Koi Cosplay vol.2

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Haji
    Horror and Mystic lover
    • 2008 07 04
    • 116

    #61
    Busiu Shino 8) tik kostiumo kaklas biski nesigavo xDD. per ilgas
    Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-07-23, 20:14.

    Comment

    • Colla
      >.<
      • 2007 08 10
      • 42

      #62
      Uoj kaip laukiu sio renginuko Bandysime su draugemis cosplayinti Haruhi, Yuki ir Mikuru. Tikiuosi pasiseks ^.^

      Comment

      • Cheshiro
        uztat as balta ir pukuota

        • 2007 09 23
        • 110

        #63
        negaliu apsisprest ka cosplayint-Pipa is helsingo ar Neko is mangos...
        Never trust a smiling cat...

        Spoileris:

        Comment

        • moony
          Sensei

          • 2006 09 11
          • 38

          #64
          Nu ka, atlekt is Klp 300km ne problema bus

          Comment

          • FinalFantasy
            Naujokas
            • 2007 01 02
            • 20

            #65
            "Geriausia piešta Mango" - cia mes patys kursim, ar tik rinksim ir kažko jau sukurto?
            O kur koks nors mini meno konkursas ? PVZ anime piešinuko ?

            Comment

            • Nebu
              Syscemos Valdovas

              • 2006 08 07
              • 199

              #66
              Aš manau, kad kalba ir eina apie dalyvių piešinius . O ne apskritai manga awardus kažkokius. Nors galiu ir klysti
              O daba pasigailėsi!!!

              Comment

              • Maryuu

                #67
                Man labai idomu ar galima vaidinti cospleju jei tik manga,isejus o anime,bet yra geimas,na asmeniskai pats noreciau cosplejinti is Tales of The Abyss mangos arba zaidimo,zaidimas labiau zinomesnis,nors jei kas domisi Tales of manga

                Comment

                • Futari
                  AZ rėmėjas



                  • 2007 01 07
                  • 1094

                  #68
                  Dievazi, aisku galima visus ir visada veikejus koki tik nori tik reik moket prisistatyt paskui jeigu kas paklaustu

                  Comment

                  • Maryuu

                    #69
                    Dekui,tik zinai man kardo truksta pagal manga ir geima,nors pats asmeniskai uzsakineju cospleju,tik imu siek tiek nuo uzsakymo,jei idomu,tik turetu buti is Klaipedos,nes pats Klaipedietis. Beje Soul Eater geras,bet fansubberiai Dattebayo atsisake versti,bet manau kad bet koks anime ar manga yra gera. Zadu cosplejinti tik plauku dabar dazyti nenoriu o gera wiga(peruka)tik is USA galima nu ir is kitu saliu galima gauti.


                    Prašau, kitą kartą nekelk fludo. Yra klavišas KEISTI.
                    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-07-26, 22:10.

                    Comment

                    • Egura
                      Super mega ultra rašytojas


                      • 2007 05 17
                      • 684

                      #70
                      Autorius Maryuu
                      Man labai idomu ar galima vaidinti cospleju jei tik manga,isejus o anime,bet yra geimas,na asmeniskai pats noreciau cosplejinti is Tales of The Abyss mangos arba zaidimo,zaidimas labiau zinomesnis,nors jei kas domisi Tales of manga
                      brač žinoma, kuo įvairesni personažai, tuo bus įdomiau... Kalbant Apie Tales of the abyss...nesu nei skaičiusi manga(nežinau net ar tokia yra), nesu žaidus geimo... Bet esu mačius nemažai Tales of Abyss Hentai doujinshi ... i'm looking forward to this cosplay

                      Comment

                      • Maryuu

                        #71
                        na doujinshi man ne prie sirdies,uz kostiuma paklojau brangiai na as siaip uzsakineju visus tuos cosplejus,tikras katanas ir panasiai jei idomu ir supranti angliskai tai puslapis sonusservices.com,o jei kas domina galima man postinti,na taip geimas ir manga reikalauja susikoncentravimo,o doujinshi tai neakcentuoja ir nereprezentuoja zaidimo.Kad kas Tear pabutu is Tales of the Abyss,butu gerai...

                        Comment

                        • Wishmaster
                          KOI team founder


                          • 2008 07 18
                          • 411

                          #72
                          KoiCosplay Vol.2 Info

                          Ahoy! Šiek tiek info iš Cosplay virtuvės: Registracija į turnyrus, kurie vyks per Koi Cosplay vol.2 jau atidaryta! Visa informacija http://www.koishop.lt/ puslapyje. Also prie mūsų rėmėjų prisijungė ir Forum Cinemas Home Entertainment ir jų prekybos tinklas Videoplanet. Jie specialiai renginiui atveš originalių Anime DVD. Ir tik mūsų renginyje leidykla "Obuolys" pardavinės savo leidybos mangas su milžinišką nuolaidą. Laukite daugiau informacijos!
                          Paskutinis pakeitimas nuo Wishmaster; 2008-07-27, 22:00.
                          Of all the things I've lost - I miss my mind the most
                          All bannanas in the world - unite!!!

                          Comment

                          • Haji
                            Horror and Mystic lover
                            • 2008 07 04
                            • 116

                            #73
                            Um registracijos info jau yra! xD kitas dalykas cosplayint reikia komoandos. Kur gaut xDD

                            Comment

                            • SataNa
                              Mind Zone



                              • 2008 02 15
                              • 600

                              #74
                              hehe... nauji remėjai. Laukiu nesulaukiu kosplėjaus Reikia greičiau ruoštis jam
                              Kartoškė

                              Comment

                              • Derogatory`
                                Loki'd


                                • 2007 10 06
                                • 350

                                #75
                                Damn, kuo toliau, tuo labiau gailiuosi, kad nedalyvausiu.
                                Šiaip įdomu kokių anime DVD atveš, nes visai norėčiau įsigyti. He he, teks draugams už mane tai padaryti.
                                Na, šiaip šį kartą mane labai nustebino rėmėjų gausa ir dėl to džiugu. Tikiuosi dar kitas kartas bus ne ką blogesnis už šį, ateinantį kartą, bet tikiuosi, kad informacija apie Cosplay bus pranešta ne likus vos kelioms savaitėms, o kokiems keturiems mėnesiams iki renginio.

                                Comment

                                Working...