KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shary
    woof.

    • 2009 02 26
    • 173

    """Mes turim svarių priežasčių ant KOI-Team'o pykt."""

    Maniau cia mes vieni ant ju pykstam, kad net aciu uz ideja nepasake, na visas koi teamas niekuo detas, tik vienas asmuo *visai be sazines, net padekot negalejo...*


    Anyways, visa cosplay luzom is horo costume, labai karsta po juo turejo but !

    Comment

    • IbuDreamer
      ラブラブアッタク o(>__<)o

      • 2009 02 16
      • 69

      Autorius bithuthe
      Beje, man labai jau įtarimą sukėlė tai, kad per Cosplay dieninę dalį grojo tie Day of Eclipse (lyg ir taip vadinasi), kiek pamenu jie turėjo grot per afterpartį. Kažin ar jau ne tada organizatoriai žinojo apie afterparty failure
      Visumoje man daugiau nervų kainavo, nei džiaugsmą sukėlė.
      Na as tik kaip sawo nuomone pasakyti, as kaip supratau, jie pagal wiska turejo groti per pietu petrauka. I after'i jie irgi atejo, bet wisi sedejom ir laukem tam Daiktu Viesbuti to after'io,kai pamatem kokie susinervine musu organizatoriai. Wiskas baigesi tuo,kad jiem buwo liepta susirinkti instrumentus ir isheiti, o patikekit organizatoriam tai zhiauriai kainawo,kai ta grupe tuo metu galejo kazkam, kazkur kitur groti..Visas tas nesusipratimes buvo,kad uz Daiktu Viesbuti atsakingi zmones skaityt nemoka,kaip sake jiem buwo wiskas pateikta ir, kad band'as bus ir, kad sokiai bus, bet taip ishejo,kad jie kazkodel galwojo,kad mes ten ramiai sedesim, gerimus gurksnosim ir anime ziuresim.Taip buwo suplanuota ir ramesniu daliu susijusiu su video,bet patys organizatoriai sake mes jiems visas visas detales pateike.
      Autorius FreaK`aZ
      Galima pagalvoti, kad band'as Days of whatever yra ant tiek populiarus, trokštamas ir geidžiamas, kad jų honoras yra belekaip didelis, ir koi'jui kompensacija taip jau žiauriai kainavo. Juokas.
      Sakykim ne, jie kosmishkai nekainawo xDD..Gal ash siek tiek per zhiauriai ishsireiskiau, atsiprashau , bet jie yra gan pageidaujami laiswadieniais ivairiuose club'uose...tai wat tiesiog bandziau pasakyti,kad koncertuot jie tikrai galejo kitur ir tas after'io "nuplaukimas" jiems bent kiek nuostolingas.
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-03-02, 16:48.

      Comment

      • KolaJ
        Naujokas
        • 2008 11 13
        • 23

        Va jums pora Short Videos, just for fun kol nekas ne padare gera Video summery. Dėl Technines Priežasties nėra garso :rolleyes:
        http://www.youtube.com/watch?v=kQ967s4Mqf0
        http://www.youtube.com/watch?v=GVFlBw3kN4g

        Įdomu gal kas turi video su Komentarais prie DMC AMV? Norėčiau dar karta pažiūrėt tai!!

        Cosplay labai patiko! Viskas buvo taip linksma ir chaotiška! Ne minutes nebuvo nuobodu, net ne spiesdavau visur būt! Bet tai ir gerai, linksmiau

        Dar suspėjau sulaužyti visus Tekken 5 Turnamente savo niekšiškais smūgiais , ne esu pro gamer ir net neturiu PS2. Padėjo valia nugalėti ir patirtys nuo žaidimo su draugu kuris daug geriau už mane bet iškrito pačiam pirmam raunde So anyone up for a rematch?

        Iš minusu:
        Ilga eile prie ijeimo.
        Nebuvo ką valgyti, arba nerado nekas kur. (Ir jus net turėjot meniu, organizavimo klaida?)
        Technine puse. Blogas garsas, nemoka nekas įjungt šviesa, prastas extended desktop naudojamas ant projektoriaus (Special presentation software arba nors play list padarytu kad nereiktu kiek viena karta drag and drop...).
        Na o afterparty tai epic fail, neko nepadarė! Kaip? Who konws? Who cares!

        Bet ir su visko tuo man renginys labai patiko, buvo jausmas kaip tikras Fanatu suvažiavimas su draugiška linksma atmosfera. Good job Koi! All Hail Lelouch!!!

        Comment

        • bithuthe
          Last Frame Studio



          • 2003 11 14
          • 399

          Shary>> nugi ir kuom jus nuskiraudė?
          IbuDreamer>> dėl to afterio, tai velnias žino. Gerai, kad ir tam neaukojom laiko ir nedarėm videovizualizacijos, nes tikrai būčiau iš durų rankenos nusišovus
          smlilium>> ką dar čia aiškintis? Aš tai stūmiau dėl kito reikalo.

          Comment

          • soshite
            pinky promise

            • 2009 01 22
            • 119

            Autorius Bagy
            Esu isitikinus tik dvirankis kalaviajas yra jau ne jo darytas. O siais laikas viskas yra imanoma tik noro ir uzsispyrimo reikia.
            aciu uz paaiskinima as is tikro labai dziaugiuosi kad dar yra zmoniu kurie net is metalo siais laikais pasidaro, labai saunu. kaikurie zmones mano kad jei nusipirks tai bus tas pats kas ir paciam pasidaryti, bet taip nera, vistiek mieliau kai daiktas originalus ir daugiau tokio nera...

            please, wake up to reality...

            Comment

            • Cr3ToR
              Naujokas
              • 2008 10 11
              • 1

              Visas renginys tikrai man patiko (isskyrus Afterparty ) aisku buvo keli nesklandumai del technikos ir i laika neissirase, bet renginis vertas demesio si karta buvau kaip ziurovas kita karta eisiu kaip COSPLAYERIS

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                Hmm, kazkas cia labai priskyre Soul Eater prie Bleach ir Naruto, nagi, prasau... Soul Eater buvo labai santuriai ir nedaug kompanijos, racionalizuotai, o musu ginklai ziurim patiko cosplayeriams, nes mano kusarigama namus pasieke visa apdauzyta ir apdraskyta, intensyviai ten ja kovoms naudojo ir su dalgiukais buvo smagu, pripazinkite!

                Uzjauciu vargsiukus, kas laukete afterparcio ir nesulaukete, ypac Luste, nes per Mandarina ji nakti susalo

                Vienas prasymas organizatoriams - kita karta karaokes tegu buna anksciau, ne po pietu pertraukos, nes kol sulaukeme karaokes, su drauge spejom taip persinervuoti, o dar kai saleje sausas oras, gerkles isdziuvusios ir gavosi labai nekas.
                Na nieko, kita syki isgersim litra limonado pries lipdamos i scena ir bus drasiau, visgi bus ne pirmas debiutas nes sita pirma karta tai stovejom ant scenos ir galvojom "Please, nenusvilpkit musu"
                Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2009-03-02, 16:53.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  DAR PAMATYSIU KAD KIMBAT VIENAS KITAM Į GERKLES - UŽRAKINSIU TEMĄ.
                  Tam yra KOI, jie ir atsakys kodėl nebuvo to afterio.
                  O ne "maždaug, kažką, tipo, zinanti liaudis"
                  Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-03-02, 16:56.

                  Comment

                  • smlilium

                    Autorius Airiz
                    DAR PAMATYSIU KAD KIMBAT VIENAS KITAM Į GERKLES - UŽRAKINSIU TEMĄ.
                    Tam yra KOI, jie ir atsakys kodėl nebuvo to afterio.
                    O ne "maždaug, kažką, tipo, zinanti liaudys"

                    ok ok .. bet visdelto dristu pasigincyt nes as tikrai zinau kas ivyko .. >.< ir kaikuriems nereikia izeidineti del normalaus citavimo ar zinutes -_-..
                    beto ka tu cosplayinai ar necosplayinai per cosplay? XD

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Ginčams jei nori yra PM ir aplamai kas per mada atėjus į forumą keiktis? >:
                      30 min. buvau užsidėjęs šarvus, paskui fotografavau.

                      Comment

                      • Echoes
                        Naujokas

                        • 2007 12 18
                        • 21

                        Ai mane sunervino, kad daug kas skundžiasi dėl eilės, kai pirko bilietus.. Cmon ppl, nebūkit bjaurūs, stovėjot mažų mažiausiai kokią val arba pusvalandį, vajei kaip daug.. o ko jūs norėjot? visi stovėjo, visi gavot įeit ir gerai. Tiem kas klijavo juosteles respectas, aš asmeniškai jau po valandos tokio darbo negalėčiau toje patalpoje išbūt per daug veidukų man būtų. Tei vo.

                        Comment

                        • Eid
                          Narys
                          • 2006 12 01
                          • 32

                          Autorius Echoes
                          Ai mane sunervino, kad daug kas skundžiasi dėl eilės, kai pirko bilietus.. Cmon ppl, nebūkit bjaurūs, stovėjot mažų mažiausiai kokią val arba pusvalandį, vajei kaip daug.. o ko jūs norėjot? visi stovėjo, visi gavot įeit ir gerai. Tiem kas klijavo juosteles respectas, aš asmeniškai jau po valandos tokio darbo negalėčiau toje patalpoje išbūt per daug veidukų man būtų. Tei vo.
                          Hah.. juokinga su ta eile buvo, atėjom mes apie 10-ta~ Nieko nebuvo eilės, ir nuėjom sau, paskui žiūrim eilės jau iki ir už durų... O šiaip tai eile tai tikrai nėjo pusvalandi ar valandą, į galą atsisėdom maždaug gal 5-10 min ir viduje.
                          Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
                          http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

                          Comment

                          • Bagy
                            Bagy-san

                            • 2008 05 24
                            • 289

                            Jai kam kokios fotkes reikes rasykit pasistenksiu jums ja atsiust
                            http://public.fotki.com/Bagy-San/cosplay-3/

                            Comment

                            • yuujin
                              Final Fantasy games RULEZ

                              • 2009 03 01
                              • 83

                              Autorius Futari
                              Na nieko, kita syki isgersim litra limonado pries lipdamos i scena ir bus drasiau, visgi bus ne pirmas debiutas nes sita pirma karta tai stovejom ant scenos ir galvojom "Please, nenusvilpkit musu"
                              Litra gazuoto limonado?!
                              nu nelabai gerai pries dainavima - juk riaugeti tada norisi

                              pritariu, kad visas tas karaoke laukimas, tik nervai ir lakstymas tai sen tai tai vis paziuret ar dar neprasidejo. Manau labai daug kam nepasiseke gerai padainuot, o ypac del aparaturos. As tai nei saves nei muzikos negirdejau, o titrai, pagal kuriuos bandziau susigaudyti velavo

                              Tiek tos, kitakart gal bus geriau
                              MANO MANGA:


                              perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                              Comment

                              • epas
                                Narys


                                • 2005 08 12
                                • 83

                                Autorius HORKIS
                                Aciu uz sita puikia fotke.... labai gerai atitinka originala (cia nebuvo niekas planuota is anksto tiesiog dekui Airiui uz puikias foto)

                                Spoileris:
                                Mano zodziai gali nuskambet kaip fanbojaus, bet sitie daft panku kostiumai yra sauniausi is visu Saunuolis, Horki, taip toliau
                                Paskutinis pakeitimas nuo epas; 2009-03-02, 19:25. Priežastis: i spoila citatos foto sumestos...

                                Comment

                                Working...