KAUNO COSPLAY NR.2

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • megan282
    Megan282
    • 2009 06 04
    • 18

    Man patiko šis renginys, nes Nynia padarė tikrai awesome nuotraukų, ir buvo labai draugiški žmonės, ir organizatorius ^^

    Nepatiko, kad kažkokie biesai nusigėrė, privėmė merginų tuolete, paskui dar kažkokia pana ėjo per visus su "free kiss", prisiartini o taip trenkia alkoholiu kad eina nafik... Žmonės, cosplay NE VIETA GERTI >.>
    ... Prajuokino kad kažkokie du biesai laižėsi vidurį soul eater
    ten tai kas per roflcopteris.

    krč vos nemiriau iš juoko
    Come on, do your make-outs in private!!

    Arba po fotosesijos su Nynia ėjau į renginio vietą, kažkoki *pyp* bando nepraleist, kiša savo alų. >.> Eikite nafik! Ne visi toki *pyp* kaip jūs tad apsišikit, ir gulėkit griovy kaip jum ir pridera!

    And oh, jei jau nusigėrėt, tai negrįžkit į cosplay, nes sugadinat tiek blaiviem nuotaiką, tiek savo reputaciją.

    Man nerūpi kad dabar jūs mane mažvaike ir t.t. išvadinsit, bet, jau geriau būt mažvaike, negu šiukšle.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Autorius megan282
      Man patiko šis renginys, nes Nynia padarė tikrai awesome nuotraukų, ir buvo labai draugiški žmonės, ir organizatorius ^^

      Nepatiko, kad kažkokie biesai nusigėrė, privėmė merginų tuolete, paskui dar kažkokia pana ėjo per visus su "free kiss", prisiartini o taip trenkia alkoholiu kad eina nafik... Žmonės, cosplay NE VIETA GERTI >.>
      ... Prajuokino kad kažkokie du biesai laižėsi vidurį soul eater
      ten tai kas per roflcopteris.

      krč vos nemiriau iš juoko
      Come on, do your make-outs in private!!

      Arba po fotosesijos su Nynia ėjau į renginio vietą, kažkoki *pyp* bando nepraleist, kiša savo alų. >.> Eikite nafik! Ne visi toki *pyp* kaip jūs tad apsišikit, ir gulėkit griovy kaip jum ir pridera!

      And oh, jei jau nusigėrėt, tai negrįžkit į cosplay, nes sugadinat tiek blaiviem nuotaiką, tiek savo reputaciją.

      Man nerūpi kad dabar jūs mane mažvaike ir t.t. išvadinsit, bet, jau geriau būt mažvaike, negu šiukšle.
      Alkoholis in Cosplay? Na joo .... čia didelis minusas organizatoriams

      Comment

      • Cukrina*
        Narys
        • 2008 07 24
        • 41

        Vienintelis geriausias + buvo TIK Emo Corner ir WC. xDD
        Gezai tikraj kietuoliai. Dekojam uz praskaidrinta nuotaika.
        Well... O seip Sharas visaj galejo but geresnis vedejas, bet Oh Well... Kaip buvo taip.

        Comment

        • Drambliukas
          Narys
          • 2008 08 29
          • 46

          Laaabai atsiprašau,kad neapsukau fotkių >: Ir dėl to,kas neapsiklausiau ar tuos kuriuos fotografavau nieko prieš kad ikelčiau ft,nes tiesiog nemaniau kad tai bus didelė tragedija Tuojaus sukelsiu į imagebam arba į picasa iš naujo su apsuktom ft ir pan.

          Aišku,jeigu norit. Jeigu ne-tai nereikia.
          Paskutinis pakeitimas nuo Drambliukas; 2009-10-30, 11:35. Priežastis: pamiršau kai ką parašyt ;D

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Mano foto
            Spoileris:








            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-10-30, 13:26.


            Comment

            • (sic)enemy
              Sakikao

              • 2008 08 12
              • 162

              kas iswis dare si rengini? izzo?

              !!! Ninirvuok !!!

              Comment

              • Laarf
                mastermind.

                • 2009 06 23
                • 79

                atejau i puse renginio. Uztaikiau ant pietu pertraukos , zmoniu buvo mazai, kai pasibaige pertrauka ju nepadaugejo, prie iejimo geria, begioja nusigerusi pilnamete po sale ir su visais laizytis puola.
                vienintelis pliusas, kad uz iejima nemokejau kad ir tuos 5lt geriau ant sokolado isleist
                na bent su draugais linksma buvo.

                Kuki, px ane? butu kas nors iskviete policija , policininkai nepilnamecius geriant suseme butu ir dar renginy nutraukia.
                  ▲
                ▲ ▲
                Spoileris:

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  Kukis yra kukis, jiems viskas px ir su jais viskas atsitinka....o dar bauduke orgai gautu, atkristu noras nekontroliuoti renginio.

                  Comment

                  • Semashke
                    U can call me Sema



                    • 2009 01 16
                    • 425

                    Autorius Airiz
                    Kukis yra kukis, jiems viskas px ir su jais viskas atsitinka....o dar bauduke orgai gautu, atkristu noras nekontroliuoti renginio.
                    Autorius Laarf
                    atejau i puse renginio. Uztaikiau ant pietu pertraukos , zmoniu buvo mazai, kai pasibaige pertrauka ju nepadaugejo, prie iejimo geria, begioja nusigerusi pilnamete po sale ir su visais laizytis puola.
                    vienintelis pliusas, kad uz iejima nemokejau kad ir tuos 5lt geriau ant sokolado isleist
                    na bent su draugais linksma buvo.

                    Kuki, px ane? butu kas nors iskviete policija , policininkai nepilnamecius geriant suseme butu ir dar renginy nutraukia.
                    AGREED! to alkoholio ten visai nereikejo , dar prisiminiau, mergu tulike geru uzrasu buvo, kazkas panasaus i : i am watching you ar kazka xD
                    semashke.deviantart.com BLACKOUT

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Ok, baigiam apie tulikus.

                      Comment

                      • Izzo
                        one vs all, DIE AZ!



                        • 2007 02 25
                        • 1530

                        Autorius (sic)enemy
                        kas iswis dare si rengini? izzo?
                        Prie ko čia izzo?
                        SCREW YOU, PEOPLE!

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          Na ką, renginys buvo... vidutiniškas, bet nėra to, ko nepataisytų gera kompanija. Kai yra kompanijos, tai ir "Free kiss" plakatą, ir malką, ir šaliką ar dar ką eina gerai panaudot. Daug iš renginio ir nesitikėjau, bet veiksmo vieta ir alkoholio nekontrolė yra labai dideli minusai. Na, šiaip tas šaltukas ir aplinka tai dar nieko, sugyvent galima, bet kad prisigėrė žmonės, tai jau visiškai man, kaip prisiekusiai abstinentei, nemalonų įspūdį paliko.
                          Šiaip ką, turėjau garbės piešimo konkurse antram ture pasivaržyti greta pačių Horkio ir Džiro sesės, čia tai man buvo tikrai įdomus dalykas, na, aišku, pralaimėjau sąžiningoj kovoj, bet smagu buvo po ilgo laiko vėl papaišyt šiek tiek.
                          Labai gaila, kad neįvyko karaokė

                          O šiaip kaip visada - dėkui visiems draugams ir pažįstamiems už free hugs ir gerą nuotaiką.
                          Organizatoriams dėkui už tai, kad esat entuziastingi ir imatės kažką daryti, bet kitą kartą geriau tegu organizavimas užtruks, bet bus kokybiškesnis, nes dabar sukotės šauniai, bet viskas ganėtinai slydo jums iš rankų.

                          Comment

                          • Sakura-sama
                            Naujokas
                            • 2009 08 31
                            • 5

                            Cosplay buvo toks awesome kad nemokeciau paaiskinti ^^ Myliu visus uz palaikyma ir buvima salia, organizatoriai buvo nepaprastai mieli ir draugiski visiems coplayeriams ^^ As labai dziaugiuosi kad bent trupuciuka galejau padeti tvarkytis kai cosplay baigesi. As nerealiai laiminga ir myliu visus pazistamus kuriuos ten maciau, ir dekoju tiems su kuriais tik per Cosplay susipazinome ir noriu pasveikinti prisijungus i mano draugu gretas ^^ Man taip patiko cosplay kad jei galeciau pakartociau dar daug kartu ;33


                            Su meile Mariko-Chan ^^
                            Vadinkite mane Sakura, i kitas pravardes arba sauksma vardu neatsiliepiu

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              Autorius Sakura-sama
                              Cosplay buvo toks awesome kad nemokeciau paaiskinti ^^ Myliu visus uz palaikyma ir buvima salia, organizatoriai buvo nepaprastai mieli ir draugiski visiems coplayeriams ^^ As labai dziaugiuosi kad bent trupuciuka galejau padeti tvarkytis kai cosplay baigesi. As nerealiai laiminga ir myliu visus pazistamus kuriuos ten maciau, ir dekoju tiems su kuriais tik per Cosplay susipazinome ir noriu pasveikinti prisijungus i mano draugu gretas ^^ Man taip patiko cosplay kad jei galeciau pakartociau dar daug kartu ;33


                              Su meile Mariko-Chan ^^
                              Tikriausiai tu nematei normalesnio renginio ...

                              Comment

                              • Aki-kun
                                No brain-no pain
                                • 2009 10 29
                                • 1

                                Cosplay'jus man patiko, buvo daug tikrai mielų žmonių, su kuriais buvo tikrai gera ir malonu bendrauti. Patalpa kurioje vyko viskas buvo turputėlį nejauki ir šalta, bet tai nekliudė pasilinksminti. vedėjai buvo tikrai labai linksmi, nors pačioje pradžioje jie buvo gan susikaustę, bet po to atsipalaidavo.
                                Anime klausimynas buvo awesome, sugalvoti tokius klausimus ir atsakymus tikrai reikia ne mažai fantazijos turėti. xDDD.
                                Tai gi labai ačiū už cosplay'jų, tikrai laukiu kito su visais minusais ir pliusais

                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...