KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • bithuthe
    Last Frame Studio



    • 2003 11 14
    • 399

    Autorius Yuki
    Na va, pagaliau daugiau informacijos, atvažiuosiu už žiūrovą, pafotografuosim

    Man, kaip ir Aivarui, butu įdomu sužinoti, kas apart elementarių dalykų bus naktinėje.
    Nugi, kai bus jiems aišku, tai ir praneš. Gal jau kokį 3 kartą pasikartosiu, koks skirtumas,kur bus afterpartis, ar vienam klube ar kitam, tai neturi reikšmės

    ....afteris...........................

    Comment

    • Mao
      a.k.a. Lzq

      • 2006 07 25
      • 223

      siūlau į cosplayų neįleisti narutardų. Nes jų ir taip visur perdaug ir neįdomu net žiūrėt į tokius. Neabejoju,kad būtų ~15 Sasyskių ir ~20 Narutų.
      I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

      Comment

      • Eid
        Narys
        • 2006 12 01
        • 32

        Autorius bithuthe
        Nugi, kai bus jiems aišku, tai ir praneš. Gal jau kokį 3 kartą pasikartosiu, koks skirtumas,kur bus afterpartis, ar vienam klube ar kitam, tai neturi reikšmės

        ....afteris...........................
        Nereikia taip piktai, lauksim, tiesiog žinai - nekantrauju

        Autorius EdwardElric
        siūlau į cosplayų neįleisti narutardų. Nes jų ir taip visur per daug ir neįdomu net žiūrėt į tokius. Neabejoju,kad būtų ~15 Sasyskių ir ~20 Narutų.
        Nenusišnekėk, jau geriau, kad ir Kakašiais būti, negu iš viso nedalyvauti. Manau čia labiau eina mintis su bendraminčiais pabūti, o ne į kostiumus žiūrėt, ypač tokias akcijas vykdyti, kad neįleisti vieno anime veikėjų.
        Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
        http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

        Comment

        • Mao
          a.k.a. Lzq

          • 2006 07 25
          • 223

          aha, tiesiog labai smagu žiūrėt į dešimt pseudootakių su blogiausio(pataise Wishmaster) įmanomo anime kostiumais. Iškart nuomonė apie animefanus krinta.xD šiaip cosplay apskritai yra absurdas, mano manymu, bet nesigilinsiu, nes manęs jau pakankamai nuomonių nepriimantys šito forumo nariai nekenčia.
          Paskutinis pakeitimas nuo Wishmaster; 2009-02-10, 21:44. Priežastis: Prašau nesikeikti
          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

          Comment

          • bigudukas

            ne nu atsiprasant kaina tai irgi . . .

            Comment

            • Semashke
              U can call me Sema



              • 2009 01 16
              • 425

              Yuki +1 . Ko cia dabar taip? atskiria Narutiecius kaip kokius raupsuotus .. -_- Mat anime 'fanas' atsirado
              semashke.deviantart.com BLACKOUT

              Comment

              • Integra
                wooooosh.

                • 2008 12 31
                • 265

                Tai tegul daro visiem tas pačias nominacijas.!! Kažkaip ir bilietai brangoki gal dėl to kad viešbutyje bus...xD
                Dėkoju Fasian už sig'a.

                Comment

                • Eid
                  Narys
                  • 2006 12 01
                  • 32

                  Autorius Integra
                  Tai tegul daro visiem tas pačias nominacijas.!! Kažkaip ir bilietai brangoki gal dėl to kad viešbutyje bus...xD
                  Ai šiaip ta kainą nėra tokia ir didelė, kai man į abi puses kelionė po 40LT.

                  Edward, nebesiginčysiu daryk kaip nori.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Eid; 2009-02-10, 21:51.
                  Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
                  http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

                  Comment

                  • Wishmaster
                    KOI team founder


                    • 2008 07 18
                    • 411

                    Autorius EdwardElric
                    aha, tiesiog labai smagu žiūrėt į dešimt pseudootakių su blogiausio(pataisė Wishmaster) įmanomo anime kostiumais. Iškart nuomonė apie animefanus krinta.xD šiaip cosplay apskritai yra absurdas, mano manymu, bet nesigilinsiu, nes manęs jau pakankamai nuomonių nepriimantys šito forumo nariai nekenčia.
                    Na, visų pirma, prašau šioje gijoje nesikeikti. Išreikšti savo nuomonę skatintina, tačiau jei ji bus agresyvi ir/ar vartosit necenzūrinius žodžius - trinsiu.
                    Paskutinis pakeitimas nuo riyo; 2009-02-10, 22:27.
                    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
                    All bannanas in the world - unite!!!

                    Comment

                    • bigudukas

                      yuki na zinai tau gal ir nebrangu van juk 40 lt i abi puses o zek dar 13-17 prisides tada ir dar brangiau. . .

                      Comment

                      • Jogarasu
                        Narys

                        • 2008 08 14
                        • 90

                        ar bus kokiu skrajuciu platinimui (reklamos delei)?
                        bei baikit verkslent del kainos - neikit ir viskas, jei 13 - 17 lt gaila. 6.30 val. renginio, o norit, kad viskas butu nemokamai.... come on people.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2009-02-10, 22:09.

                        Comment

                        • Yukari Murasaki
                          steamheart


                          • 2009 01 16
                          • 215

                          oh my.. tikrai tikiu kad viskas iš organizatorių pusės yra gerai pasvarstyta ir apmąstyta, ir daugybės Naruto fanų reikalas, ir kaina, ir šeip kiti dalykai.
                          Spoileris:
                          žinoma, cosplay yra rimta, nes aiškus reikalas, geras cosplay reikalauja ir laiko, ir kantrybės ir veido-kūno bruožu tam tikro panašumo, šiokio-tokio profesionalumo, o ką mes čia trecią kartą turėsim - bent jau man (kaip ir daug-daug-daaaugeliui) - just for fun, save parodyt ir į kitus pažiūret, pvz aš negaliu tiek laiko paaukot ir nesakyčiau kad mes čia Vilniui (tyliu apie kitus miestus) labai galimybių turim (ok-ok, kas nori, tas sugeba), ir labai džiugu kai pamatau kažką gerai padaryto, apart iškart atpažįstamo. Tikėkimes, kad mūsų tokių gražių daugės ir cosplay nebebus "beprąsmis ir negailestingas" (C).

                          nu sorry, nuo pat pradžių stebių giją, chill guys, have fun
                          Paskutinis pakeitimas nuo Yukari Murasaki; 2009-02-10, 22:26.

                          Comment

                          • Bagy
                            Bagy-san

                            • 2008 05 24
                            • 289

                            Ko jus visi prie to Naruto pristojot, na jai nepatinka net nekreipkit demesio. Ar jusm sirdi nuo tabai skauda. Neveltui Orgaizatoriai ir parde geriausias Personazas Naruto. Na ir viskas. Kas ka nori tas ta ir Cosplejina. Jai man nepatinka Helsingas tai man irgi padet rekt kad cia sudas ir dauk kas ji kosplejins??? Zmones aprimkit.

                            Comment

                            • soshite
                              pinky promise

                              • 2009 01 22
                              • 119

                              Autorius Bagy
                              Ko jus visi prie to Naruto pristojot, na jai nepatinka net nekreipkit demesio. Ar jusm sirdi nuo tabai skauda. Neveltui Orgaizatoriai ir parde geriausias Personazas Naruto. Na ir viskas. Kas ka nori tas ta ir Cosplejina. Jai man nepatinka Helsingas tai man irgi padet rekt kad cia sudas ir dauk kas ji kosplejins??? Zmones aprimkit.
                              pritariu visom keturiom

                              please, wake up to reality...

                              Comment

                              • bithuthe
                                Last Frame Studio



                                • 2003 11 14
                                • 399

                                Autorius Jogarasu
                                ar bus kokiu skrajuciu platinimui (reklamos delei)?
                                bei baikit verkslent del kainos - neikit ir viskas, jei 13 - 17 lt gaila. 6.30 val. renginio, o norit, kad viskas butu nemokamai.... come on people.
                                bus geriau nei skrajutės ir plakatai. ....
                                O dėl Narutų, tai kaip Bagy sako, tam yra jiems atskira nominacija. Tegul jie džiaugiasi. Man tie narutai nemaišo, nors ir kartais pastumiu ant jų. Jei pamatysiu gerą kosplayerį Kakashį, tai tikrai gali būti taip --> ....deja, turiu kažkokią silpnybę Kakashiui

                                Comment

                                Working...