KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ruk

    taip taip tas!!! kas ji pazistat?

    Comment

    • Eid
      Narys
      • 2006 12 01
      • 32

      Autorius ruk
      uuum..... tai kad cia ne is bleach dude
      My fault, apie kita anime pagalvojau ... Perziurejau greitai, tai kaip ir nematau is bleacho nieko, nors apie ji mano tik zinios is wallpaperio .
      Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
      http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

      Comment

      • svajone
        Tiesiog žmogus

        • 2008 09 21
        • 176

        Autorius Faithless
        Prašau, kas tik turite, įdėkite foto iš "Origami dirbtuvių".
        turiu tik tris ir tai fotkinta į pabaigą, tada, kai žmonių nedaug

        Autorius ruk
        taip taip tas!!! kas ji pazistat?
        nepažystu,bet geriau jis plaukus būtų išsiorandžinęs, o ne išsigeltoninęs....

        Comment

        • FantasyBeast
          Huzzuh!!

          • 2007 06 18
          • 101

          Autorius Eid
          Ten tave užpuolė gal? Uoj žiauru buvo..
          Nu as nezinau ar ten mane uzpuole (ziurint kaip tu vertini uzpuolima),as ten tas pirmasis kuris gavo garbe tikuosi nieks nespejo manes nufotkint...nu bet maciau nuotrauku kaip antraji buciavo..ten ir mano veido dalis matesi..
          Dar gan juokingu situaciju draugas prifotkino,prifilmavo laukiu gal ikels..
          pvz: kaip akatsuki viena kita rape'ino..
          Paskutinis pakeitimas nuo FantasyBeast; 2009-03-01, 18:16.
          Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

          Comment

          • wolfwood
            Naujokas
            • 2009 03 01
            • 1

            buvau ziauriai patiko!!! pirma kart dalyvavau ir iskart pabandziau cosplayint labai linksma buvo))) aciu visiems dalyviams ir ypac orgams uz gera nuotaika aisq be munusu neapsiejo, bet tai tikrai nedaug itakojo renginio kokybe)))

            vienintelis dalykas del kurio buvo siek tiek nemalonu tai del afterparty... gaila kad i ta viesbuti (ar kas ten bebutu... xDDD) neiledo bet vistiek linksmai laika praleido cileke)))

            Comment

            • Eid
              Narys
              • 2006 12 01
              • 32

              Autorius FantasyBeast
              Nu as nezinau ar ten mane uzpuole (ziurint kaip tu vertini uzpuolima),as ten tas pirmasis kuris gavo garbe tikuosi nieks nespejo manes nufotkint...nu bet maciau nuotrauku kaip antraji buciavo..ten ir mano veido dalis matesi..
              Dar gan juokingu situaciju draugas prifotkino,prifilmavo laukiu gal ikels..
              pvz: kaip akatsuki viena kita rape'ino..
              Hehe, neberandu tos nuotraukos kur nukišau, bet ten turbūt ne tu buvai, kurį bučiavo, kai fotografavau, paskui dar šnekėjomės ką už 20LT gautumėm..
              Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
              http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

              Comment

              • Faithless
                agniWinga

                • 2008 10 12
                • 41

                Autorius svajone
                turiu tik tris ir tai fotkinta į pabaigą, tada, kai žmonių nedaug

                nepažystu,bet geriau jis plaukus būtų išsiorandžinęs, o ne išsigeltoninęs....
                Dėkui, Svajone
                W.
                http://blog.origami.ltsigpic

                Comment

                • Auste
                  =^.^=

                  • 2008 12 03
                  • 98

                  geras renginys buvo labai patiko vedejai ypac AZAR igarsinimas xDDDD

                  Comment

                  • Kiruka
                    Naujokas
                    • 2009 01 15
                    • 1

                    Buvo tikrai nerialu! laukiu kito cosplay

                    Comment

                    • AmikuSunaro
                      Naujokas
                      • 2009 03 01
                      • 7

                      OHAYO DUDES.

                      Cosplay buvo UNREAL.

                      ačiū tiem dviem išdrįsusiem man duoti po litą,kad užsipulčiau XDDDDD hehe.Tikiuos NIEKO nesužeidžiau.Nei morališkai nei fiziškai.Lol.

                      Tai vo.

                      Aš buvau Sasori ,kuris reiPino ką papola ir tampėsi kvailus plakatus pvz. "1 kiss 1 lt" arba "be my puppet" arba "standing next to yaoi"

                      BŪČIAU DĖKINGA jei kas nors man duotų linką į foto ir beje,noriu JŪSŲ SKYPE. Manoškis :urviniskaicool

                      MYLIU.XD

                      W00T

                      BRING IT,BRING IT. : D

                      Comment

                      • Danii
                        Naujokas
                        • 2009 02 27
                        • 7

                        Amiku aš pasikviečiau ;DD

                        Comment

                        • Taira
                          Bassist-Flautist

                          • 2007 03 18
                          • 42

                          AmikuSunaro, Aturėjau monetomis kelis litus, bet nedrįsau jų išleisti, plius mane dar būtų mergaičių tvikinimu apkaltinę.. bet nerimtas barzdoto dėdės klausimas klausimas, kuris man neduoda ramybės - Didėjant litų kiekiui didėja "kiss" kokybė, ar tik kiekybė?

                          *Nežiūrėkit į mane, smalsumas.
                          Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                          Comment

                          • Bagy
                            Bagy-san

                            • 2008 05 24
                            • 289

                            Siaip viskas buvo labai faina ir labai begalo patiko, bet ir buvo sokiu tokiu nesklandumu pvz per karaoke mes labai blogai girdejom muzika nes kitoj salej vyko kitas konkursas kuris viska savo garsu ir uzgoze. Negirdedami muzikos mes ten biski nusidainavom, ai bet ko tik nepasitaiko. Viskas labai patiko laikas praleke akimirksniu

                            Comment

                            • ruk

                              uchh..... dbr gavau geresne minti ka cosplayont ;< uch... geros mintys sauna paveluotai xD siaip.... galetuuu kas nors iterpt koki cosplay tarp tu 6men

                              Comment

                              • giedriusonline
                                Costume Maker


                                • 2008 06 07
                                • 279

                                Autorius ruk
                                uchh..... dbr gavau geresne minti ka cosplayont ;< uch... geros mintys sauna paveluotai xD siaip.... galetuuu kas nors iterpt koki cosplay tarp tu 6men
                                bus juk balandy ir anime nights
                                ir poto kauno cosplay
                                tai manau kur pasirodyti siemet cosplayeriams tikrai bus kur

                                Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                                Parašyk man.

                                Comment

                                Working...