Koishop Cosplay 2008

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    oo pažiurėjau koishope,visgi mano video įsikėlė,o aš galvojau kažkas ne taip O.o'' na gerai.Rytoj bus dar 2 šokie tokie video))
    p.s. D1e > atsiųsiu nuotraukų daugiau,bet irgi ryt

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      Autorius Tsuyu
      dar buvo smagu pamatyt kaip kas atrodo..nors asmenishkai nesusipazinau, bet dabar zinau kas slepiasi po kai kurias nikais XD
      Same here, bet kai tik atėjau katedron tai buvo maždaug įspūdis 'wtf, iš kokio čia forumo žmonės' xD povisur ~14m narutardai. Na bet aišku vėliau apsipratom bei pažinom kai kuriuos. gal reiktų kada pertikrint tą jūsų foto giją atai realiai prieš tai žmogaus nemačiusiam, tai nėr taip paprastą tarp cosplayerių atpažint ^^'



      btw, buvo lyg ir protingų žmonių su termosiukais kiek mačiau Bet čia aišku neesmė, o ir tampytis ne visi nori.

      Comment

      • D1e
        Koishop Founder

        • 2008 02 26
        • 114

        Lax, butu gerai x)

        EGURA!! Pamirshau padekoti uz plasteri : ((( ! XD Jeigu ne tu, as nukraujuociau, pasiseke T_T Ten tu tiek prisirinkusi buvai, kad uztektu ne tik pirhsta uzvyniot xD

        Zinokit zmones, niekada jums neitiksi, beje - kazkas sake kad jaute, kad cosplayeriam buvo daug smagiau, tai tiesa x) Pasiklauskit pas tuos, kurie buvo apsirenge, ir jie pasakys daugiausia pozytyvios informacijos, jei tik jie nesedejo kampe ir bijojo ishlyst x)
        Airiz mate, ir aisku kiti - COSPLAYERIU nuotaikas, del shalcio tai jop, drebejo per dziaugsma jie, bet jau viskas pasibaige, pasiliko tik prisiminimai

        All hail Lelouch!!

        Comment

        • piccosan
          Daft Punk

          • 2005 11 28
          • 250

          Ten tave kazkokia televizija kalbino?

          Comment

          • Džiro sesė
            X - Crime of visual shock


            • 2005 11 12
            • 604

            Autorius piccosan
            Ten tave kazkokia televizija kalbino?
            Jo, mane irgi domina šitas dalykas,
            gal papasakosi?~

            P.S. Tik dabar supratau, kad mane "apiplešė"~
            Paskolinau kažkuriai iš Misų tušinuką ir man neatidavė~
            Ui, kokia tu, ta viena iš Misų~
            Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2008-05-25, 00:55.

            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

            Comment

            • smlilium

              Cia ta prasme apie mane kalbat ane ? xDDDDD
              Ja ja zinok neisgasdino oras , vaziuojant buvo salta , bet tenai nekiek , pasiguldziau vieninteli raita ant plyteliu ir liepiau vaidinti mirstanti XDD lol

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                Misa, kitais metais vesi Dziro sesei atgal tusinuka, otherwise ja tebia ubiu s etom. *parodo i savo nauja ginkla* jau sugalvojau ka kitamet cosplejinsiu

                Comment

                • D1e
                  Koishop Founder

                  • 2008 02 26
                  • 114

                  Buvo kazkokia ten televizija, paziurejo paziurejo visus xD As bandziau kazka sakyt, bet mane ignoravo xD Bet that is not the point, buvau geroj nutaikoj, tai dziaugsmas perpilde visa mane O_O
                  Koishop saite ishkabinau linkus i fotkes ir vid'us x)

                  All hail Lelouch!!

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Beje, apie registracija reikejo pranesht bishki normaliau, prisegt pirmam pslp., prie to posterio, nes asm. ash buciau nepriesh nueit ir vietu rezervavimas restorane man buvo nelabai maloni naujiena...

                    Comment

                    • Anita
                      The watcher..

                      • 2008 03 23
                      • 132

                      Hmm.. Pasizhiurejau foto.. Pavarchiau y viena puse, y kita.. Galvoju: chia lt... ? Na va kaip fainiai gavosi ( sprendzhiu, gaila, tik ish foto ) .. Teks griebt lektuva ir iki kitu metu pasiekt Vilniu.. ( kodel manes ten nebuvo ) Ee eee.. Tik nesugalvokit kitais metais shito renginio nedaryt !! Bet zhek melagiai kokie visi: tai laiko, tai kuo apsirengt neturiu... O chia tiek daug buvo cosplay´eriu !!!!! Dilelis respect´as organizatoriam ir ,zhinoma, dalyviam .. Pagaliau ir lt turim mazha mazha gabaliuka to, kas vyksta kitu shaliu anime festuose ( nors ne man kalbet turbut kai ash neprisidejau prie to gabaliuko ) .. Bet visi nuo to ir pradejo gi..

                      Comment

                      • razzgrizz3

                        30 cosplayeriu?
                        most of em... nu tiek to.
                        imo zabuza geriausiai. dar is bleach pora.

                        Comment

                        • sek0ne
                          AnimeMinusFamHator




                          • 2007 04 28
                          • 1260

                          25 narutai
                          1 chobits
                          ir kruva velniai zino ko (kazkokiu nindziu)

                          o kur geru anime cosplay, nejau LT tik naruto papuliaru

                          ir jo zabuza geriausias (SWORD)

                          Comment

                          • SataNa
                            Mind Zone



                            • 2008 02 15
                            • 600

                            atbuvojom kokia valanda ir uzhknyso. Imesiu, ka pagavau

                            Kartoškė

                            Comment

                            • Futari
                              AZ rėmėjas



                              • 2007 01 07
                              • 1094

                              Kardas, kryzius valde. Ir Kakashis.
                              is tikro ir man uzkliuvo kad pernelyg daug narutu sedejo >.> sakiau reikes su dalgiu juos vaikyti kitamet

                              Comment

                              • Zirael
                                Narys
                                • 2007 10 06
                                • 45

                                http://www.fotoideja.lt/2008/Žmonės/index.html
                                cia mano draugas keleta fotkiu padare, vaziuotik i pacia pabaiga , pradzioje ne kospelejaus foto. : )
                                "...And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
                                On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
                                And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
                                And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the floor;
                                And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
                                Shall be lifted - nevermore!"
                                E.A.Poe

                                Comment

                                Working...