KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Semashke
    U can call me Sema



    • 2009 01 16
    • 425

    Mane apeme emo nuotaika , nes iki kito cosplay 6men -_-
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

    Comment

    • svajone
      Tiesiog žmogus

      • 2008 09 21
      • 176

      Autorius SardonicSamurai
      Tu buvai gal ta Tom raider?
      geras. o tai buvo tomb raider? nemateu.... mateu tik Levi iš Black Lagoon
      (jei apie šitą kalbam, tai tada ty aš buvau

      Comment

      • DStalker
        Kuroi kenshi


        • 2007 04 16
        • 190

        Autorius Vilkuprincese
        renginys tikrai buvo nerealus. labai aciu organizatoriams! labai laukiu kito cosplay Labai dziaugiuosi kad laimejo Kon as dabar kaip tik ziuriu Bleach ir man jis labai patinka. Vedejas su savo komentarais labai prajuokino. Tikrai saunuolis matos ,kad profesionalas -nepasimete.
        Beje as padariau tokia isvada, kad geriau nebuti veikeju is zaidimo, nes arba zmones nezino ka tu cosplayjini, arba kostiumas turi buti labai ispudingas ,kad tave pastebetu . Nes mane kaip Baiken is Guilty Gear atpazino tik vienetai :P ir foto su savim dar nemaciau
        Speju kad tavo foto yra tarp mano imestu KOI Cosplay :3 temoje: http://www.animezona.net/forum/showp...&postcount=390, bent jau man atrodo kad tave atpazinau.

        Comment

        • Eid
          Narys
          • 2006 12 01
          • 32

          Autorius DStalker
          Speju kad tavo foto yra tarp mano imestu KOI Cosplay :3 temoje: http://www.animezona.net/forum/showp...&postcount=390, bent jau man atrodo kad tave atpazinau.
          Jei nuotraukų reikia peržiūrėk thumbnailus sistemoje, jau pabaigė nuotraukos uploadinti, linkas mano paraše .

          Autorius svajone
          geras. o tai buvo tomb raider? nemateu.... mateu tik Levi iš Black Lagoon
          (jei apie šitą kalbam, tai tada ty aš buvau
          Kaip čia taip, nemačiau tavęs, neturiu nuotraukėlės, ot - taip norėjau visų cosplayerių turėt..
          Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
          http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

          Comment

          • Jullara
            Naujokas
            • 2009 02 12
            • 23

            Autorius SardonicSamurai
            Tu buvai gal ta Tom raider?
            deju deja ne
            as buvau Rip (hellsing),
            o tomb raider maybe in future:P

            Comment

            • YuukiKuran
              Love vampires
              • 2009 02 23
              • 22

              Cosplay buvo nerealus...tai buvo mano pirmasis... sikart buvau tik ziurove kita syki zadu dalyvaut kaip cosplayere...laukiu nesulaukiu rugpjucio...
              Saulėlydis. Vėl. Dar viena pabaiga. Nesvarbu, kokia tobula bebūtų diena, ji visuomet baigiasi...

              Comment

              • Narya
                Citizen Erased

                • 2009 01 22
                • 205

                zmones turiu prasyma - buvau per cosplay riza hawkeye (melyna uniforma, trumpi sviesus plaukai, sautuvas arba du ir anbu cosplayere salia). einu is eiles per galerijas bet savo nuotrauku niekur nerandu (pati fotiko neturejau nes technika vis del to nepatikima)
                taigi kas turit mano nuotrauku (zinau kad turit-juk kartu fotkinomes ) idekit arba, jei nenorit kelti cia, parasykit pm
                arigatou is anksto
                deviantArt
                BLACKOUT

                Comment

                • svajone
                  Tiesiog žmogus

                  • 2008 09 21
                  • 176

                  Aš tai foto su savim tik 1 mačiau. Šeip keli žmonės mane fotkino, bet tikrai nedaug. Supratau, kad sekantį kartą tikrai reik prie kostiumo pasedėt, o ne per naktį pasidayt. Priėjau prie išvados, kad reik cosplayint kažką labai žinomo, nes kitaip žmonės neprieina ir nesidomi. Nežinau, bet man cosplay yra ne tik pesirengimas, bet ir to herojaus charakterio perteikimas.
                  O šeip tai labai keista man, kad kažkas norėjo visus persirengėlius surinkt, nes jų tikrai laaaabai labai daug buvo
                  Aš tai tik geriausius cosplayintojus stengiausi rinkti, nors didžioji jų dalis salėje sedėjo...


                  Narya, čia tau foto su nelabai vykusia aplinka šeip kažkur ir kitų tavo foto mačiau
                  Paskutinis pakeitimas nuo svajone; 2009-03-01, 16:34. Priežastis: Pridėjau foto for Narya

                  Comment

                  • SardonicSamurai
                    Naujokas
                    • 2009 03 01
                    • 11

                    Autorius Jullara
                    deju deja ne
                    as buvau Rip (hellsing),
                    o tomb raider maybe in future:P
                    ohh

                    Comment

                    • Gvauz
                      Naras
                      • 2006 11 18
                      • 271

                      man pinigu pagailo todel nejau ir nesigailiu

                      Comment

                      • Narya
                        Citizen Erased

                        • 2009 01 22
                        • 205

                        Autorius svajone
                        Aš tai foto su savim tik 1 mačiau. Šeip keli žmonės mane fotkino, bet tikrai nedaug. Supratau, kad sekantį kartą tikrai reik prie kostiumo pasedėt, o ne per naktį pasidayt. Priėjau prie išvados, kad reik cosplayint kažką labai žinomo, nes kitaip žmonės neprieina ir nesidomi. Nežinau, bet man cosplay yra ne tik pesirengimas, bet ir to herojaus charakterio perteikimas.
                        O šeip tai labai keista man, kad kažkas norėjo visus persirengėlius surinkt, nes jų tikrai laaaabai labai daug buvo
                        Aš tai tik geriausius cosplayintojus stengiausi rinkti, nors didžioji jų dalis salėje sedėjo...


                        Narya, čia tau foto su nelabai vykusia aplinka šeip kažkur ir kitų tavo foto mačiau
                        pirma: del zinomu nezinomu veikeju sutinku
                        antra: aciu labai uz foto! atsimenu as ta aplinka
                        deviantArt
                        BLACKOUT

                        Comment

                        • Bardakas
                          Žmogus Ne





                          • 2005 09 22
                          • 1462

                          Mmm... Pačiam cosplay renginy iš techninės pusės buvo daug klaidų. Kažkaip keista, negi nepatikrinta aparatūra prieš renginį buvo? Ar čia taip staiga mikrofonai numirdavo iš niekur? Garsas tragiškas netgi tuomet kai jie ir veikdavo. Šiaip keista, kad žmonės keikiasi dėl tų kelių salių buvimo. Tikrai gerai, kad buvo jų daugiau nei viena, tai bent dirbtuvės ir kiti renginukai nelipo viens ant kito ir nebuvo tokio didelio šurmulio. Vis dėl to blogai, kad didžioji dalis cosplayerių su kuriais galbūt norėtą nusifotkint pratupėjo toj pačioj didžiojoj salėj ir žiūrėjo pagrindinį renginį (kuris iš savęs galiu pasakyt buvo nuobodokas). Patiko šalutiniai konkursai kurie įnešė energijos ir papildymo į programą (skanūs ryžiai beje - padėka Osakai). Origamis, konsolės, stalo žaidimai, ambasado ir obuolio stendai, shopai įvairūs - tokie dalykai pagyvina pačią aplinką, renginys nebeatrodo taip nykiai. Aišku organizuotumas irgi nekoks, galiausiai buvo sunku suprast ar pagal programą kas nors vyko ar ne (apart 15h pertraukos)? Į pabaigą pasidarė visai nuobodu, visi išsisunkė arba išvažiavo namo. AMV konkursai praktiškai išnyko, nes kas liko gale juos žiūrėt buvo visiškas minimumas. Galiausiai afterpartyje nebuvau, bet ir džiaugiuosi, nes žmonės kurie nuvažiavo į jį skambinėjo ir keikėsi dėl viso šito reikalo. Savotiškas minusas, nors kaip supratau patalpų savininkai padarė "zapadlo".
                          All in all - cosplay renginys iš žiūrovų pusės pavyko, veiklos buvo, tiesiog reikėjo joje dalyvaut. Žmonių minia nemaža, kas aišku parodo vis didesnį susidomėjimą į "anime" kaip reiškinį. Pats renginys jau šiek tiek pavirto į 'con'ą, bet gal tai ir nėra blogai. Pasiruošimo visgi trūko. Šiaip duodu thumbs up.

                          P.S. tikiuosi mergaičių neišgąsdinau, saldainiai buvo neužnuodyti
                          Maybe on Earth, Maybe in the Future
                          sigpic
                          Kurokawa idėjinis lyderis
                          Lėtai keičiu slaptažodžius

                          Comment

                          • Jullara
                            Naujokas
                            • 2009 02 12
                            • 23

                            glinblade kd nesigaili? renginukas tai super buvo :P
                            (p.s.Big thanky organizatoriams *huggy*)
                            Paskutinis pakeitimas nuo Jullara; 2009-03-01, 16:47.

                            Comment

                            • Eid
                              Narys
                              • 2006 12 01
                              • 32

                              Autorius Bardakas
                              Mmm... Pačiam cosplay renginy iš techninės pusės buvo daug klaidų. Kažkaip keista, negi nepatikrinta aparatūra prieš renginį buvo? Ar čia taip staiga mikrofonai numirdavo iš niekur? Garsas tragiškas netgi tuomet kai jie ir veikdavo. Šiaip keista, kad žmonės keikiasi dėl tų kelių salių buvimo. Tikrai gerai, kad buvo jų daugiau nei viena, tai bent dirbtuvės ir kiti renginukai nelipo viens ant kito ir nebuvo tokio didelio šurmulio. Vis dėl to blogai, kad didžioji dalis cosplayerių su kuriais galbūt norėtą nusifotkint pratupėjo toj pačioj didžiojoj salėj ir žiūrėjo pagrindinį renginį (kuris iš savęs galiu pasakyt buvo nuobodokas). Patiko šalutiniai konkursai kurie įnešė energijos ir papildymo į programą (skanūs ryžiai beje - padėka Osakai). Origamis, konsolės, stalo žaidimai, ambasado ir obuolio stendai, shopai įvairūs - tokie dalykai pagyvina pačią aplinką, renginys nebeatrodo taip nykiai. Aišku organizuotumas irgi nekoks, galiausiai buvo sunku suprast ar pagal programą kas nors vyko ar ne (apart 15h pertraukos)? Į pabaigą pasidarė visai nuobodu, visi išsisunkė arba išvažiavo namo. AMV konkursai praktiškai išnyko, nes kas liko gale juos žiūrėt buvo visiškas minimumas. Galiausiai afterpartyje nebuvau, bet ir džiaugiuosi, nes žmonės kurie nuvažiavo į jį skambinėjo ir keikėsi dėl viso šito reikalo. Savotiškas minusas, nors kaip supratau patalpų savininkai padarė "zapadlo".
                              All in all - cosplay renginys iš žiūrovų pusės pavyko, veiklos buvo, tiesiog reikėjo joje dalyvaut. Žmonių minia nemaža, kas aišku parodo vis didesnį susidomėjimą į "anime" kaip reiškinį. Pats renginys jau šiek tiek pavirto į 'con'ą, bet gal tai ir nėra blogai. Pasiruošimo visgi trūko. Šiaip duodu thumbs up.

                              P.S. tikiuosi mergaičių neišgąsdinau, saldainiai buvo neužnuodyti
                              Ponas meškinas įspūdį neblogą padarė, hehe, pamenu dar kai vedėm tave ieškoti draugės mažosios kokios. Nepasisekė, dėl to afterparčio, bet aš irgi gerai užtaikiau, kad nepasilikau, dėl tam tikro asmens, ir išvažiavau pabaigoje, nelaukiau afteriaus.
                              Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
                              http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                Yeeeep, daugiausiai prifotografavo tie kas nuo 10tos jau ten tupėjo, paskuj gi žmogėliukus buvo neįmanoma prigaudyt ir tuom labiau kažką sumodeliuot, tai kas fotkinta salėje irgi gerai, bet visdėlto ne tas...

                                Comment

                                Working...