Nobuta wo Produce

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Nobuta wo Produce

    野ブタ。をプロデュース
    Nobuta wo produce



    Metai: 2005
    Žanras: mokyklos gyvenimas, drama, komedija
    Serijų skaičius 10ep.
    Imdb vertinimas: 8.1
    Vaidina: Kamenashi Kazuya, Yamashita Tomohisa, Horikita Maki, Toda Erika ir kiti.

    Papildoma Info:
    DramaWiki ; Imdb

    Kiritani Shuji yra populiarus vaikinas, kuris puikiai sutaria su visais jį supančiais žmonėmis. Shuji sugeba išsisukti iš įvairių jam nepalankių situacijų ir tiesiog linksmai leidžia laiką mokykloje.

    Kitas šio istorijos veikėjas - Kusano Akira, yra žmogus, sugebantis pasijuokti iš visko. Jis kalba nesąmonęs, keistai juokiasi ir plasnoja rankomas lipdamas laiptais. Savotiškas žmogus.

    Ir štai, likimas suveda du visiškai skirtingus žmones vienam tikslui. Į jų klasę ateina naujokė - mergaitė, pamiršusi kaip reikia šypsotis. Nobuko beveik nekalba, vaikšto nunarinusi galvą ir visiškai nesistengia pritapti naujoje klasėje. Toks jos elgesys išprovokuoja patyčias. Prie jos ima kabinėtis kitų merginų grupelė, tačiau niekas į tai nekreipia dėmesio.
    Shuji ir Akira, matydami kaip Nobuko kenčia, nusprendžia pakeisti situaciją ir paversti ją populiariausia mokyklos mergina.




    Nors tai nėra live-action (tiesiog drama,nei anime nei mangos neturi) nusprendžiau ją aprašyti, nes visgi fansubinam, tai, kad žinotumėt, kas čia per daiktas vis tiek.
    O be to, viena drama jau buvo aprašyta prieš tai, tai nemanau, kad turėtų kilti problemų.


    Apie pačią dramą...Tai toks iš dalies įprastas school-life'as, bet idėja man patiko.
    Labai nudžiugino tai, kad veikėjai labai gražiai apipavidalinti. Šį kartą prie vaidybos tikrai negaliu prikinti. Akira žudė xD Taip pat, labai gerai buvo išreikštss blogiukės Bando charakteris. Pakankamai natūraliai atrodė.
    Siužėtas irgi, vietomis gal kiek užtęstas, yra kvailokų vietų, bet bendrai pažiurėjus - įspūdis neblogas

    Ost buvo toks keistokas(foninė muzika), bet endingas kiek geresnis. Žinoma, ne perliukas, bet blogu irgi nepavadinčiau. Beje, jį sudainavo tie patys Yamapi ir Kamenashi Kazuya (Akira ir Shuji).

    Na žodžiu, man dorama įsiminė ir patiko~







    Download: D-addcits; TorrentsRu; AZ(lietuviškai)
    Watch online: Mysoju
    30
    5
    86.67%
    26
    4
    6.67%
    2
    3
    3.33%
    1
    2
    0%
    0
    1
    3.33%
    1
  • Lori-chan
    noblesse oblige

    • 2008 08 24
    • 37

    #2
    Nobuta buvo pati pirmiausia mano drama, nuo jos ir prasidejo mano domejimas doramomis.
    Megstu ja labai-labai. Manau, dar perziuresiu. Ir ne karta.
    Aciu uz aprashyma.)

    P.s. o kiek fan-ficu buvo perskaityta, kiek fanatru perziureta... Och, tokia fane buvau kazkada.)
    Akira to Shuji is love)
    Paskutinis pakeitimas nuo Lori-chan; 2009-06-13, 22:26.

    Comment

    • karolisvis
      I..Hate..All..off..you.

      • 2008 05 25
      • 229

      #3
      Dekui labai sudomino ^^

      -----------------

      Neseniai pradejau ziuret ir turiu pasakyt kad labai gera istorija patariu visiem scool anime megejams paziureti butinai!!!
      Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2009-06-15, 23:56.
      Run, live to fly, fly to live, do or die.
      Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

      sigpic

      Comment

      • DzyxAsZ
        Žmogus - tai aš
        • 2008 08 04
        • 15

        #4
        Leidžiant 5 epizodo subus per MPC meta vsfilter klaidą "Syntax error at line 1202". Kažkas su subais negerai. VLC paleidžia normaliai.
        How to Succeed at AnimeZona
        1. Don't visit or post at AnimeZona.
        2. That's it. You win. Congratulations.
        3. ????
        4. Profit!

        Comment

        • zhmogeliukas
          Super mega ultra rašytojas

          • 2007 03 21
          • 722

          #5
          Autorius DzyxAsZ
          Leidžiant 5 epizodo subus per MPC meta vsfilter klaidą "Syntax error at line 1202". Kažkas su subais negerai. VLC paleidžia normaliai.
          Truputį ne čia pataikei. Čia yra serialo aprašymas,o ne subtitrų gija~~

          Bet visgi atsakysiu - Kad ir kas ten per playeris būtų O.o'' per mano turimus paleidžia, tad nežinau,kodėl neskaito, teks žiūrėt per vlc~

          Comment

          • Mendeks
            Rimtas forumo narys
            • 2008 01 21
            • 117

            #6
            šita jau nežinau kelinta mano drama, bet kuo daugiau matau tuo man labiau pradeda paatikti jdrama 10/10

            Comment

            • citywonder
              Naujokas
              • 2009 10 03
              • 22

              #7
              Ziurejau neseniai ir ib ib patiko, visiems siulau paziureti xDDD

              Comment

              • Koki-Cola
                Naujokas
                • 2009 12 27
                • 1

                #8
                žiaauuriiai patiko. Ką tik pažiūrėjau paskutinį ep. Net apsiverkiau ant galo. eehh prisiminsiu šita dramą tikrai

                Comment

                • Kaizen
                  Naujokas
                  • 2009 12 21
                  • 5

                  #9
                  Pabaiga tikrai nustebino, manau autoriai puikiai atliko savo darba. Tikejau, kad uz dragonzakura nieko geriau negali buti, bet db nuomone kita.
                  Nobuta wo produce tikrai yra geris.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Kaizen; 2010-12-12, 15:46.

                  Comment

                  Working...