Koishop Cosplay 2008

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    Autorius slicKrox
    Pamiršai paminėti, kad jis dar turėtų būti 2m.< ugio
    kas sake kad aš ne 2m ūgio??
    Karolisvis patvirtink kox mano ūgis?
    SaTaNa, aš aukštas ar nelabai?


    tik dėl to sportavimo, tai nelabai man, kai visą dieną prie pc sėdžiu laisvalaikiu ir dar prie jo dirbu
    ----------------------------------------------------------
    kelnės su pažemintu liemeniu
    ką tai reiškia?
    -------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------
    Autorius SataNa
    su tavim susitikau tai mintyse speliojau tavo ugi. 2m 10cm; 2m 5cm; 2m o gal ishvis 2m 20cm Na ugi turi. Reix vienkartiniu dazhu tau ir steel plauku gelio
    ne tik šių dalykų reikia, bet ir ant kaklo pakabuko, geros liemenės su iškirptėm(irgi gerom ), odinių pirštinių su nukarpytais pirštais ir biškučiu metalo, 2x apyrankių su metalu, kelnių nereik(mano visos panašios į jo kelnes ), antkelių su metalu ir biškį pasportuot, kitaip sakant - raumenų(be metalo )
    Paskutinis pakeitimas nuo Lucion666; 2008-05-30, 19:43. Priežastis: patch for me, expansion for SaTaNa :)

    Comment

    • SataNa
      Mind Zone



      • 2008 02 15
      • 600

      su tavim susitikau tai mintyse speliojau tavo ugi. 2m 10cm; 2m 5cm; 2m o gal ishvis 2m 20cm Na ugi turi. Reix vienkartiniu dazhu tau ir steel plauku gelio
      Kartoškė

      Comment

      • Egura
        Super mega ultra rašytojas


        • 2007 05 17
        • 684

        Autorius SataNa
        su tavim susitikau tai mintyse speliojau tavo ugi. 2m 10cm; 2m 5cm; 2m o gal ishvis 2m 20cm Na ugi turi. Reix vienkartiniu dazhu tau ir steel plauku gelio
        2,20 :dizzy: ohhhh holy cow.... nu joooo...ūgis yra.... (aš su savo 1,62 jau nemaža jaučiuos...o čia...) Pairodo žmogus visai tinkamą personažą pasirinko...

        O kelnės su pažeminto liemeniu... kaip čia atitinkamai paaiškinti... Kai kelnių sagą segi, tai tavo rankos ne ties liemeniu yra, bet kažkur ties klubais

        (vat ties klubais jos pas ji ...)

        Comment

        • Lucion666
          Forumo maniakas

          • 2007 04 08
          • 430

          Jap, tinkamą personažą tik nežinau kaip mane ten paskaitys, jeigu lauke dalyvausim.. žiūrės bobutės nesupratusios kaip į kokį iš swingerių wakarėlio
          tik wa reikia kelnių odinių pusiau.. džinsais eit nesinori

          Comment

          • mindzze
            Forumo vilkas

            • 2007 05 18
            • 375

            Kaip supratau planavom sekanti cosplay daryti patalpoi. Tad mūsu neužsipuls diedai su savo demokratine politika. Tipo kad mes gebiam užsienietiškus paročius o ne lietuviškus. Ot seniai tik prodyk kad ju klausai ,ti ir prasideda.

            Comment

            • DStalker
              Kuroi kenshi


              • 2007 04 16
              • 190

              Aha, buvo ir prie manęs vienas toks priėjęs. Tipo "Kas čia vyksta?" "Išprotėję kažkokie" "po kokio šimto metu visas pasaulis bus isšrotėjęs" ir panašiai filosofuot pradėjo Aš taip į šoną, į šoną ir nusiploviau, po to mačiau lygtai tas pats prie "Wolfwood'o" pristojęs buvo

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                Autorius mindzze
                Kaip supratau planavom sekanti cosplay daryti patalpoi. Tad mūsu neužsipuls diedai su savo demokratine politika. Tipo kad mes gebiam užsienietiškus paročius o ne lietuviškus. Ot seniai tik prodyk kad ju klausai ,ti ir prasideda.
                tai cia bishki ne demokratine politika, demokratine politika byloja atvirksciai, cia daugiau senas patriotishkas marazmas, kuriuo serga visokie ten signatarai ir neturintys ka veikt senukai

                Comment

                • Rover
                  Naujokas
                  • 2008 05 16
                  • 7

                  Autorius DStalker
                  Aha, buvo ir prie manęs vienas toks priėjęs. Tipo "Kas čia vyksta?" "Išprotėję kažkokie" "po kokio šimto metu visas pasaulis bus isšrotėjęs" ir panašiai filosofuot pradėjo Aš taip į šoną, į šoną ir nusiploviau, po to mačiau lygtai tas pats prie "Wolfwood'o" pristojęs buvo
                  Tai prie manes irgi buvo kazkoks senis pristojes, liktais tikejos, kad ji palaikysiu Pasigincijom pacigincijom , bet kad jis normaliai argumentu nesugeba jokiu pateikti ir net nesigaudo kas vyksta, tik kad jam tai nepatinka. Tad su tokiu gincitis beprasmiska, dar nesubrende jie tam. Nusispjoviau ir nuejau toliau fotkint. Bet tai jei tau nepatinka, kam stoveti ir ziureti? Niekaip tokiu zmoniu nesuprantu. Tikrai nestoveciau ir neziureciau kokio geju parado, o cia... Bet istat kaip reagavo turistai, tai netgi grazu ziureti buvo (ploja ir pan.)
                  Ieskau merginos anime fanes (18 -23 m. Vilnius) , kuri bent suprastu "su kuo tie anime valgomi", o tai kai kurios nesuvokia mano hobio ir aistros

                  Comment

                  • Cheshiro
                    uztat as balta ir pukuota

                    • 2007 09 23
                    • 110

                    gal kas galit duot linka kur fotkes visos isdetos.. netycia istryniau ir neberandu...
                    Never trust a smiling cat...

                    Spoileris:

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      http://koishop.xz.lt/
                      bet kazin ar cia visos (:

                      Comment

                      • Futari
                        AZ rėmėjas



                        • 2007 01 07
                        • 1094

                        IDEE FIX~
                        Gal butu norinciu cosplayint Liz is SOUL EATER? Mat turiu Patty, bet ji spyriojasi ir dvejoja vien todel, kad netures vyresneles seses. Any applicants? Beje gal dar kas nori pabut Death the Kid? Tik Blackstaro nesiulykit
                        Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2008-06-04, 20:34.

                        Comment

                        • biganimefan
                          Vienišė manijakė


                          • 2008 03 20
                          • 228

                          Autorius Futari
                          IDEE FIX~
                          Gal butu norinciu cosplayint Liz is SOUL EATER? Mat turiu Patty, bet ji spyriojasi ir dvejoja vien todel, kad netures vyresneles seses. Any applicants? Beje gal dar kas nori pabut Death the Kid? Tik Blackstaro nesiulykit
                          sorry, neturiu ilgu plauku ><

                          Comment

                          • Grafkyte
                            Naujokas
                            • 2008 02 20
                            • 13

                            renginukas buwo shaunus ^.^
                            gal tik fotosesija vyko per ilgai ...
                            na ir man nepatiko kad daug dvyniu buwoo 0.0 ..???
                            aa girdejau kad vel bus cosplay kada planuojet,lyg tjs vasara...????

                            Comment

                            • Bagy
                              Bagy-san

                              • 2008 05 24
                              • 289

                              Na jai vel bus sia vasara butinai apsilankysiu vel.

                              Comment

                              • biganimefan
                                Vienišė manijakė


                                • 2008 03 20
                                • 228

                                as ir laukiu, bet man reikia pasiruosti ><

                                grrr! kodel as vis dar turiu sedeti mokykloje, galeciau jau dirbti ><

                                Comment

                                Working...