Koi Cosplay vol.2

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Harukyte

    Ziauriai fainas cosplay buwo

    Comment

    • random
      beveik ekscelencija
      • 2006 11 08
      • 30

      Kaip matau, labai smagu buvo Gaila, kad nedalyvavau

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        Autorius Egura
        mano personažas buvo Nanao iš Bleach
        Spoileris:

        jau pradėjau galvoti apie kitus metus... ir kažkaip mintys sustojo prie Oboro iš "Basilisk". Bet šiaip būtų neblogai surinkti baziliskinę komandą :-) Gal kas prisijungtų? laiko pasiruošimui ir kostiumui daug :-) *mirkt, mirkt*
        Spoileris:

        prieš tai dar mintys sukosi apie Yamato nadeshiko shichi henge ir " goth goth loli loli siztaz"
        Me in too, maždaug.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-08-13, 11:51.
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • bithuthe
          Last Frame Studio



          • 2003 11 14
          • 399

          Autorius Sir Integra Hellsing
          Visam vqaidinime patiko tik sirmas? Oo
          nea, as tik sakau, jog vien delto RESPECT , kad uzskalandas pasidaret. jau darbo ideta. o vaidinimas, zinoma, taip pat buvo geras.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            Autorius Egura
            mano personažas buvo Nanao iš Bleach
            Hehe... na, man tavo kostiumas patiko, nors jis ir buvo nesudėtingas, bet jis tiesiog mielai atodė ant tavęs ir nesitikėjau, kad anime personažas bus taip pat puikiai atkurtas. Perfecto----->
            Spoileris:
            Autorius SataNa
            tu buvai renginy
            Ne, nebuvau. Nebuvau radęs tinkamo kostiumo ir gal ir bučiau atvikęs paspoksot, bet taip kaip neturėjau kostiumo, pasirinkau airsoft turnyra klaipėdoje savaitghalį trim dienom. Šiuo metu tik prieš savaite man dašuto kokį kostiumą aš norėčiau ir kuris gal man tiktu. Iš kokio anime neminėsiu, nes nenoriu, kad tokių pačių personažų būtų renginyje, nors manau jis ir taip yra daugumai puikiai pažįstamas. Po kol kas radau kur galima užsisakyti dalį kostiumo - apsiaustą/švarką, bet iki šiol besupratimo ir niekur negaliu aptikti kur galėčiau užsisakyti kaukę ir šalto ginklo kopiją. Jei kas nors žino daugiau vietų kur galima užsisakyti cosplay pričindalų kaip per eBay, rašykit PM arba čia.

            Spoileris:


            Atnaujinau titulini šios temos puslapį, dadėdamas filmuotos medžiagos ir atrinkdamas iš čia esančių 100-200 nuotraukų į 50 mano atžvilgiu geriausias. Jei kas nors dar norėtų parašyti trumpą apžvalgą/pasakojimą apie šį renginį, tai prašau, taip pat įdėsiu ir paminėsiu autorių.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-08-13, 14:24.

            Comment

            • sayamen

              Tai buvo tikrai nice renginys. Gerai,kad apie sita Koishop suzinojau... O dar visai neseniai uzsukau i ta saita lol xDD Nu vnz,tikrai nesigailiu,kad variau. Ir dar karta dekui visiems organizatoriams uz puiku rengini,dekoju chebrai,kurie norejo mane priimti nakvot ir zinoma - Satanai uz svetinga priemima nakvynei xD Beje,cosplay'eriai - Jus visi pasirodet labai sauniai! Stenkites taip ir toliau! ;]

              With Respect,
              Sayamen_lt

              Comment

              • bithuthe
                Last Frame Studio



                • 2003 11 14
                • 399

                slicKrox,
                ta ginkla gali issidrozt is medzio , o kauke, kaip daugelis pries Uzgavenes, baliona popierium klijuot ir paskui nudazyt
                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-08-13, 14:41.

                Comment

                • sayamen

                  Kas turit daug foto plz parasykit i skype - Sayamen_lt.

                  Beje,man labai reik tos foto,kur daug stovi prie katedros ir nuo aukstai fotkino =]

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Autorius sayamen
                    Kas turit daug foto plz parasykit i skype - Sayamen_lt.

                    Beje,man labai reik tos foto,kur daug stovi prie katedros ir nuo aukstai fotkino =]
                    ieškok puslapiose nuo 13to iki galo, tikrai yra

                    Comment

                    • Futari
                      AZ rėmėjas



                      • 2007 01 07
                      • 1094

                      O kalbant apie kitu metu cosplay, as irgi renku komanda, jeigu kas norit prisideti, spauskit eilute po mano parasu

                      Comment

                      • Egura
                        Super mega ultra rašytojas


                        • 2007 05 17
                        • 684

                        http://www.obuolys.lt/labas/topic.php?TopicID=187

                        atgarsiai obuolyje :-)

                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          Autorius Egura
                          Labai gražiai apibūdino malonu skaityti buvo, tiesa save dar pareklamavo, bet man labiausiai nudžiugino žinia apie Hellsing manga Lietuviskai

                          Comment

                          • Lax..
                            reLaxed




                            • 2005 12 24
                            • 516

                            Durnas, aklas, kurčias, bet bet best doujinshio kaip ir nebuvo?

                            Comment

                            • Sir Integra Hellsing

                              Autorius Lax..
                              Durnas, aklas, kurčias, bet bet best doujinshio kaip ir nebuvo?
                              buwo. Pasake kad isrinko ir sake kad koishop saite galesim visas perskatyti. BET ten dar neradao. O laimejo Lucy (ruzavaplauke mergina). Doujinshi buvo pavadinta gimtadieniu. Is tiesu buwo didesnis pavadinimas bet blogai isgirdau.

                              Comment

                              • Futari
                                AZ rėmėjas



                                • 2007 01 07
                                • 1094

                                Oh, laukiu nesulaukiu, noriu paziureti, kokiu doujinkiu buvo
                                Kada jas ides? Begu i OBUOLI paziuret to straipsnio, gal geresnis nei Vilniaus Dienoj

                                Comment

                                Working...