KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bagy
    Bagy-san

    • 2008 05 24
    • 289

    Autorius soshite
    o man tiesa skant nelabai patiko tas sarvuotas... nemanau kad jis pats kostiuma dare... o is esmes apdovanoja ir uz darba kuri idejai i kostiumo gamyba... bet kiekvienam kitaip... deja savo nuotrauku kogero neidesiu... tikriausiai...
    patikek tas sarvuotas viska savo rankom daro jis priklauso "Antikos kariui" tai jie ten viska patys savom rankom daro.

    Comment

    • soshite
      pinky promise

      • 2009 01 22
      • 119

      Autorius Bagy
      patikek tas sarvuotas viska savo rankom daro jis priklauso "Antikos kariui" tai jie ten viska patys savom rankom daro.
      ar esi isitikines? nes man neatrodo kad siais vartotoju laikais tai imanoma.... aciu uz paaiskinima...

      please, wake up to reality...

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        Kažką daro patys, kažką ne, pvž. jisai pats daro žiedinius šarvus ir kiek žinau siūlė už kompaniją norinties juos užsidėt per Cosplay

        Comment

        • Bardakas
          Žmogus Ne





          • 2005 09 22
          • 1462

          Galiu patvirtint kaip ir dar keletas žmonių, kad jis ištikro pats pasidarė visus šarvus, kardus ir ką ten buvo užsidėjęs pats.
          Maybe on Earth, Maybe in the Future
          sigpic
          Kurokawa idėjinis lyderis
          Lėtai keičiu slaptažodžius

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            Autorius Airiz
            aš neatskiriu kieno ten chebrą nešvankybėmis užsiiminėjo už stiklo
            Šito tikrai negaliu pasakyti, nes nebuvau cosplay
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Bagy
              Bagy-san

              • 2008 05 24
              • 289

              Autorius soshite
              ar esi isitikines? nes man neatrodo kad siais vartotoju laikais tai imanoma.... aciu uz paaiskinima...
              Esu isitikinus tik dvirankis kalaviajas yra jau ne jo darytas. O siais laikas viskas yra imanoma tik noro ir uzsispyrimo reikia.

              Comment

              • DStalker
                Kuroi kenshi


                • 2007 04 16
                • 190

                Man tai vieni labiausiai patikusių cosplay ir buvo tie kurie gan realistiškai atrodė. Tai ir šarvuotas karys, ir Dantė iš DMC3 - jei ne kardas, tai bent švarkas buvo odinis ir tikrai solidžiai, realistiškai ir ne perdaug spalvingai atrodė.
                Aš labiau ir vertinu tuos cosplay kurie nėra itin sudėtingi ir spalvingi, o elegantiški, atskleidžiantys herojų ir faktiškai tinkantys filmavimui Tai pavyzdžiui Balsa iš Seirei no Moribito, Eguros variantas, arba Satana, Harimos iš School Rumble vaidmenyje, simple but effective, nors deja nedaug jį temačiau pilnai cosplayinantį, tik vėliau belaukiant afterparty teko pasišnekėt. Arba vedėjas Lupino vaidmenyje beveik galėtų į live action eiti, tikrai tiktų. Daft Punkai irgi savotiškai tikroviški atrodė. Aišku neapsieita ir be spalvingų personažų kurių ir buvo dauguma, ir tikrai nemažai kokybiškų cosplay, deja ne visus atpažinau nes mažokai naujų anime žiūriu.
                Tarp jų įstrigo ir vaistininkas(tikrai matytas personažas, bet niekaip neprisimenu iš kur), Zero, Archer, Mažasis Gokas, na aišku Vincent Valentine ir dar nemažai kitų. Na o Asuka tai patiko jau vien dėl to, kad esu NGE fanas , o dar ir pats kostiumas tikrai neblogai padarytas.

                Comment

                • Faithless
                  agniWinga

                  • 2008 10 12
                  • 41

                  Autorius riyo
                  Nedidelis pigesnių bilietų kiekis į vakarinę dalį bus stumdomas dienos metu. Bet čia VIP-VIP tokie

                  Spėjome ir mes pasigaminti savo kostiumus. We all look hot in 'em.
                  Dėkui už cosplay, bet, mano nuomone, negražu pranešti tokį svarbų įvykį - afterparty VIP bilietų dalinimą 2008 m vasario 28 d 2.16 val. nakties (http://www.animezona.net/forum/showt...t=3110&page=17), kai daugelis cosplay'erių ilsisi, ir tuo labiau tikisi sudalyvauti ne tik Cosplay :3 , bet ir afterparty. Jei jau kyla tokių nesklandumų, tai būtų buvę malonu, kad cosplay renginio metu būtų tiesiogiai pranešta apie afterparty.

                  Pagalvokime ir apie tuos žmones, kurie atvažiavo iš toli, neturėjo, kur nakvoti ir teko ieškotis,kur nakvoti (tuščiai nekalbu. yra daug pavyzdžių)..KAS gali žinoti - gal kas ir naktį prasibastė. Soryy,man tokia politika netinka.

                  Aš asmeniškai afterparty nedalyvavau, nes buvau pavargusi ir nusprendžiau važiuoti namo, bet kai sužinojau, kad...

                  Kodėl buvo skelbiama apie afterparty viešai, jeigu jame galėjo dalyvauti tik VIP nariai?

                  Info iš cosplay.lt:

                  "Pasilinksminai dieną, atsitūsink vakare.
                  Ateik apsirengęs Cosplay kostiumu, nepamiršk Cosplay tematikos! Vakare vyks speciali, pikantiška programa. Pats tūsas vyks nuostabioje erdvėje – dizaino galerijoje ir parduotuvėje “Daiktų viešbutis”. Tai šviežiausias Pravdos metų naujokas.

                  Data ir laikas: 21:00, Vasario 28, Šeštadienis
                  Vieta: Daiktų Viešbutis, T.Ševčenkos g. 16A, Vilnius *žemėlapis*
                  Tūsinam: 21:00-…
                  Groja: Anime OST, Days of Eclipse, Dj Cthulhu
                  Įėjimas: Su kostiumu 13 Lt, be kostiumo 17 Lt.
                  Informacija apie pigesnius išankstinius bilietus jau šią savaitę.

                  Rinksime –iausią cosplayerį pagal kriterijus ir priderančius vakarui. Taip pat bus rengiamas aukcionas, kur varžytinėms bus pasiūlytos įgyvendinti visų merginų svajonės.
                  Konkursai, žaidimai ir kitos atrakcijos, kurioms nedera matyti dienos šviesos."
                  Paskutinis pakeitimas nuo Faithless; 2009-03-01, 21:26.
                  W.
                  http://blog.origami.ltsigpic

                  Comment

                  • Taira
                    Bassist-Flautist

                    • 2007 03 18
                    • 42

                    "..Taip pat bus rengiamas aukcionas, kur varžytinėms bus pasiūlytos įgyvendinti visų merginų svajonės.."

                    Mano "vienišai" sielai liūdesys ir kreiva šypsena : >
                    Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                    Comment

                    • DStalker
                      Kuroi kenshi


                      • 2007 04 16
                      • 190

                      Autorius Faithless
                      Dėkui už cosplay, bet, mano nuomone, negražu pranešti tokį svarbų įvykį - afterparty VIP bilietų dalinimą 2008 m vasario 28 d 2.16 val. nakties (http://www.animezona.net/forum/showt...t=3110&page=17), kai daugelis cosplay'erių ilsisi, ir tuo labiau tikisi sudalyvauti ne tik Cosplay :3 , bet ir afterparty. Jei jau kyla tokių nesklandumų, tai būtų buvę malonu, kad cosplay renginio metu būtų tiesiogiai pranešta apie afterparty.

                      Pagalvokime ir apie tuos žmones, kurie atvažiavo iš toli, neturėjo, kur nakvoti ir teko ieškotis,kur nakvoti (tuščiai nekalbu. yra daug pavyzdžių)..KAS gali žinoti - gal kas ir naktį prasibastė. Soryy,man tokia politika netinka.

                      Aš asmeniškai afterparty nedalyvavau, bet kai sužinojau, kad...

                      Kodėl buvo skelbiama apie afterparty viešai, jeigu jame galėjo dalyvauti tik VIP nariai?
                      Tai kad ir galėjo dalyvauti visi kas buvo dieninėje dalyje, kažką netaip supratai, o tuo "VIP-VIP" tai gal turėta omenyje pigesni bilietai. Beje gali taip neliūdėt, vistiek afteris neįvyko, tikslių priežasčių nežinau, nelabai supratau ar ploto savininkai tikėjosi kažkokio kitokio pobūdžio afterio ar mažesnio dalyvių skaičiaus ar dar kitos priežastys buvo.

                      Comment

                      • IbuDreamer
                        ラブラブアッタク o(>__<)o

                        • 2009 02 16
                        • 69

                        Autorius Faithless

                        Pagalvokime ir apie tuos žmones, kurie atvažiavo iš toli, neturėjo, kur nakvoti ir teko ieškotis,kur nakvoti (tuščiai nekalbu. yra daug pavyzdžių)..KAS gali žinoti - gal kas ir naktį prasibastė. Soryy,man tokia politika netinka.
                        Na pries waziuojant manau reikia apgalwoti sawo weiksmus, gi sis renginys ne givybiskai swarbus.
                        Be to aisku nors vienas, bet buwo mazas mano pasiulymas zmonem be nakwynes: http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=3250

                        Autorius Faithless

                        Kodėl buvo skelbiama apie afterparty viešai, jeigu jame galėjo dalyvauti tik VIP nariai?
                        Kaip suprast galejo dalywauti tik VIP nariai?Suware zmones kurie nori ish dienines cosplay dalies, tik, kad ten pabuwojus issiaiskino, kad yra problemu su to pastato darbuotojais ir ivairiu neusispratimu, todel to after'is neiwyko.

                        Comment

                        • dfgzb
                          Narys

                          • 2009 03 01
                          • 37

                          Autorius Faithless

                          Kodėl buvo skelbiama apie afterparty viešai, jeigu jame galėjo dalyvauti tik VIP nariai?
                          jeigu būtum atidžiai skaitęs parašyta, kad pigesni bilietai tik VIP :P iš pradžių skaityk o paskui jau verkšlenk :P
                          šiaip renginys, nors ir mačiau tik labai mažą jo dalį tupėdamas prie durų ir stebėdamas juosteles ir veidukus, bet sakyčiau, kad buvo žymiai labiau vykęs nei praeitas ir negalėčiau daug priekaištų pasakyti organizatoriams



                          spaudžiu dešines o afteriui kitą kart žinos, kad sutartis reikia atsargiau sudarinėti

                          Comment

                          • Sharp_katana
                            Stebėtoja

                            • 2007 02 28
                            • 147

                            Nustebau, kai pamačiau, kad be manęs Balsą iš Seirei no Moribito cosplay'ino ir dar viena mergina Tik aš turėjau Tandą su savimi, pilnesnis komplektas buvo . Anyway, mačiau daug įspūdingų cosplay... Vampire Hunter D man patiko labiausiai




                            P.S. Linkėjimai kitai Balsai

                            Comment

                            • Egura
                              Super mega ultra rašytojas


                              • 2007 05 17
                              • 684

                              Autorius Sharp_katana
                              Nustebau, kai pamačiau, kad be manęs Balsą iš Seirei no Moribito cosplay'ino ir dar viena mergina Tik aš turėjau Tandą su savimi, pilnesnis komplektas buvo . Anyway, mačiau daug įspūdingų cosplay... Vampire Hunter D man patiko labiausiai

                              P.S. Linkėjimai kitai Balsai
                              Dėkui
                              Aš irgi nustebau, galvojau jau tokio personažo tai tikrai niekas nekosplėjins, nes praktiškai mažai kas jį ir težinojo... nes visi ir klausinėjo, ką aš čia kosplėjinu ... o kai pasakydavau, aiškiau ir nepasidarydavo ech na ką padarysi...

                              Comment

                              • bithuthe
                                Last Frame Studio



                                • 2003 11 14
                                • 399

                                Toks kaip tu dfgzb ir visi kiti patylėkit, jūs nežinot kame reikalas. Aš puikiai suprantu Faithless, bei Lust (kuri čia dar neužsuko). Mes turim svarių priežasčių ant KOI-Team'o pykt.
                                Kandangi čia jūs taip visi jau apsiseiliojot kaip faina buvo, tai aš trumpai tik su minusais prisikabinėsiu. Visas KOI Cosplay AnimeCon'as būtų buvęs toks kokio tikėjausi, jei ne tragedija su technika (JŪS žinot dėl ko [KOI'jau]). Totalus vėlavimas, per kurį vos nepražiopsojom savo karaokės, nes pietavom (20min), tad reikėjo vedėjui lyst į akis ir klaust, kada mes dainuosim >.< (žinoma, dainavimas irgi dėl technikos lievas gavosi).
                                Dėl vėlavimo pakrikusi programa išvis kažkokį bardaką sudarė, kad jau nežinia kur kas vyksta, kur eit, ka jau pražiopsojom ir t.t.
                                Beje, man labai jau įtarimą sukėlė tai, kad per Cosplay dieninę dalį grojo tie Day of Eclipse (lyg ir taip vadinasi), kiek pamenu jie turėjo grot per afterpartį. Kažin ar jau ne tada organizatoriai žinojo apie afterparty failure
                                Visumoje man daugiau nervų kainavo, nei džiaugsmą sukėlė.

                                Labai ačiū savo Last Frame Crew už bemiegias naktis ir darbą, kurį padarėt ir kuris deja nebuvo įvertintas . Kitsune klubo vaikinams, kurie vargšę bitę nešiojo, kai kojos pačios nenešė beieškant vietos patiems pasidaryt afterį, ir Evaldui iš Kurokawos, kuris palaikė mums kompaniją

                                Comment

                                Working...