Koishop Cosplay 2008

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    shalta... reikes striuku... Toj atvarysiu i katedra su 2dveis cosplayeriais
    Kartoškė

    Comment

    • Futari
      AZ rėmėjas



      • 2007 01 07
      • 1094

      Liepiau Jonavos Misai nusifotkint su visais kas ateis. Tai jeigu neimes fotkiu kiti, parupinsime mes

      Comment

      • shinzo
        Naujokas
        • 2008 03 03
        • 20

        ohoho!!!! renginukas tikrai super!!!katik grizau, daba fotkes perziuresiu
        not a big deal.

        Comment

        • 9inch
          ELO

          • 2007 11 13
          • 159

          Idek geriau kai perziuresi!!

          Comment

          • Huy-san
            657

            • 2008 01 31
            • 160

            Na kodel neperkelet? Kooooodel? nakti svarsciau ar vaziuoti tokiu oru, galu gale nutariau varyt...... ir pramiegojau

            Comment

            • DStalker
              Kuroi kenshi


              • 2007 04 16
              • 190

              Nu tai ką, buvau, mačiau, seilė per barzdą varvėjo, nieko burnoj neturėjau
              Buvau tik nuo 13 iki 14 val., tai nežinau ar toliau kas vyko, o gal tebevyksta iki šiol , bet įspūdį paliko neblogą. Tikrai daug žmonių susirinko, nemenkas sambūris matėsi jau iš tolo. Cosplayerių irgi nemažai, tikrai daugiau nei 10 (nemaniau kad tiek daug bus), ir matėsi, kad kai kurie tikrai gerai pasistengė ir buvo gan panašūs į savo personažus. Cosplayinimo lygis sakyčiau gan aukštas.
              Nepasisekė tik su orais, buvo gaila tų žmogeliukų, kurie buvo gan lengvai apsirengę. Jiems turėjo būti tikrai šaltoka, tačiau neatrodo, kad tai būtų sugadinę nuotaiką. Buvo daug fotografų (gaila, kad aš pats be foto), tai manau turėtų pasirodyti nemažai nuotraukų.
              Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2008-05-24, 15:32.

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Džiugu girdėti, kad vis dėl to vienas iš pirmųjų tokiu renginių pavyko ir nepamaišė jam jokia kritika, pesimizmas ir net blogas oras.
                Autorius shinzo
                ojej, biski bauda... tikai buvo verta demesiobet nieko, fotkes pamatysi, kita met jei vyks dar, sudalivausi
                Prašau didesnę...

                Comment

                • shinzo
                  Naujokas
                  • 2008 03 03
                  • 20

                  ojej, biski bauda... tikai buvo verta demesiobet nieko, fotkes pamatysi, kita met jei vyks dar, sudalivausi
                  Prisegti failai
                  not a big deal.

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Mano kuklia nuomone cosplay pavyko,oras nors ir shaltas,bet svarbu nelyjo,nuotraukas idesiu atrinkus,nes ju daug

                    Comment

                    • Džiro sesė
                      X - Crime of visual shock


                      • 2005 11 12
                      • 604

                      Man patiko~
                      Bus foto~
                      Pakentėkit~
                      Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2008-05-24, 16:13.

                      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                      Comment

                      • Rover
                        Naujokas
                        • 2008 05 16
                        • 7

                        Super renginiukas Aisku netai kas vyksta Japonijoj, bet kaip pirmas blynas tikrai neprisviles Bijojau kad kiti salciu ar lietaus issigas ar kad bus vos keliatas "uzgavieniautoju", bet susirinko dar visai padoriai zmoniu o kostiumai buvo ganetinai proficianalus, galima lengvai buvo suprasti kas ka vaidina ir t.t. Is merginu kostiumu tai labai patiko Chi (is Chobit), taip pat tarnaites kostiumu apsirengusi (iki kaulo gelmiu matytas veikejas, nors gal ir nepats anime, bet kuri butent ten vaidina ir is kurio anime, net geda kad nesusigaudziau), o jau Misu dar gyvai niekad tiek nemaciau Nepatingeta ir ginklus pasidaryti ar net Katanas iskazkur gavo - tiesiog super...
                        P.S. veliau irgi atrinkes nuotraukas idesiu, nors ir su muiline darytos
                        Ieskau merginos anime fanes (18 -23 m. Vilnius) , kuri bent suprastu "su kuo tie anime valgomi", o tai kai kurios nesuvokia mano hobio ir aistros

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          Dekit~ dekit foto greit, mano Misa kazkur uzsiliko, Raituka pakely pamate viskas, pavyko - reiskia kitamet Futari atvarys xD

                          Comment

                          • Huy-san
                            657

                            • 2008 01 31
                            • 160

                            tik kitamet vel rengsit?

                            nu rimtai tuoj eisiu verkt

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              Autorius Futari
                              Dekit~ dekit foto greit, mano Misa kazkur uzsiliko, Raituka pakely pamate viskas, pavyko - reiskia kitamet Futari atvarys xD
                              Taip pesimistiškai apie tai galvojai, o dabar jau ir palaikyt pradedi? hehe... Aš jau vien iš miniatiurinės nuotraukos matau, kad gavosi pradžia tikrai neblogai, nors ir salygos buvo blogos. Bet argi kada nors pradžia būna lengva?
                              Autorius Izzo
                              I wanna see Egura-senpai~
                              +
                              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-05-24, 16:04.

                              Comment

                              • Izzo
                                one vs all, DIE AZ!



                                • 2007 02 25
                                • 1530

                                I wanna see Egura-senpai~
                                SCREW YOU, PEOPLE!

                                Comment

                                Working...