The Last Princess

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • diaxminde
    AD technician


    • 2008 09 21
    • 303

    The Last Princess

    The Last Princess - Paskutinė princesė


    Pavadinimas originalo kalba: 隠し砦の三悪人 / Kakushi toride no san akunin
    Dar žinomas kaip: The Last Princess (Paskutinė princesė), The Hidden Fortress of Three Villains (Trijų piktadarių paslėpta tvirtovė)
    Žanras: Veiksmo, istorinis, nuotykių
    Režisierius: Shinji Higuchi
    Trukmė: 118 min.
    Išleidimo data: 2008-05-10


    Aprašymas:
    Makabe Rokurota yra ištikimas princesės Yuki tarnas, kuriam buvo pavesta saugiai pergabenti Akizuki valdų turtus ir princesę Yuki į Hayakawa. Jie persirengia malkų nešėjais ir patraukia keliu per Yamatą, kuriame yra didžiausias visų laikų piktadarys Takayama Gyobu.
    Kartu su savimi Rokurota pasiėmė paprastus bėglius Takezo ir Shimpachi, kuriems pasiūlo pusę Azuki valdų aukso. Kiek pagalvoję abu vaikinai sutinka ir pasileidžia į tolimą kelionę kartu su Princese bei jos tarnu. Vos prasidėjus jų kelionei, prasideda kvapą gniaužiantys nuotykiai.



    Aktoriai - Veikėjai

    Matsumoto Jun - Takezo


    Masami Nagasawa - Princesė Yuki


    Kippei Shiina - Rokurota Gyobu


    Daisuke Miyagawa - Shinpachi


    Kadrai iš filmo:



    Nuomonė:
    Filmas tikria neblogas, įdomi istorija. Tik gal man biške per ilgas buvo. Labiausiai turbūt filmas domino vien dėl Matsumoto personažo. Čia jis kitoks, ne idol'iškas, šalia tikrų aktorių, o ne idol'ų. Tiesą sakant, šitame filme pirmą kartą paamačiau Matsumoto kaip tikrą aktorių. Ir man labai patiko, nors ir taip jo viadyba nebloga, bet manau, kad čia jo pirmas toks rimtas darbas.

    Balai:
    Ir vis dėlto 7/10, kažko trūko, bent man.

    1
    Patiko
    100.00%
    1
    Kažko trūko
    0%
    0
    Nepatiko
    0%
    0

    ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
Working...