Ouran High School Host Club

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Ouran High School Host Club

    Ouran High School Host Club





    Pavadinimas: 桜蘭高校ホスト部 /Ouran High School Host Club
    Metai: 2011
    Žanras: Komedija, drama, romantika, mokykla
    Serijų skaičus: 10 (?)
    Prodiuseriai: : Kan Satoshi, Tachibana Yasuhito
    Sukurta pagal: To paties pavadinimo anime
    Vaidina: Kawaguchi Haruna, Yamamoto Yusuke, Daito Shunsuke,Nakamura Masaya, Chiba Yudai, Takagi Shinpei, Takagi Manpei ir kiti.
    Papildoma Info: Jp-wiki || Dramawiki



    Haruhi Fujioka pradeda naujus mokslo metus prestižiškoje Ouran mokykloje. Skirtingai, nei didžioji dauguma šios akademijos moksleivių, berniukiškos išvaizdos mergina nėra kilusi iš turtingos šeimos, todėl nuo pat pirmosios dienos mokykloje ją supa įdomūs nutikimai. Ieškodama tylios vietos, kurioje galėtų ramiai paskaityti Haruhi patenka į vieną iš mokykloje esančių muzikos kabinetų, kuriame yra įsikuręs 6 vaikinų "hostų" klubas.
    Čia, per savo žioplumą, ji sudaužo vertingą senovinę vazą, o tam, kad grąžintų skolą yra, grubiai tariant, priverčiama prisijungti prie hostų klubo kaip vaikinas. Nuo tos dienos merginos ramybė baigiasi - prasideda nuotykiai naujoje mokykloje.






    Šis live-action, tarmiškai tariant, yra šviežutėlis. Šiuo metu yra parodyti vos trys epizodai. Kas turi galimybę, gali žiūrėti kiekvieną penktadienį per TBS.

    Kol kas mačiau tik du epizodus,bet galiu drąsiai teigti, jog drama man patinka. Kartais nervina kompiuteriniai efektas ir teatrališkumas, bet pakenčiu tai, nes comedy live-action vis dėl to~

    Žiūrėję anime iš karto pastebi, jog veikėjų išvaizda ruputėlį skiriasi nuo originalų, tačiau tai žiūrėti tikrai tikrai netrugdo~








    Download: D-addicts
    Watch online: dramacrazy
  • PaperAngel
    (V)(;,,,;)(V)

    • 2008 12 01
    • 249

    #2
    Ouran school host club ra mano vienas mėgstamiausių anime ir kai trailer pamačiau taip uch pasidarė xD ta prasme, kad verčia šypsotis. Manau palauksiu kol visą išleis ir tada pradėsiu žiūrėt ^^
    Spoileris:

    Comment

    • mila
      Yuu

      • 2008 12 12
      • 53

      #3
      pirmos serijos bendrai geros, tik man labai kliūva Tamaki charakterio vaidyba ar tai aktorius, kažko kito matyt tikėjausi.

      Comment

      • Miliukea
        Naujokas
        • 2011 08 24
        • 27

        #4
        Žiūriu. Anime geras ir drama gan nebloga, užkliuvo tik Honey sumažėjimas, lol, o pirmose serijose reikėjo visiems aktoriams šiek tiek įsivažiuot, kuo toliau tuo geriau bus manau. Mila, aš irgi turbūt, kažko kito, bet man vis tiek patinka.

        Comment

        Working...