patiko persoonažų gausa, o ne naruto, vėl naruto, bleach ir soul eater ir viskas jėgis. Labai nudžiugino beveik metalo koncas kitoje salėje taigi, nepasaint nesklandumų, viskas vyko ok. Ai, man kaip visą laiką praleidusiai prie tekkeno, tai nieko tokio ypatingai blogo ir nenutiko PATIKO kad ostų konteste buvo ir legendinių openingų, respectas.

                                dėkui visiems, žaidžiusiems su manim tekkeną.

                                Kaoru.

                                Comment

                                Working...