Jigoku Shoujo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Jigoku Shoujo

    Jigoku Shoujo



    Pavadinimas: 地獄少女 / Jigoku Shoujo / Pragaro mergaitė
    Metai: 2007
    Žanras: Drama, Mistika
    Serijų skaičus: 12
    Imdb vertinimas: 8.8/10
    Prodiuseris: Hideaki Takahashi
    Vaidina: Iwata Sayuri, Sugimoto Aya ,Kato Kazuki, Ogura Hisahiro, Irie Saaya, Nishimura Kazuhiko ir kiti.
    Papildoma Info:
    Oficiali svetainė || ANN || Dramawiki

    Kažkur, beribėje interneto platybėjė egzistuoja puslapis kurį galima pasiekti tik lygiai vidurnaktį. Sklinda legendos, jog užėjus į šią svetainę ir įrašius pagrindiniame puslapyje žmogaus, kuriam nori atkeršyti, vardą. pasirodys pragaro mergaitė, kuris nusineš jį tiesiai į pragarą, tačiau už tai turėsi atiduoti savo sielą. Toks yra kontraktas, prieš kurį pasirašant žmogus turi laiko viską apgalvoti ir gali pats nuspręsti, ką daryti toliau.

    Žmogus, "pasirašęs" kontraktą su pragaro mergaite Enma, atkeršija norėtam asmeniui, tačiau pats praranda galimybę, po mirties patekti į rojų - tokia revanšo kaina.



    Doramos kiekviena serija - vis kito žmogaus istorija. Kiekvienas įsižeidęs, ar nuskriaustasis keliauja į pragariškąją svetainę ir atsirevanšuoja. Kiekvienos serijos žiužetas beveik toks pats, ir nors iš pradžių gal ir įdomu, vėliau tai ima nusibosti.
    Vėliau viskas keik pasikeičia, tačiau esmė lieka ta pati. Laimė ta, kad epizodai tikrai trumpi - po 23-24 minutes.

    Taip pat efektai. Apdirbimas kompiuteriu nėra labai jau ypatingas, nors kaip dramai to pakanka. Gal taip turėjo būti pagal anime tačiau skraidančios gėlytės iš Enmos kimono jau antroje serijoje ėmė juokinti ir nusibodo.

    Galėčiau pagirti tik Iwata Sayuri, ji tikrai įsikunojo į Enma. Ir pati veikėja man patiko. Toks ramus, mielas charas atrodo. Tarsi viskas čia normalu.

    Tai viskas manau, galui norėčiau paminėti, kad engingas nerėžia ausų ir visai neblogas toks, net gan geras, mano manymu. ^^''





    Download: D-addcits(ENG_sub) ; TorrentsRu(RU) ;
    Watch online: Mysoju
    10
    5
    50.00%
    5
    4
    30.00%
    3
    3
    10.00%
    1
    2
    0%
    0
    1
    10.00%
    1
  • Calyx Deuced
    Narys

    • 2006 12 06
    • 96

    #2
    Hey mačiau šitą, geras tikrai!

    Verta pažiūrėti visiems o ypač tiems kas mate pirma sezoną, nenusivilsit tikrai.

    Comment

    • Džiro sesė
      X - Crime of visual shock


      • 2005 11 12
      • 604

      #3
      Aprašymas vos ne "Sky high" primena~~
      Na jeigu jau sutitruota, tai gal ir bandysim kada pažiūrėt~

      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

      Comment

      • Ronin
        Naujokas
        • 2009 01 01
        • 5

        #4
        Labai prastas daug sezonu turintis serialas. Dropinau po dvieju seriju. Vaidyba prasta, efektai tuo labiau, kartojasi viskas tas pats per ta pati. Neverta tokiam serialui gaisti laiko

        Comment

        • zhmogeliukas
          Super mega ultra rašytojas

          • 2007 03 21
          • 722

          #5
          Autorius Ronin
          Labai prastas daug sezonu turintis serialas. Dropinau po dvieju seriju. Vaidyba prasta, efektai tuo labiau, kartojasi viskas tas pats per ta pati. Neverta tokiam serialui gaisti laiko
          sakai daug sezonų? O.o''

          kodėl aš tik 12 seriju radau? Ir visur tik apie 12 rašo.

          Prašom info
          Paskutinis pakeitimas nuo zhmogeliukas; 2009-07-04, 12:28.

          Comment

          • nARKOMANe
            kid

            • 2008 09 15
            • 40

            #6
            4! Mačiau anime, visaaai patiko, naa, vaidyba tikrai ne geriausia, bet man asmeniškai būdavo labai įdomus siužetas, nors mačiau gal tik pusę kažkurio sezono. :3

            Comment

            • DIX
              エドワード


              • 2008 08 22
              • 243

              #7
              Man asmeniškai anime visa galva buvo aukštesnis už live-action. Kas labiausiai nepatinka jp serijaluose, kad retas kuris pazižymi gera aktorių vaidyba (kol kas patiko tik GTO ir Oh My Girl! šiuo atžvilgiu), šitas buvo neišimtis - ypač kai pradeda efektus vaizduot... Be to Enma Ai tikrai FAIL sitose serijose, galejo ir gyvesne aktore surasti (animej vienas is favorite charu mano, o čia - bwah..). Na, prie pagrindinės istorijos nors iš kart per daug netempiant gumos ėjo.
              Paskutinis pakeitimas nuo DIX; 2009-08-30, 19:21.

              Spoileris:

              Comment

              • Working...