KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Wishmaster,taisyt galima kai matai kad ryshkiai kazkas ne tas,siuo atveju kalba eina apie "shlifavima".Reikes dar karta paskaityt aprashyma,bet later

    Comment

    • D1e
      Koishop Founder

      • 2008 02 26
      • 114

      Oy~ minna-san!
      Dedame video-anonsą, tikimės, jog Jums patiks.
      Manome, jog tai būtų geriausias būdas Jūsų draugams ir pažįstamiems sužinoti apie vyksiantį renginį.



      P.S.: Paspaudus ant video, galima bus pasidaryti "watch in high quality", patogiau žiūrėti.
      Dėkui Last Frame Studio už šaunų video-klipą, o dar jame - už fajnulkėją godžirrą.
      Paskutinis pakeitimas nuo D1e; 2009-02-18, 18:34.

      All hail Lelouch!!

      Comment

      • vykis
        Narys

        • 2009 02 18
        • 70

        Sveiki as naujas forume..
        gaila anksciau niekaip neidavo sudalivauti cosplay... Na bet tikiuosi kad si karta galesiu atvykti. Ir dar...
        Mane sudomino sita programos aprasymo dalis:

        Kūrybinės dirbtuvės ir draugų stendai:
        Meno alėja, kurioje galėsite pasigrožėti gabiausių anime-dailininkų Lietuvoje piešiniais ir pamatyti juos in action. Ir jūs norite parodyti savo darbus ar tiesiog prisėsti papiešti? Atsineškite piešimo reikmenis ir savo kūrybą į renginį, susiraskite vietelę Meno alėjoje ir būkite kūrybingi.

        norejau suzinoti kas tie gabiausi?? labai idomu pasidare nejau kazkas kuria anime lietuvoje???

        Comment

        • D1e
          Koishop Founder

          • 2008 02 26
          • 114

          Autorius vykis
          norejau suzinoti kas tie gabiausi?? labai idomu pasidare nejau kazkas kuria anime lietuvoje???
          Sveikas, vienas iš tų gabiausių anime-dailininkų bus žmogelis, kuris KOI Cosplay vol.2 metu taip pat dalyvavo, o tai visiem žinomas game.exe.

          All hail Lelouch!!

          Comment

          • bithuthe
            Last Frame Studio



            • 2003 11 14
            • 399

            Autorius D1e
            Sveikas, vienas iš tų gabiausių anime-dailininkų bus žmogelis, kuris KOI Cosplay vol.2 metu taip pat dalyvavo, o tai visiem žinomas game.exe.
            Per paskutinį kosplėjų jis labai "mielai bendravo" su žmonėmis . Bent šį kartą paprašykit, kad pavaidintų jog bendrauja ar pan.

            p.s. aš prieš game'ą neturiu nieko prieš, tik baisiai išsidirbinėja jis.

            Comment

            • soshite
              pinky promise

              • 2009 01 22
              • 119

              dahhh kaip anksti man kazkodel susivaideno is pradziu kad 12h bus.... kdl taip anksti????

              please, wake up to reality...

              Comment

              • Eid
                Narys
                • 2006 12 01
                • 32

                Autorius soshite
                dahhh kaip anksti man kazkodel susivaideno is pradziu kad 12h bus.... kdl taip anksti????
                Nebe 12-kta, o 11:30..
                "Durys atidaromos: 11:00 ryto
                Programa: 11:30-18:00"

                Na taigi, susipažinti reikia, persirengti cosplayninkams, man lenzes objektyvų nusišlifuot. Šiaip manau programa nebus trumpa, ir žiūrint iš mano pusės tai man geriau, kuo ankščiau, nes mieste šalti atvažiavus iš ryto....
                Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
                http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

                Comment

                • HaruNiiChan
                  Naujokas
                  • 2009 02 19
                  • 1

                  O yeah! busiu paparace xDDD ;DDD

                  Comment

                  • PsyCoNoRikAn
                    is bored =v=
                    • 2009 02 06
                    • 6

                    Anonsa tai dievinu.Man ta Godzila taip praeina xD
                    shita anonsa klausau kaip muzika,ish youtube'o parsisiuntus XD
                    o su tom durim tai nzhnz,reiks turbut jau 9 sedet ir laukti kol atidarys,nes veliau cosplayeriai kjp grusis XD
                    tarpdury pastrige busim xD
                    My current Kingdom is RuruSuza

                    Comment

                    • KolaJ
                      Naujokas
                      • 2008 11 13
                      • 23

                      Nuomone apie festivaliu? Kol kas tik: You're on the right track people! Don't screw up!

                      Comment

                      • Jogarasu
                        Narys

                        • 2008 08 14
                        • 90

                        rastinis mokslo istaigos sutikimas norint gauti plakata butinas ar uzteks zodinio mokyklos administracijos palaiminimo ir asmenines garantijos?

                        Comment

                        • Yukari Murasaki
                          steamheart


                          • 2009 01 16
                          • 215

                          žinau kad tarp mūsų yra žmonių kas last.fm naudoja, tj galim prisijungt dar čia - http://www.last.fm/event/946855 ^__^

                          Comment

                          • Sharp_katana
                            Stebėtoja

                            • 2007 02 28
                            • 147

                            Man vis dar norisi paklausti : o kur persirengti? Bus skirtas kampelis, ar ne?

                            Comment

                            • KolaJ
                              Naujokas
                              • 2008 11 13
                              • 23

                              Hmm... Kol nėra jokiu žinių apie persirengimo kambary, galiu pasiūlyti cosplayerems nemokamą atvežimą.

                              Tai gi jai jus galvojat kad jūsų kostiumas per sudėtingas kad apsirengti vietoj, Ir jus ne norit apsirengus važioti visuomeniniu transportu, parašykit man ir aš pabandysiu jus atvežti į, ir išvežti iš renginio iki namu.
                              Skype: thekolaj
                              e-mail: thekolaj@gmail.com

                              Comment

                              • Narya
                                Citizen Erased

                                • 2009 01 22
                                • 205

                                ech, neteks mums su Semashke but didvyremis (didmoteremis?..)
                                mokyklos jegos is auksciau neleido kabint plakato. cituojant - "nesusije su svietimu"
                                paminejus japonijos amabasada lyg padetis buvo pagerejus bet tada uzsimane rastisko patvirtimo kad jie zino kas cia vyksta ir kad nebus nieko "nelegalaus"
                                anyway laukiam nesulaukiam (dar 8 dienos! ) ir skleidziam zinias senoviniu budu: burna->zodziai->ausys :]
                                deviantArt
                                BLACKOUT

                                Comment

                                Working...