KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Akemi
    Naujokas
    • 2009 01 15
    • 27

    #91
    Tikrai ne pati geriausia ideja gyvuneliu cosplay...Suprantu kad lb idomu ir t.t., bet vistiek tas triuksmas ir daug zmoniu lb nepatiks augintiniams.Jiems tai bus tikra kancia ;/

    Comment

    • Futari
      AZ rėmėjas



      • 2007 01 07
      • 1094

      #92
      Kas tiesa tas tiesa. Renginys mums, zmonems, zinoma bus nusisekes, taciau gyvunams tai yra smarkus stresas, ir as nelabai tokia ideja palaikau. Tai gali baigtis ne kuo, pradedant galinciu pasikeist gyvuno charakteriu baigiant gal net kokia nervine liga. Musu mazieji draugai - tai ne mes, jiems cosplayinti visai nesinori...

      Comment

      • Parade
        Bokura jika!

        • 2008 11 19
        • 36

        #93
        su tais gyvunais vienos problemos bus

        Comment

        • soshite
          pinky promise

          • 2009 01 22
          • 119

          #94
          norejau paklaust. ar bus vieta kur galima normaliai pavalgyt? ar reiks temtis kruva sumustiniu kaip i turistini zygi? (gal kam pasirodys kad mastau kaip Chouji, bet skrandis pietu reikalaus) ar bus ne japoniska virtuve? (kaip bebutu gaila mano skrandis nepriima sushi )

          please, wake up to reality...

          Comment

          • tamoko

            #95
            taigi norejau paklausti...net uzsiregistravau cia del to;D... sakykim tam cosplay bus galima padravinet savo darbus pvz ish veltinio darytus chibi?

            Comment

            • Kakuzu

              #96
              Tik taip idomu ar bus daug Akatsuki Kakuzu???
              o siaip idomu kaip ten seksis lb laukiu!!!

              Comment

              • Sharp_katana
                Stebėtoja

                • 2007 02 28
                • 147

                #97
                Oi, pagaliau iš rankų paleidau adatą (bent šiandienai ) - kostiumą sau jau baigiau. Dar 2 liko... BET, manau, kad verta stengtis (ir aukoti savo trumpų studentiškų atostogų laiką ) šiam renginukui Laukiu, kada cosplay.lt puslapyje bus viskas patalpinta ir paaiškinta.
                Bent tiek gerai, kad pamačiau, jog Ergo Proxy bus kosplėjinančių, tai išvengiau pasikartojimo... Nežinau, ar tik man taip atrodo, bet kuo daugiau įvairesnių kostiumų, tuo įdomiau. Kiekvienas nori būti išsiskiriantis. Todėl, pavyzdžiui, ir nesirenku nieko iš Naruto. Žinau, tai populiaru, bet... nėra taip įdomu būti ,,ne vieninteliam". Aišku, pliusas, kai tave atpažįsta ( ,,O, žiūrėkit, Sasuke, Kakashi ar koks Rock Lee"), bet... vis tiek ne tas. Taigi. Tiek pamąstymų iš mano varpinės

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #98
                  Individualumas sveikintinas dalykas, nes nuo Naruto jau galva skauda.

                  Comment

                  • Yukari Murasaki
                    steamheart


                    • 2009 01 16
                    • 215

                    #99
                    Autorius Sharp_katana
                    Bent tiek gerai, kad pamačiau, jog Ergo Proxy bus kosplėjinančių, tai išvengiau pasikartojimo...
                    del Proxy dar tiksliai negarantuojam, neiseina su zmonem susiderint



                    UPD. tai va, situacija pasikeite, palikom Ergo ramybej, cosplay'insim GitS. :3
                    Paskutinis pakeitimas nuo Yukari Murasaki; 2009-01-27, 15:06. Priežastis: info patikslinimas

                    Comment

                    • zygas13
                      Naujokas
                      • 2009 01 12
                      • 5

                      gal kas pasakytų iš kur man gaut sasuke iš shippuden kostiuma su katana ir viskuo kitu?????????????

                      Comment

                      • elle05
                        sacrifice .
                        • 2009 01 28
                        • 43

                        Autorius zygas13
                        gal kas pasakytų iš kur man gaut sasuke iš shippuden kostiuma su katana ir viskuo kitu?????????????
                        Jeigu greitai, tai tik ebay.com x DDD

                        Pagalvojau dauguma rengiasi cosplay ~2 men. o man per 2 savaites bus padaryta, na tai nuo kostiumo priklausys. Ir kada zmones nustos cosplay'ine naruto char'us?OO visur ju pilna.x D
                        http://elle05.deviantart.com/

                        Comment

                        • zygas13
                          Naujokas
                          • 2009 01 12
                          • 5

                          bet daukas cosplayina is pirmo ir antro sezonu o man reike is shippuden.
                          kad is eBey.com tai zinau bet nezinau kas galetu paimt

                          Comment

                          • FreaK`aZ
                            Rimtas architektorius




                            • 2005 02 22
                            • 532

                            Autorius soshite
                            sveikinu visus su lygiai menesiu iki cosplay!!!!!
                            sveikinu tave su oficialiu smegenų suskistėjimu.
                            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                            with a sick idea of world domination"

                            Comment

                            • giedriusonline
                              Costume Maker


                              • 2008 06 07
                              • 279

                              Autorius zygas13
                              bet daukas cosplayina is pirmo ir antro sezonu o man reike is shippuden.
                              kad is eBey.com tai zinau bet nezinau kas galetu paimt
                              šeip manau yra užtektinai nesudėtngu ir tikrai geriau negu sasugay atrodančių veikėjų
                              neverta buti tokiam kaip visi

                              Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                              Parašyk man.

                              Comment

                              • Eluned
                                Insanity is all around us
                                • 2008 10 11
                                • 15

                                Ar šį kartą bus koks nors ėjimas (kokiu prospektu ar pan.) ?

                                Comment

                                Working...