Final Fantasy VII

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Allkadz
    Naujokas
    • 2007 07 18
    • 26

    #16
    Gerai gal bandysiu prie topic nuo floodo grazint man visa laika buvo idomu suzinot ff7 grafika pc versijos pats ta graju turejau bet neveike man jis kiek screenshotu maciau tai pc liktais puse bedos bet psx tai pixeliu mazai kvadratiniai atrodo tai kaip ten is tikro?

    Comment

    • krapija
      Cadavariffic

      • 2008 03 08
      • 260

      #17
      geras rpg, istorija gera, man viskas patiko, nors asmeniškai 8tas labiau patiko
      Paskutinis pakeitimas nuo krapija; 2008-03-18, 19:55.
      Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



      http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

      http://www.last.fm/user/bombska

      Comment

      • Intrigante

        #18
        mmm,ff7 geri prisiminimai...pirmas geimas, kuris mane tikrai užkabino...blyn aš iš ff7 galėčiau kokį kursinį darbą rašyt ir nė nereikėtų info pasitikslint nesuprantu, kaip kai kuriems jis gali nepatikt...

        Comment

        • biganimefan
          Vienišė manijakė


          • 2008 03 20
          • 228

          #19
          Ach, FF7, pats pirmas ir nepakartojamas, net dabartinius zaidimus nukonkuruoja mano akyse! Dievinu sita zaidima, man labai patiko ir istorija, ir pats zaidimas. Pirma karta kaip pradejau net nenulipau visa savaite sededama prie psone zaisdama ji kol pabaigiau, praziopsojau keleta bosu ir vienoje vietoje susimoviau, bet tai visvien buvo ledinis zaidimas :P
          Neisivaizduoju kaip gali nepatikti! Zaidziu kartais net dabar kai noriu praleisti kaip nors laika, ieskau nauju budu atidaryti kitas vietovesm, naujus monsturs...

          Vincentas mano megstamiausias veikejas, labai patinka jis, bet man kazkokie keisti buvo jo Limit Break ir niekad nesibaigdavo kol kova nesibaige arba jis nemire , kazkaip keista buvo, bet kiti visa buvo tiesiog fantastiska!


          Laukiu nesulaukiu kai iseis FF13!!!


          Beje, kazkur girdejau kad perkurs FF7 ps3 platformai, maciau intro, sakes grafika 11/10!!!
          Paskutinis pakeitimas nuo biganimefan; 2008-12-11, 17:02.

          Comment

          • FainaruFantaji
            Cyber Snake

            • 2007 04 28
            • 579

            #20
            Autorius biganimefan
            Ach, FF7, pats pirmas ir nepakartojamas, net dabartinius zaidimus nukonkuruoja mano akyse! Dievinu sita zaidima, man labai patiko ir istorija, ir pats zaidimas. Pirma karta kaip pradejau net nenulipau visa savaite sededama prie psone zaisdama ji kol pabaigiau, praziopsojau keleta bosu ir vienoje vietoje susimoviau, bet tai visvien buvo ledinis zaidimas :P
            Neisivaizduoju kaip gali nepatikti! Zaidziu kartais net dabar kai noriu praleisti kaip nors laika, ieskau nauju budu atidaryti kitas vietovesm, naujus monsturs...

            Vincentas mano megstamiausias veikejas, labai patinka jis, bet man kazkie keisti buvo jo Limit Break ir niekdad nesibaigdavo kol kova nesibaige araba jis nemire , kazkaip keista buvo, bet kiti visa buvo tiesiog fantastiska!


            Laukiu nesulaukiu kai iseis FF13!!!


            Beje, kazkur girdejau kad perkurs FF7 ps3 platformai, maciau intro, sakes grafika 11/10!!!

            1. Intro yra PS3 tech demo. PS2 isleidimo proga buvo isleistas FF8 tech demo tam, kad parodyti PS2 galimybes... Remake`o kaip matot nera. Su FFVII padetis kitokia, nors tech demo for PS3 buvo isleistas be jokiu ketinimu kurti remake`a Kitase-sama viename is paskutiniu interviu minejo, kad tai imanomas dalykas, taciau pagrindinis FFVII staff siuo metu yra uzsiemes kitais dideliais projektais, vienas kuriu kaip turetumete zinoti - Fabulla Nova Crystalis [FFXIII, FFvXIII, FFaXIII].
            2. Prak and Agent were right.
            Paskutinis pakeitimas nuo FainaruFantaji; 2008-05-21, 22:20.



            Working underground.

            Comment

            • BlooDy
              ~(: Naktibalda :)~

              • 2005 11 18
              • 71

              #21
              tika pabaigiau final fantasy:crisis core ir ka galiu pasakyt?
              zaidimai labai patiko , fighting systemas labai neiprastas kas daro ji iskirtiniu ypac dualai pries Genesi ar Sephirot , CG filmuku intarpaj ir sumonai nerialei atrodo ^^
              Story patiko tik pabaiga labaj stiprei nuwyle ir priwerte net asara ispausti
              Spoileris:
              is gale titru pasirodancio sakinio " to be continue in final fantasy7 " galima tiketi jog psp iswys dar wiena ff7 daly
              Paskutinis pakeitimas nuo BlooDy; 2008-05-30, 21:16.
              (\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your
              (O.o) signature to help him on his way to
              (>< ) world domination!

              Comment

              • FainaruFantaji
                Cyber Snake

                • 2007 04 28
                • 579

                #22
                Autorius BlooDy
                Spoileris:
                is gale titru pasirodancio sakinio " to be continue in final fantasy7 " galima tiketi jog psp iswys dar wiena ff7 daly

                Drisciau gincytis. Labiau tiketinas remake`as, arba tiesiog tai hint`as visiskai bukiems zaidejams, kurie galbut iki Crisis Core nieko bendra su FF neturejo.
                Jei tai remake abejoju ar S-E bandys rizikuoti ir ji perdaryti PSP, S-E finansiniai metai ir taip buvo prastoki, nepaisant to kad jie ir seip nepastovi imone abejoju ar isvis siais metais pasirodys kas nors susijusio su Compilation of Final Fantasy VII.



                Working underground.

                Comment

                • BlooDy
                  ~(: Naktibalda :)~

                  • 2005 11 18
                  • 71

                  #23
                  nu wisko gali buti bet tas tawo wadinamas hintas manau butu labiau isireikstas "continue in ff7 ,o ne to be continue" bet man tj wistiek skirtumo nedaro didelio nesu ff serijos fanas, bet septemberi pasirodanty Dissidia: Final Fantasy mielai parsisiusiu
                  (\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your
                  (O.o) signature to help him on his way to
                  (>< ) world domination!

                  Comment

                  • Ancestor
                    Naujokas
                    • 2008 11 27
                    • 20

                    #24
                    Dar ir dabar kartais zaidziu zaidimus kur vietoj zmoniu tiesiog kvadratai ir trikampiai laksto,ir tuo nesiskundziu.O kaskas sako kad ff7 leles laksto,
                    idomu idomu.

                    Leveli kelti butinai ? omg,lengvai galima pereit zaidima net ir begant beveik is visu kovu nebutinu. o jei sunku 3valandas paaukot ir praleisti kelent lv, ispudingai daug.

                    Istorija kreiva ? manau gan realistishka, ne pasaka kaip dazniausiai buna,

                    Surask tu man belekokia istorija, kur neturi kokiu glitshu ar bugu kur kaskas nesueina biski,

                    Comment

                    • Ozis

                      #25
                      Autorius Ancestor
                      Dar ir dabar kartais zaidziu zaidimus kur vietoj zmoniu tiesiog kvadratai ir trikampiai laksto,ir tuo nesiskundziu.O kaskas sako kad ff7 leles laksto,
                      idomu idomu.
                      Jeez. Ne apie grafika sneketa juk.

                      Comment

                      • Science4all
                        Naujokas
                        • 2008 08 19
                        • 3

                        #26
                        As tai ant psp laabai graziai esu suzaides FF. Unreal game

                        Comment

                        • Mao
                          a.k.a. Lzq

                          • 2006 07 25
                          • 223

                          #27
                          aš šitą neseniai žaist pradėjau. Taip, jis geresnis už FFVIII. x] Ir aš neturiu nieko, NIEKO blogo pasakyti apie šitą žaidimą. Jis tiesiog genialus RPG. Niekur nemačiau nieko panašaus. Primena truputį StarWars though xD
                          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                          Comment

                          • yuujin
                            Final Fantasy games RULEZ

                            • 2009 03 01
                            • 83

                            #28
                            Na tureciau pasakyti FF klasika uztat labai labai geras?

                            GRAFIKA 10/10
                            FFVII suzaidziau tik po FFIX isleidimo, ir grafika tada manes tikrai nesuzavejo, bet as suprantu, kad jei buciau zaidusi FFVII 1997 metais buciau nerealiai susizavejusi, nes vis delto tai pirmasis pasaulyje rpg 3D. Taigi zaidziant reikia to nepamirsti, o grafika pamirsti

                            SIUZETAS 8/10
                            Siuzetas labai painus ir zinoma del to labai itraukiantis, vienas vienintelis dalykas man net iki siol (net po FFVII:CC) liko neaiskus, kodel Shephiroth'as toks negincijamai ir be jokiu abejoniu blogas. Paciam FFVII to is vis neaiskina, o priezastis, kad jis tiesiog pagamintas man atrodo nepakankamai svari, juk ir Zack ir Cloud'as buvo "pergaminti". FFVII ta dalis kai pradeda pasakoti apie Zack'a visai viska supainioje, ne bet nereikia ten labai painiotis, svarbu nujausti istorijos sudetinguma ir didinguma

                            MUZIKA 9/10
                            Visos tos melodijos dar ir dabar yra klasika, paklausykit, kaip jas naujai atlieka Black Mages arba Aerith team daina idainuoja Rikku. Gaila, kad FFVII neturejo pagrindines jpop'nio stiliaus dainos, kuria butu galima dainuoti karaoke vakareliuose :rolleyes:

                            GAMEPLAY 9/10
                            tos materijos painus dalykas, iki galo visko taip ir nesupratau, bet bent jau pasiekiau tiki supratimo lygi, kad paskutine kova iveikiau is pirmo karto


                            Tai tiek, vistiek Cloud'as tikriausiai vienas graziausiu FF veikeju
                            MANO MANGA:


                            perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                            Comment

                            • Squalleh
                              .MØNSOON.



                              • 2009 01 12
                              • 1892

                              #29
                              7-ta FF laimi pries 8-ta tik siuzetu.
                              Materia System man nelb patiko, nes.. na galima buvo ikisti ten visko, ir kovoje command langelis atrode baisiai. (mano rekordas: trys stulpeliai komandu ;D) nepatiko tas faktas kad personazai is FF7 jau... na VISUR. padaryta jau gan daug prologu, epilogu, filleru ir t.t. ir dabar ponas Strife su Sephiroth atsiranda naujausiame FFissidia *lots of rage* issirinktu bent Zack. nes mano manymu Cloud is a sissy. aaaaanyway.. kalbant apie grafika.. na ji islaikyta puikiame 3D anime stiliuje ir prikibt negaliu nes 97-tais tai buvo tas pats kaip FFXIII ant ps3.
                              overall: zaidimas tikrai sedevras. bet.. na jis man pasirode ilgokas, ir gan nuobodus. todel perejau ji tik 3-is kartus.

                              Comment

                              • as esu as
                                akivaizdžiai daužtas

                                • 2006 03 20
                                • 34

                                #30
                                nu cia skonio reikalas, man pvz 7 8 siuzetai lygiaverciai. aplamai ff labiausiai vertinu uz istorija ir filmukus. greiciau iseitu XIII dalis
                                I am I and you can do nothing about this

                                Comment

                                Working...