Koi Cosplay vol.2

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • 9inch
    ELO

    • 2007 11 13
    • 159

    #16
    Heheh, tos kainos mane irgi biski prajuokino... Verslyyynyynkai! ;D jau pradejo pelntys is cosplay zmogai ;/ Going for comercial!! yay! (not)

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #17
      Kazkas paminejo kaina,o tau sove i galva pasireikst?
      Nepagalvojai kad esant tokiai programai kazkam uz pasirodyma ar panashu dalyka reiketu sumoket?
      "vers-kai,biznis"skambus zodziai,bet cia to BIZNIO pora gramu,dziaukis kad bent organizuoja>:

      Comment

      • biganimefan
        Vienišė manijakė


        • 2008 03 20
        • 228

        #18
        Geram renginiui ir pinigų reikia. Čia jau faktas. Kadangi savaitgalis, tai man kaip tik toks laikas. Bandysiu Cosplayinti Yuki iš Vampire Knight. Gal atsirastų norinčių būti Zero arba Kaname? XD

        Comment

        • K-9
          Order-Sol
          • 2007 07 02
          • 19

          #19
          Na su kainomis tai čia įdomiai. Teks atvažiuot pažiūrėt labai daug žada Nebus nuobodu
          sigpic

          Comment

          • Nebu
            Syscemos Valdovas

            • 2006 08 07
            • 199

            #20
            Na man tai juokingi čia jūsų tie pasisakymai dėl kainos, ypač kai ji tokia simbolinė. Bokalas alaus Vilniuj...
            O jus pakrutinkit smegenis šiektiek: viskas juk vyks jau patalpoje, ne lauke, aparatūros nuoma. Net kažkokius lankstinukas ar ką šviesti ar spausdinti kainuoja. Pažiūrėkit bus pakviesti svečiai įvairūs, tarkim ir tas pats restoranas "Osaka". Na jie tarkim savanoriškai ateis parodyt kaip sushi daro ir tai jau labai džiugu, bet produktų tai vistiek reiks...
            Tai tik mano pavyzdžiai, nieko nežinau kokia situacija yra iš tikro, esu tik dalyvis, bet pikta daros kai tik kas pamini kapeikas iškart visi ūžt pradeda nė nesivarginti smegeninės pakrutinti...
            O daba pasigailėsi!!!

            Comment

            • FreaK`aZ
              Rimtas architektorius




              • 2005 02 22
              • 532

              #21
              Autorius Airiz
              Kazkas paminejo kaina,o tau sove i galva pasireikst?
              Nepagalvojai kad esant tokiai programai kazkam uz pasirodyma ar panashu dalyka reiketu sumoket?
              "vers-kai,biznis"skambus zodziai,bet cia to BIZNIO pora gramu,dziaukis kad bent organizuoja>:
              tu čia man? man tiesiog šeip įdomu būtų pamatyti renginio samatą, ne dėl to, kad aš priekaištauju, kad užsidėjo čia kainą, tiesiog norisi pamatyti ar argumentuotai parinkti tie 7 lt.. ir šiaip įdomu būtų sužinoti kiek prisidės tie "draugai" remėjai. Ir šiaip paskaitęs programą, iš tų pasirodymų kuriuos mačiau tai mokėti ten nebent tam kendo entuziastų būreliui, nes kitas performansas tipo mokymas daryti suši kaip ir priklauso iš fest'o remėjų kaip natūriniai mainai, obuolys mangą irgi duos už reklamą.
              o grubiai primetant, tai jei ateis ~200 žmonių surinksit 1400 lt, už tiek net padorios aparatūros neišnuomosi.
              o ir šiaip sekmadienis = no afterparty, nes pirmadienis darbo diena



              Autorius Nebu
              "Osaka". Na jie tarkim savanoriškai ateis parodyt kaip sushi daro ir tai jau labai džiugu, bet produktų tai vistiek reiks...
              tai kad jie už tai reklamą gaus
              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
              with a sick idea of world domination"

              Comment

              • zio
                Administratorius


                • 2000 02 22
                • 264

                #22
                Autorius FreaK`aZ
                o ir šiaip sekmadienis = no afterparty, nes pirmadienis darbo diena
                vat čia tik dirbantiems.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #23
                  Freakaz - ne tau,sekançiam po taves.
                  Del restoranu ir reklamu. Kaiptik nesankcionuotos reklamos komercijoje niekas nemegsta,del jos visada reikia derintis.
                  Ir japonisku rst.Vilniuje ne tiek kiek kinisku ir atsidarius naujam visada buna informacijos ar laikrasçiose ar per TV.Kinu gi tik 2Drakomai buvo plaçiau reklamuojami.
                  Nemanau kad cosui prireiks super galingos aparaturos

                  Comment

                  • Wishmaster
                    KOI team founder


                    • 2008 07 18
                    • 411

                    #24
                    Ahoy! Zodis nuo organizatoriu: taip, buvo nuspresta padaryti Koi Cosplay Vol.2 mokamu del to, kad renginio mastas jau yra kitoks. Mes esame ne pelno siekianti grupe ir visi pinigai bus skirti vietos, aparaturos nuomai, reklamos spausdinimui(greitai jau pasirodis) ir banaliai uz su remejais prakalbetu telefono saskaitu apmokejimui. Nusprendem imti simboliska mokesti - 7lt ziurovams ir 5lt dalyviams(juk reikia nuolaida uz aktyvuma padaryt ). Also noriu pranesti kad prie renginio draugu prisidejo ir Lietuvos Ninjutsu asociacija. Jie atvyks i rengini su parodomaja programa, so be expecting that X)
                    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
                    All bannanas in the world - unite!!!

                    Comment

                    • SataNa
                      Mind Zone



                      • 2008 02 15
                      • 600

                      #25
                      taigi, išsiaiškinot piniginius reikalus, o dabar pradėkim flood'ą apie patį pasiruošimą cosplay'iui

                      Kas kuo bus?
                      Kartoškė

                      Comment

                      • zhmogeliukas
                        Super mega ultra rašytojas

                        • 2007 03 21
                        • 722

                        #26
                        Autorius Witch_666
                        Aas apie metus
                        nemanau kad bus uždėtas amžiaus cenzas.juk dieną viskas vyks.
                        nuo tiek turbūt nuo kelių tėveliai išleis XD

                        t.y. manau jei nepaminėta nėr jokio amžiaus cenzo

                        Comment

                        • VampireBlood
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 07 18
                          • 155

                          #27
                          nuostabu, atwarysiu kajp ziurove, 1-mam kartuj bus idomu paziuret, nors ir teks trenktis is Klaipedos i Vilniu ;DDD tu 7lt tikrai negaila ;D cia net mazai atrodo palyginus uz tai kiek ima kituose renginiuose ;DDD

                          Comment

                          • D1e
                            Koishop Founder

                            • 2008 02 26
                            • 114

                            #28
                            Amziaus apribojimo nera, kodel mes turime drausti ateiti zmonem, kurie NORI dalyvauti ar pasiziureti..? Ir taip ju bus ne daug x)
                            Del mokamo iejimo jau paaiskinta, tikesimes, kad renginys uz 5-7lt patiks zmonem, kurie mokejo x)

                            Tikesimes daugiau ziurovu ir dalyviu, netinginiaukyt ^^

                            Freakas, su tavim kalba baigta x) Toks tu ir anime fanas, gailintis 7lt, kuriuos leidi vos ne kiekviena diena Kebabui.. gailintis ishleisti tokia menka suma tokiam renginiui kaip COSPLAY.. Lietuvoje ^^

                            All hail Lelouch!!

                            Comment

                            • FreaK`aZ
                              Rimtas architektorius




                              • 2005 02 22
                              • 532

                              #29
                              Autorius D1e
                              Freakas, su tavim kalba baigta x) Toks tu ir anime fanas, gailintis 7lt, kuriuos leidi vos ne kiekviena diena Kebabui.. gailintis ishleisti tokia menka suma tokiam renginiui kaip COSPLAY.. Lietuvoje ^^
                              ne, nu tu glušas ar tu skaityt nemoki. pacituok man ten, kur aš rašiau, kad man gaila 7 litų vardan to jūsų renginio. aš tiesiog sakiau, kad man įdomu kaip jus parinkot kainą ir ar paskaičiavot iš vis kažką, nebus po to taip: - mamaaaaaa, duok 0,5K litų, reik apsimokėt už tą ir aną, bo nepasiskaiciavom ir is to ką surinkom neuztenka litų.. man tiesiog įdomus jūsų organizacinis rimtumas, jei jau užsimojot daryti rimtą renginį su konkrečia vieta n so on. ir jo, aš kasdien išleidžiu po 7 Lt ant kebabo ir dar po porą litų ant teisybės alaus... aj, dar nepamirštam semkų ir kitų rimto žmogaus atributų.
                              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                              with a sick idea of world domination"

                              Comment

                              • D1e
                                Koishop Founder

                                • 2008 02 26
                                • 114

                                #30
                                Okey Freakas, tiesiog is tavo kalbos taip pasirode, anyways, Wishmaster jau paaiskino, rodos turi buti suprantama is zmogishkumo puses x) Peace, ir nepradek nervuotis, nes nervu lasteles neatsigaivina xD Soz x)

                                No Offtopic anymore Onegai...

                                Manau si karta bus lb idomiu ir unikaliu kostiumu, taip pat Anime Cosplay Komandu, pvz daug zmoniu is vieno anime, girdejau vos ne visas Hellsing turi susirinkt, mane pati suintrigavo O_O!

                                All hail Lelouch!!

                                Comment

                                Working...