KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Derogatory`
    Loki'd


    • 2007 10 06
    • 350

    Autorius epas
    Mano zodziai gali nuskambet kaip fanbojaus, bet sitie daft panku kostiumai yra sauniausi is visu Saunuolis, Horiki, taip toliau
    Aš irgi taip sakau. B)
    Ir mano balsas ėjo už "419" numerį, nya~

    Comment

    • Yukii
      Naujokas
      • 2008 08 27
      • 6

      Huh nepagavau prikolo bet atejau 10:50 ir 10:55 jau buvau saleje D nesveika, net nepastebejau kaip greit iejom Siaip labai fun cosplay buvo, patiko, kad labai daug geru cosplay;iu susirinko. Buvo i ka paziuret, ir pati sulaukiau nemazai demesio, mm Kita kart dar ispudingiau reiks apsirenkt ;DDDD Aciu KOI.

      Comment

      • smlilium

        Autorius yuujin
        Litra gazuoto limonado?!
        nu nelabai gerai pries dainavima - juk riaugeti tada norisi

        pritariu, kad visas tas karaoke laukimas, tik nervai ir lakstymas tai sen tai tai vis paziuret ar dar neprasidejo. Manau labai daug kam nepasiseke gerai padainuot, o ypac del aparaturos. As tai nei saves nei muzikos negirdejau, o titrai, pagal kuriuos bandziau susigaudyti velavo

        Tiek tos, kitakart gal bus geriau

        joo , as isvis pirma dainavau su rei.. brr..xDD karoci ten kazkas atsitiko aparatura kazkoki garsa sklejst pradejo..xDD as susizvengiau, ir sjp kj pirma ejau lb bijojau..xDD saves irgi negirdejau, tikiuos ausu niekam nereze nuo mano balso..xDD

        Comment

        • IbuDreamer
          ラブラブアッタク o(>__<)o

          • 2009 02 16
          • 69

          Autorius smlilium
          joo , as isvis pirma dainavau su rei.. brr..xDD karoci ten kazkas atsitiko aparatura kazkoki garsa sklejst pradejo..xDD as susizvengiau, ir sjp kj pirma ejau lb bijojau..xDD saves irgi negirdejau, tikiuos ausu niekam nereze nuo mano balso..xDD
          ahh man atrodo ash atsimenu tawe dainuojant tu kartu su kazkokia mergina dainawai,kartais tawo ne gan plonas balsas buwo?man lbj mielas pasirode

          Comment

          • mysELFsa
            Naujokas
            • 2009 03 03
            • 10

            tokiam renginy dalyvauju pirma kart ir tik kaip ziurovas, bet buvau gan maloniai nustebintas kiek fainu zmoniu susirinko. net isiziojau is nuostabos pamates daft pankus saunuoliai supermario broliukai na ir visi kiti cosplayeriai ir cosplayeres
            o sita hinata tai man sooooooo cute

            Comment

            • smlilium

              Autorius IbuDreamer
              ahh man atrodo ash atsimenu tawe dainuojant tu kartu su kazkokia mergina dainawai,kartais tawo ne gan plonas balsas buwo?man lbj mielas pasirode

              joo.. mano tas plonesnis... aww..aciuu

              Comment

              • riyo
                Čefyro Katilas

                • 2008 08 01
                • 127

                Final shot.

                Paskutinis papildymas pirmame poste. Skaitykite:

                APIE PO
                GOMEN
                AFTERPARTY
                AČIŪ
                DEATH OF COSPLAY

                Diskusijos ir INFORMACIJA APIE AFTERPARTY:
                http://www.animezona.net/forum/showt...t=3276&page=11
                Paskutinis pakeitimas nuo riyo; 2009-03-20, 00:13. Priežastis: po
                "Too much sanity may be madness! But maddest of all is to see life as it is and not as it should be." (Miguel de Cervantez)

                Comment

                Working...