KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Gu.
    /b/tard

    • 2008 08 30
    • 37

    #61
    Autorius sek0ne
    hehe... Lupin'as buvo ... yay, be visu narutu as te daugiau beveik nieko nepazystu. neziuriu nauju anime
    nemažai prarandi tada. :>
    When they cut my signature..
    At first i was like
    But then, i lol'd.

    Comment

    • Smart
      Rimtas forumo narys

      • 2007 12 05
      • 118

      #62
      ...Geriausia vieta buvo "DOE"...Viskas kitas normaliai...

      Comment

      • Eid
        Narys
        • 2006 12 01
        • 32

        #63
        Autorius ugnieska
        Taj buvo pirmas mano cosplay
        ir tikrai nepaskutinis wisi zmoguciai tokie linksmi ir draugiski kad is pradziu net nejaukiai pasijutau kai paprase kartu nusifotkint
        Renginys siaip labai patiko tik kita karta galetu grupe bishki tiliau groti arba iswis jos nebuti o is disko kokiu dainu paleist nes hole nebuvo galima susikalbet
        Bet wistiek laukiam kito cosplay
        Na, čia organizatorių bėdos buvo truputi, iš pradžių organizacija nebloga buvo, bet po truputi vis blogėjo ir blogėjo... Nereikėjo man atrodo tų dviejų salių daryti, nes tarkim sedėjęs prie laiptelių pagr. salėj., net nežinojau apie renginius mažojoje.

        http://warfare.lt/screens/cosplay/IMGP6848.jpg - sitas kakashis geras buvo
        Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
        http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

        Comment

        • FantasyBeast
          Huzzuh!!

          • 2007 06 18
          • 101

          #64
          Hmnn Cosplay buvo nerealus.Buvo minusu..kurious ir taip paminejo visi nevardinsiu...Buvo labai geru pliusu Pvz: kad cospleyeriu buvo labai dauk..Kai buvo prisistatymas isgirdau numerius virs 400..tai jau diziulis pasiekimas....Kol "edvard elrick" stalkino Mario ir Luigi ,as stalikinau Daft Punk ,o po to Tapom ju palaikymo grupe ..Kas Dar - Kon Laimejo .YAY . Free Hugs Win....Labai Grazus kostiumai buvo visu,bet labiau issikyre Asuka is NGE,ir ta Elfe.(nors taip supratau ten elfa cosplayino..),Ir Tas Vartu sargybinis is Claymore ..Zmogus pasistenge ... Mashine Gun brothes.(nors ir jie neturejo mashine gun)..Ju kostiumai irgi pasizymejo unikalumu..tik speju buvo karsta? ....Nu ka Didelis Aciu rengejams smagiai praleistas laikas ,Gerai issisukta nuo techniniu nesklandumu per AMV..
          P.S. Tos kur laike plakata "KISS 1 LT", PM me ..gal kada pakartosim nemokamai ?
          EDIT: pamirsau Pamineti viena zmogu tai Harima is School Rumble ,Atrodei grynai kai is anime
          Paskutinis pakeitimas nuo FantasyBeast; 2009-03-01, 10:54.
          Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

          Comment

          • Yuffie
            Cute as Hell.

            • 2009 01 04
            • 123

            #65
            Autorius Eid
            Čia su tais plaukiukais įdomiais?
            taip , ta su rūūžavais ;DDD

            Comment

            • sketchas
              Black sheep

              • 2008 02 24
              • 55

              #66
              Gal kas galėtų imesti photo su Light Yagami, kur su tuo dalgiu lakstė visur ir žmonėm akių vos neišdūrė :P ?

              P.S. ten as buvau

              Comment

              • Eid
                Narys
                • 2006 12 01
                • 32

                #67
                Autorius FantasyBeast
                Hmnn Cosplay buvo nerealus.Buvo minusu..kurious ir taip paminejo visi nevardinsiu...Buvo labai geru pliusu Pvz: kad cospleyeriu buvo labai dauk..Kai buvo prisistatymas isgirdau numerius virs 400..tai jau diziulis pasiekimas....Kol "edvard elrick" stalkino Mario ir Luigi ,as stalikinau Daft Punk ,o po to Tapom ju palaikymo grupe ..Kas Dar - Kon Laimejo .YAY . Free Hugs Win....Labai Grazus kostiumai buvo visu,bet labiau issikyre Asuka is NGE,ir ta Elfe.(nors taip supratau ten elfa cosplayino..),Ir Tas Vartu sargybinis is Claymore ..Zmogus pasistenge ... Mashine Gun brothes.(nors ir jie neturejo mashine gun)..Ju kostiumai irgi pasizymejo unikalumu..tik speju buvo karsta? ....Nu ka Didelis Aciu rengejams smagiai praleistas laikas ,Gerai issisukta nuo techniniu nesklandumu per AMV..
                P.S. Tos kur laike plakata "KISS 1 LT", PM me ..gal kada pakartosim nemokamai ?
                EDIT: pamirsau Pamineti viena zmogu tai Harima is School Rumble ,Atrodei grynai kai is anime
                Ten tave užpuolė gal? Uoj žiauru buvo..


                Autorius Yuffie
                taip , ta su rūūžavais ;DDD
                Išsitrauksiu veliau kitą kortelę, gal surasiu nuotrauku daugiau

                Autorius sketchas
                Gal kas galėtų imesti photo su Light Yagami, kur su tuo dalgiu lakstė visur ir žmonėm akių vos neišdūrė :P ?

                P.S. ten as buvau
                Amm, kokiu dalgiu, tuo su 3 ašmenim, ar su tuo į abi puses? ar kokiu Peržiūrėk pas mane linke apačioje, gal rasi. Suinstaliuosiu sistemą nuotraukom žiūrėt, lengviau bus..
                Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
                http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

                Comment

                • rock-san
                  Tapytojas

                  • 2007 10 02
                  • 193

                  #68
                  Pats Cosplay buvo zjbs kai man pirma kart tik aisku afterparty buvau nusivyles bet nieko bus dar tu party

                  Comment

                  • Exeas
                    Artist
                    • 2009 01 11
                    • 12

                    #69
                    Seip neblogas bet truputi balaganas, keli konkursai vienu metu, tas velavimas labai uznervavo...
                    P.s buvau Balthier jei kam idomu xD http://public.fotki.com/giedriusonli.../cimg1149.html

                    Comment

                    • Gufer
                      Naujokas
                      • 2009 03 01
                      • 0

                      #70
                      Pirma kart buvau cosplay ir man tikrai lbai patiko. Aisku buvo ten visokiu techniniu nesklandumu su mikrafais ir t.t, bet vedejai puikiai isisuko. Yptingai geras buvo tas amv igarsinimas ;D
                      uzsikreciau visuo situ ir kita kart gal sudalyvausiu netik kaip ziurovas, bet kaip ir dalyvis ^^.
                      lbai aciu organizatoriam ir siaip visiem kad atejo ir pan. nesitikejau kad taip smagu bus ^^.

                      Comment

                      • Aivaras
                        ką tu?

                        • 2008 09 10
                        • 358

                        #71
                        http://warfare.lt/screens/cosplay/IMGP6837.jpg Wow ir save antram plane radau su draugeliu (miego norėjau ;/)
                        Jei dėl pliusų tai daug labai cosplay'eriu buvo, vienu metu atrodė, kad net daugiau už žiurovus, o gal taip ir buvo ;o Šokis - Vampire knight labiausiai patiko, dar gerai atrodė tos panelės su katana ir didele iškirpte pasirodymas
                        Paskutinis pakeitimas nuo Aivaras; 2009-03-01, 12:07.

                        Comment

                        • Kostas
                          Naujokas
                          • 2009 03 01
                          • 3

                          #72
                          I hate my regular clothes now...

                          Siaip ar taip, nepaisant tu minor nesklandumu, renginys tikrai buvo nuostabus, atmosfera super, o zmones nepakartojami.

                          Saunuoliai visi kas cosplay'ino, as asmeniskai balsavau uz pikachu - pats mieliausias kostiumas Nors aisku machinegun brothers, daft punk, spirited away, DMC4 ir daug daug kitu veikeju buvo taip pat nerealus, balsuoti galima tik uz viena

                          Laukiam kito cosplay ir arigato visiem dalyvavusiem

                          P.S. kvailas biski buvau ir nepasiemiau kontaktu is zmoniu, su kuriais susipazinom... mes origami lankstem krokodilus ir dinozaurus, jei kartais perskaitysit, tai parasykit ;]

                          Comment

                          • Nuney
                            Naujokas
                            • 2009 02 28
                            • 6

                            #73
                            Ką gi... Kaip ir daugumos čia palikusiu komentarus, tai buvo mano pirmas kosplejus. Tiesą sakant, prieš patį kosplejų jaučiausi truputi nejaukiai, bet įėjus i patalpą, visos mano abejonės išsiskladė. Iš tikrųjų, man labai patiko šis kosplejus, nepaisant kelius techninius nesklandumus, labai patiko žmonės, kurie ten buvo, labai draugiški. Jeigu taip pažvelgti, tai visi anime gerbėjai yra kap viena šeima Buvo labai gera atmosfera. Mačiau daugybę labai gražių ir įdomių kostiumų ir manau, kad reikėjo daug pastangų jiems padaryti. Tai pat labai patiko vedėjo komentarai
                            Labai lauksiu kito kosplejaus ir tikiuosi, kad turėsiu galimybę jame dalyvauti.
                            Ir dar, labai didelis arigato šio renginio organizatoriams.

                            Comment

                            • Slimas
                              Naujokas
                              • 2009 03 01
                              • 1

                              #74
                              Patiko cosplay'inimas, definately važiuosiu į kitą. Kaip primą kartą dalyvaujant tokiam renginyje ir per vieną ar dvi, neatsimenu tiksliai , susiruošta, tad visai neblogai, žinoma gaila plaukų nenusidažiau, tad buvo šioks bei toks fail mano atžvilgiu, nes vaikščiojau, su tuo bjaurybe Sasuke-kun (no offence helai jei skaitai ), Mr. Popular . Buvau tas Dante, kuris buvo nelabai panašus ... Kaip kažkas minėjo, tai tikrai buvo nesąžininga, tie kurie nusipirko kostiumus. Nes mažai buvo įdėta pastangų, palyginus su tie kurie viską darė patys. Renginio vedėjams vienas priekaištas, kad tikrai buvo bjauru, dėl to triukšmo, vienoje salėje vienas groja kitoje kitas. Ypač kai grojo metal-trash grupė pagrindinėje, o kitoje karaokes renginys vyko, nesigirdėjo ką ten dainuoja.
                              Dar būtų toks prašymas, ar galėtumete įmesti visas foto vienoej vietoje, tie kur kėlė į fotki, deviantart ir pan. Nes po vieną išsaugoti labai didelis užsiknisimas.. Dėkui

                              | |
                              v v
                              Jo, su meile darėm ir žinoma su meilę sulaužiau tą kardą Šiaip naują galima padaryt, tas 4h darytas dėklas nenukentėjo. Pilnai sutinku, kad visi csoplayer'iai kaip didelė šeima, net negalvojau, kad ten tokie visi draugiški bus.
                              P.S. Gaila, kad mažai kas matė, kai sulaužiau kardą, nes tai buvo sasuke's failas The end of Sasuke
                              Paskutinis pakeitimas nuo Slimas; 2009-03-01, 12:40.

                              Comment

                              • Lucion666
                                Forumo maniakas

                                • 2007 04 08
                                • 430

                                #75
                                Autorius Smart
                                ...Geriausia vieta buvo "DOE"...Viskas kitas normaliai...
                                Neskauda peciu siandien? Maciau ten kai dauzeisi ir galva kratei

                                Comment

                                Working...