Dragon Zakura

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Dragon Zakura

    Dragon Zakura


    Pavadinimas: ドラゴン桜 / Dragon Zakura
    Metai: 2005
    Žanras: Mokyklinė, drama, komedija
    Serijų skaičus: 11
    Imdb vertinimas: 7.4/10
    Diretorius: Takashi Komatsu
    Vaidina: Abe Hiroshi, Yamashita Tomohisa, Nagasawa Masami, Koike Teppei, Aragaki Yui ir kiti.


    Papildoma Info:
    Oficiali svetainė || Imdb || Jdorama || Dramawiki

    Ryuuzan yra labai prastos reputacijos mokykla. Nei vienas jos moksleivis nėra įstojęs į jokį prestižinį universitetą, ką jau kalbėto apie 'Todai" (Tokijo universitetas). Ši mokykla jau pradėta vadinti Baka gakkou (kvailių mokykla) ir kabo ant bedugnės krašto. Miesto valdžia ima grąsinti direktorei, jog mokykla netrukus bus uždaryta, tačiau pasirodo advokatas vardu Sakuragi Kenji ir nusprendžia pataisyti padėtį. Jis pažada surinkti specialiąją klasę, kurios moksleiviai išlaikys egzaminus. Ir išlaikys juos ne bet kaip, o taip, kad be abejonių įstotų į Tokijo universitetą.
    Taigi naujasis "mokytojas" pradeda darbą, bet pirmoji užduotis yra surinkti mokinius, kurie norėtų siekti šio tikslo. Šiaip ne taip, susirenka keli žmonės, kurie mokosi prasčiausiai visoje mokykloje. Ar Sakuragi Kenji pasieks savo tikslą, kuris dabar atrodo neįmanomas?




    Šią dramą žiūrėjau maždaug prieš dvejus metus, tai tada tikrai labai patiko. Nes iš tiesų tai buvo pati pirma mano matyta drama. Net nežinau, kodėl tik dabar nusprendžiau ją aprašyti~
    Bet dabar manau, jog nevertinčiau jos taip gerai kaip kadaise

    Kadangi mangos skaičiusi nesu, chakteriu atskleidimo teisti negaliu. Žiūrint pačią dramą, pastebėjau, jog moksleivių asmeninės problemos rodomos dalimis, ir kol kalbama apie vieną, kiti yra tarsi primirštami. Taip pat, norėjosi daugiau informacijos apie Kenji'o praeitį, nes dabar jis pasirodė gan nuobodi asmenybė, aiškinanti kitiems kaip gyventi.

    Iš tiesų, atrodo, jog dramoje per daug pamokslaujama ir kalbama. Labai daug laiko užima rodymas to, kaip jie mokosi, rašo ir t.t. Tačiau man pačiai mokymo metodai pasirodė gan linksmi, todėl neprailgo žiūrėti.
    Jei dramą pažiūrėčiau dabar, galbūt imčiau galvoti kitaip, tačiau tokie yra mano likę įspūdžiai. ^^







    Download: D-addcits ; TorrentsRu ; TorrentReactor
    Watch online: Mysoju
    5
    5
    80.00%
    4
    4
    20.00%
    1
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Kaizen
    Naujokas
    • 2009 12 21
    • 5

    #2
    Sito filmo isviso 11ep?

    Comment

    • Kaizen
      Naujokas
      • 2009 12 21
      • 5

      #3
      Perziurejau, geras serialas. Man labai patiko! Norisi kazko panasaus.

      Comment

      • RayYuka
        Paraamnestical

        • 2009 11 02
        • 206

        #4
        Kokia gera mintis. Reiktų bent pirmą epą pasižiūrėti nesimokantiems. Nors susigriebti reikia ne tik baigiant mokyklą... Na-a visai įdomus serialas.
        Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

        Comment

        • gayaa
          Naujokas
          • 2012 04 06
          • 5

          #5
          Man tai irgi buvo pirma dorama, bet galiu pasakyti ji viena iš geriausių iš visų doramų kurias man teko matyti

          Comment

          Working...