Bloody Monday

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Bloody Monday

    Bloody Monday


    Pavadinimas: ブラッディ・マンデイ / Bloody Monday
    Metai: 2008
    Žanras: Kriminalinis, drama
    Serijų skaičus: 11
    Imdb vertinimas: 6.7/10
    Prodiuseris: Makita Mitsuharu
    Vaidina: Miura Haruma, Sato Takeru, Fujii Mina, Tokunaga Eri, Narimiya Hiroki, Kichise Michiko ir kiti.
    Papildoma Info:
    Oficiali svetainė || Imdb || Dramawiki



    Rusijoje paskleidžiamas paslaptingas virusas, nuo kurio vaistų nerasta. Visas miestas yra pradanginamas - jame nelieka nė gyvos dvasios.

    Praėjus keliems mėnesiams po šios katastrofos, ten dalyvavusi paslaptinga moteris Maya grįžta į Tokiją ir jau rezgia planus, kaip sunaikinti Japonijos sostinę. Šio teroristinio akto pretekstas nesuprantamas niekam, tačiau žinoma viena - ją reikia sustabdyti.

    Tuo metu, ramų moksleivio gyvenimą gyvena Takagi Fujimaru - iš pirmo žvilgsnio paprastas vaikinas, erzinantis savo jaunesniąją sesutę ir leidžiantis laiką su draugais.
    Tačiau retas žmogus žino, jog jis yra garsusis hakeris Falcon. Policija įpareigoja Takagį išsiaiškinti viską apie teroristų veiksmus ir paslaptingąjį žodžių junginį - "Bloody Monday".

    Kaip pasikeis vaikino ir jo artimųjų gyvenimas?
    Ką dar yra sumąstę teroristai?
    Ar teisėsaugai pavyks išgelbėti Tokiją?




    Dramą žiūrėjau kai ji tik pasirodė (buvo ongoing), tai tada su nekantrumu laukdavau sekančios serijos ir net RAW žiūrėdavau . Tikrai užkabinę buvo, nors mano atveju čia gal dar aktoriai prisidėjo prie to... Bet iš tiesų tai tikrai neįprasta drama. Turiu omenyje tai, jog nėra kaip visos ten, school life koks ar šeip melodrama, o kažkas kito. Tai irgi didelis pliusas.
    Taip pat labai patiko tas užslėptumas, užduodami klausimai ir siužeto pakrypimas pačia netikėčiausia kryptimi. Atrodo jau viskas išsiaiškinta, ir staiga viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Manau, tai ir priversdavo nekantriai laukti sekančių epizodų.
    Tiesą sakant, netgi nustebau, kad imbd toks žemas dramos įvertinimas. Tikrai nesitikėjau, bet man ji pasirodė puiki.
    Tiek siužėtu, tiek pakankamai įtikinančia vaidyba (bet kaip maigomos klaviaturos nepastebėkim), tiek bendra idėja.

    Ir taip - mano parašas irgi fragmentas iš dramos~
    P.S. Coverį teko sumažinti, tam kad nekraipytų puslapio vaizdo~






    Download: D-addcits ; TorrentsRu ;
    Watch online: Mysoju
    6
    5
    83.33%
    5
    4
    16.67%
    1
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Skaičiau visai neseniai mangą šito. Patiko kaip padori konspiratyvinė istorija, bet live'o tikrai nežiūrėsiu. Man rods niekas apart action/horror live formatu pas japonus normaliai ir neišeina, o kriminaliniai/detektyviniai tai jaučiu išvis worst thing ever.

    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      #3
      Sausi pasirodo naujas dramos sezonas http://www.tbs.co.jp/program/bloody-monday_season2.html

      ^________.^
      Laukiu nesulaukiu. Iš tiesų vos pabaigus žiūrėti,galvojau, kad turi būti antra dalis. Ir štai...Super~

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Na dabar eina ir antras mangos sezonas jei taip galima pavadint

        Comment

        • Mei-chan
          Naujokas
          • 2010 10 30
          • 10

          #5
          Niekaip negaliu priverst žiūrėti. Pradedu 1ą epą, pažiūriu 10 min ir nebeištveriu daugiau. x.x

          Comment

          • mila
            Yuu

            • 2008 12 12
            • 53

            #6
            uh ši drama man tikrai patiko <.< buvo lenga ją žiūrėti ir įsitraukti į veiksmą, ir kaip tik atvirkščiai mėginau skaityti manga bet niekaip neišėjo...

            Comment

            Working...