KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    ACIU KOI team'ui uz toki nuostabu rengini... ir ... pritrukau zodziu... is tikruju buvo smagu matyti tiek daug cosplayeriu, paliko ispudi kai kurie kostiumai: ypac dmc3 kur d1e apdovanojo ir tas ciuvas su 45kg sarvais... O.O
    Buvo gana daug rungciu: patiko manga konkursas, kai kurie darbai tikrai galetu buti pardavinejami
    Nepatiko pietu pertraukos laikas, kai "days of eclipse" bande koncertuot ir dainuot kelias dainas, nes is tikruju buvo per didelis garsas + kiek supratau is vokalo tai is kiekvienos dainos po 3-5 zodzius... visa kita buvo krizalyne, maishalyne, cypimas ir pan..
    Taigi apibendrinant vertinimas butu 9,5(puse balo atemiau uz koncerta ir techninius nesklnd.)
    -----------------
    Is tikruju nemaniau, kad bus parodytas mano amv, bet buvo... .... plius dar garsas dingo, ir vedejas viska labai smagiai komentavo... prisijuokiau iki asharu... ir po asharu juokiaus.. .. buvo ziauriai smagu ^,^ .... paskuj parode jau be techniniu nesklandumu, matesi, kad kai kam tikrai patiko ^,^...
    ----------------
    THANX TO KOI TEAM... ARIGATOOOOO

    Comment

    • Mystical
      Naujokas
      • 2009 02 28
      • 1

      Na ka gi gryzau i gimtaji kauna ir galvoju ka db rasyt
      Nu awsome cosplay buvo tik daug action kitur nemaciau tik kur buvo Origami ir kur as su Meteor mokem kaip zaist kortelem lol
      Seip awsome tik gaila kad praleidau daugmaz viska

      Comment

      • soshite
        pinky promise

        • 2009 01 22
        • 119

        unreallll... pirmas mano TOKIO lygio cosplay( jei be otaka dienu tai isvis nesu dalyvavus cp) jatau... neveltui laukiau nuo gruodzio( nors kiti gal ir daugiau lauke) neitiketinas renginys... man labiausiai is cosplayjeriu patiko ta vaistininke ir jos spintute... that was fun... kaip gaila kad baigesi... me cry.... bet nk lauksiu kito cp, taigi aciu koi team ir laukiam kito jusu kurinio(jame as tikrai cosplay'insiu)

        please, wake up to reality...

        Comment

        • Derogatory`
          Loki'd


          • 2007 10 06
          • 350

          Nerealu :3

          Tikrai tikrai tikrai buvo labai nerealu.
          Pirmiausiai smagu buvo sutikti draugus, pažįstamus, susipažinti su naujais žmonėmis. Tada džiaugiuosi, kad įvyko toks renginys ir tokiu mastu - organizacija, idėjos, veikla, žmonės, jų darbas, idėjos kostiumuose, pasirodymai. Naisu.
          Tik man nelabai patiko, kad keli dalykai vyko vienu metu - negalėjai suspėti į mangų konkursą, nes tuo metu vyko karaoke konkursas. Bet nesvarbu, svarbiausiai puikiai praleistas laikas. :3
          Na, tik gaila, kad mano draugė pridarė nuotraukų ir kažkokį marazmą suvėlė su fotiku - teliko dvi nuotraukos, iš kurių tik viena normali...
          Bet nieko, kaip aš sakiau, bus tų nuotraukų ir visų po truputį. x>
          Na, afterpartyje nebuvome, nes mes 6 žmonių kompanija nuėjom į cup'ą, nusipirkome kortas ir linksmai žaidėm, valgėm, kokteilius gėrėm oranžiniame bare, ar kaip jis ten vadinas. Tad taip.
          Heh, o dabar sėdžiu išsiplovusi galvą (mat mano plaukai buvo baltai pilki ir ir kietoki xD) ir "virškinu" smagius šiandienos įvykius. :3

          Haine-kun is very happy!
          Paskutinis pakeitimas nuo Derogatory`; 2009-02-28, 20:35.

          Comment

          • fasian
            Tas kur daug kalba.


            • 2009 01 28
            • 586

            Manau jau reikia čia viska aptarinėti
            http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=3276
            o šitą temą lock ?
            Ech tie seni laikai ..

            Comment

            • BloodyTears
              Miau.
              • 2009 02 28
              • 2

              Heh. Smagu buvo.
              Įdomu pažiūrėt, kaip žmogai įvairius kostiumus pasidarę ir pan.^^
              Šiaip turbūt fail, kad niekaip neradom baro (kuris kaip supratau, buvo), tai keliavom iki artimiausios maximos .
              O šiaip... http://public.fotki.com/BTdoll/koi-cosplay-3/ tiek, ką pavyko užfiksuoti iš šio smagumo. :}

              Comment

              • Beata
                Naujokas
                • 2009 01 13
                • 6

                labai patiko

                Comment

                • Eid
                  Narys
                  • 2006 12 01
                  • 32

                  Na ka gi, 03:00 UP and running, 05:15 autobusas, nuo 10-tos atėjom, na ir bendras vaizdas, iš mano pusės, tikrai neblogai viskas buvo, nepabuvojau iki galo, nes aplinkybes neleido ir reikėjo draugui išvažiuot į namus dėl tam tikrų bedų, bet tiesa sakant, viskas labai patiko, ypač žmonės vienintelis dalykas, kad nuo Karaokes koncerto, kai grupė bandė salei groti visiškai išderintai ir per GARSIAI... uoj per garsiai...GARSIAI??!... Tai buvo fail barell, o karaoke smagi buvo ir šiaip visas renginys tikrai patiko ir džiaugiuos, kad atvykau, nors ir brangiai išėjo, uoj nepigiai .

                  Nuotraukų bus iš mano pusės, maždaug turiu virš 4~GB prifotkinta, tai kol apsitvarkysim ir vien persikopijuosim ...
                  Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
                  http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637


                    Kaip viskas faina buvo... net negaliu dabar atsitoket.....
                    Ačiū KOI uz visa varga


                    Comment

                    • karolisvis
                      I..Hate..All..off..you.

                      • 2008 05 25
                      • 229

                      Uz ka mane gyvenimas taip p*s* taip nesiseka butinai turejo man taip atsitikt ir atsitiko taip kad nebuvau nemaciau negirdejau
                      Run, live to fly, fly to live, do or die.
                      Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                      sigpic

                      Comment

                      • Haruka
                        Naujokas
                        • 2006 12 19
                        • 11

                        Autorius Eid
                        Nuotraukų bus iš mano pusės, maždaug turiu virš 4~GB prifotkinta, tai kol apsitvarkysim ir vien persikopijuosim ...
                        whooho O.o then please make a torrent ^_^

                        Comment

                        • smlilium

                          Autorius piccosan
                          kolkas tiek x]


                          omg as ta tarnaite ..xDDD is kokio jus ten kampo fotkinot?!!XDDDDDDDDDDDDDDD

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            Autorius smlilium
                            omg as ta tarnaite ..xDDD
                            Tokiu atveju išeina taip, kad tu kawaii
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • smlilium

                              Autorius Gu.
                              Muahahaha. Aš dar ir geresnių fotkių turiu. Bet būtent dėl "privatumo pažeidimo" nepublikuosiu. :>
                              atsiusk- skype ilona1250

                              Comment

                              • smlilium

                                Autorius Izzo
                                Tokiu atveju išeina taip, kad tu kawaii
                                aciu

                                Comment

                                Working...