Devil Beside You

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Devil Beside You

    E Mo Zai Shen Bian
    惡魔在身邊
    Devil Beside You


    Šalis: Taivanas
    Metai: 2005
    Žanras: Romantika, komedija
    Serijų skaičus 20
    Prodiuseris: Chai Zhi Ping
    Režisierius: Lin He Long
    Vaidina: Mike He, Rainie Yang, Kingone, Ivy Fan Xiao Fan, He Du Lin, Ge Wei Ru, Masuyama Yuki, Tsai Pei Lin
    Oficiali svetainė || DramaWiki || Wiki

    Qi Yue yra įsimylėjusi krepšinio komandos kapitoną Yuan Yi, ir pasiryžta jam prisipažinti apie savo jausmus.
    Tačiau likimas jai pakiša koją, ir jos laišką su meilės prisipažinimu gauna ne Yuan Yi, o mokyklos siaubas ir direktoriaus sunus - Jiang Meng.
    Jis ima terorizuoti merginą, ir nė nesiruošia gražinti jos laiško.
    Qi Yue neapykanta vaikinui auga, tačiau kaip sakoma, nuo meilės iki neapykantos - tik vienas žinsnis...

    Taigi, Qi Yue ir Jiang Meng pradeda jausti vienas kitam šiltesnius jausmus ir, atrodo, viskas linksta į gerąją pusę, tačiau netrukus paaiškėja, kad jaunuolių tėvai ruošiasi susituokti. Tokiu atveju Qi Yue ir iang Meng santykiams - galas. Bet ar sugebės jaunuoliai užgniaužti savo jausmus?Juk jie dabar - brolis ir sesuo.

    Na, manga yra žymiai geresnė,tačiau drama susižiurėjo pakankamai linksmai.
    Vienas didesnių trudžių žiūrėjime buvo kalba...Turbūt niekada prie jos nepriprasiu...

    Pats siužetas seka mangą, tačiau kartais yra jaučiamas toks gumos tempimas, kai tik ir galvoji: "Kada gi pagaliau baigsis?".

    Taip pat žiūrint šitą dramą pastebėjau tai, kad yra labai daug trūkumų vaidyoje. Šeip nesu priekabi dėl to, kas kaip vaidina, tačiau čia didžioji dalis aktorių atrodo labai nenaturaliai ir susidaro toks yspūdis, kad savo vaidmenis jie atlieka per prievartą, vien tam, kad greičiau suvaidinti ir eiti namo...


    Išvada: Žiurėti siūlau mangos fanams, ir žmonėms norintiems pažiurėti kažką atsipūtimui.

    Sukurta pagal šitą mangą:
    Spoileris:
    Akuma de sourou


    Screens:
    Spoileris:


    Žiurėti online: Mysoju
    Siųstis: TorrentsRu
    7
    5
    85.71%
    6
    4
    14.29%
    1
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Lori-chan
    noblesse oblige

    • 2008 08 24
    • 37

    #2
    Labai miela, romantishka drama. Ziurejau ja jau po "Why why love?", kur vaidina tie pais trys aktoriai (Rainie, Mike ir Kingone), todel buvo labai idomu ziurieti i ta pacia situacija - Kingone geras berniukas, o Mike kaip visada blogietis. Ir ka gi isrenka musu pagrindine veikeja? Aishku, "akuma".)
    Dar pridesiu, kad labai patiko Arong (ar taip?) - Jiang Meng jaunesnysis brolis ir Jang Ping.))

    Bandziau ziuret drama antra karta, bet meciau po kokiu penkiu seriju. Taip, patiko. Bet ne viena is geriausiu.)

    IMHO, "Why why love" geriau. Nebent man.

    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      #3
      Autorius Lori-chan
      Labai miela, romantishka drama. Ziurejau ja jau po "Why why love?", kur vaidina tie pais trys aktoriai (Rainie, Mike ir Kingone), todel buvo labai idomu ziurieti i ta pacia situacija - Kingone geras berniukas, o Mike kaip visada blogietis. Ir ka gi isrenka musu pagrindine veikeja? Aishku, "akuma".)
      Dar pridesiu, kad labai patiko Arong (ar taip?) - Jiang Meng jaunesnysis brolis ir Jang Ping.))

      Bandziau ziuret drama antra karta, bet meciau po kokiu penkiu seriju. Taip, patiko. Bet ne viena is geriausiu.)

      IMHO, "Why why love" geriau. Nebent man.
      Nu,bet why why love nebuvo live-action,ar klystu?ta prasme tiesio drama, bet ne pagal mangą...

      aš tai vardų nė nepamenu,per sunku,tik tai žiurėjau kelis žinojau

      o antrą,kartą žiurėt,kaip tu sakai, tai tikrai neištverčiau, nes jau ir pirmą kartą žiurint prie galo nuobodžiaut pradėjau..XD nes,nu sakyk ką nori, bet tikrai užtempta viskas buvo~

      Comment

      • Lori-chan
        noblesse oblige

        • 2008 08 24
        • 37

        #4
        Nu jo, "Why why love" tai drama, bet aktoriai tie patys.)
        Taivanietieshki doramos ir live-actionai visada uztempti kazkokie (30 seriju "It started with a kiss" man buvo ziaaauriai sunku ziureti). Bet pas korejecius viskas dar blogiau xD Viska galima sutrumpinti iki puses, tai jau tikrai.))
        O prie kalbos pripratau jau kazkaip, bet is pradziu irgi sunku buvo.

        Dar pamirshau pasakyt, kad labai patinka Devilo OSTai, ypac daina is openingo - "Jerk". Ir Rainie neblogai dainuoja, nors ir pop.)

        Comment

        • Bardakas
          Žmogus Ne





          • 2005 09 22
          • 1462

          #5
          Kai kuriems būtų sunku patikėti, bet šito porą epų ir aš esu matęs ir kaipo tai mane buvo užkabinę, bet nebaigiau žiūrėt. Kiek pamenu kas buvo keisčiausia tai pati taivaniečių kalba, labai ausis draskė, kai dažniausiai tokio tipo "muilo burbulus" žiūri japonų kalba. Toliau kaip ir ant Hana Yori Dango (ar kažkaip panašiai) pradžioj nesimatė to tokios estetiškumo puolant merginą, aktoriai matomai ir neparodys to kaip dažniausiai būna animuose. Vienaip ar kitaip sunku būtų vertinti šį serialą, nes jau vos be prisimenu.
          Maybe on Earth, Maybe in the Future
          sigpic
          Kurokawa idėjinis lyderis
          Lėtai keičiu slaptažodžius

          Comment

          • Egura
            Super mega ultra rašytojas


            • 2007 05 17
            • 684

            #6
            Iš tikrųjų Bardakai būtų sunku patikėti, jei pati nežinočiau, kas tave į visą šitą reikalą bandė įtraukti XD
            Labai smagiai susižiūrėjo šita drama, kaip ir kad minėta "why why love", man išvis taivanietiškos patinka labiau dėl natūralesnių bučinių nei pas japonus,
            tik, kad muilo tai jau labai daug... bet tas ir savotiškai įtraukia
            Kadangi mangos neskaičiau, tai žiūrėjosi labai puikiai, nes absoliučiai nežinojau, kas turi vykti....
            Ne taip kaip, kad "Zettai Kareshi" live-actionas, kuris mane sunervino iki pat gelmių, todėl, kad sudarkė visiškai siužetą, esmę iškraipė... iš to pykčio net droppinau.

            Comment

            • Piano4rest
              ...
              • 2009 04 14
              • 65

              #7
              Vakar peržiūrėjau pirmą seriją. Tikrai ausy rėžė kalba ir per daug tetralizuota vaidyba. Daug kas atrodė labai nenatūraliai. Toliau žiūrėt nebetraukia. Žvilgtelsiu verčiau į manga variantą
              Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

              Comment

              • latesha
                Naujokas
                • 2008 08 03
                • 3

                #8
                nereali drama prisijuokiau xD

                Comment

                • Džiro sesė
                  X - Crime of visual shock


                  • 2005 11 12
                  • 604

                  #9
                  Užkabino šitai pažėt vien pamatytas traileris su Yidos daina Openinge~
                  Tai ir pažėjau~ Jautėsi keik gumos tempimas ties viduriu, bet anyway -
                  manga labai patiko, tai ir šitai smagiai sužiūrėjau~
                  Jau jau kažkas akė, kalba tikrai sunkiai ausiai suprantama, bet
                  tai nelabai trukdė~ Vaidyba, na kai kur dirbtinoka, bet man netrukdė~
                  Ijou~

                  Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                  Comment

                  • citywonder
                    Naujokas
                    • 2009 10 03
                    • 22

                    #10
                    Labai gerai pasijuokiau, bet seip labiau patiko Why why love, daug juokingesne ir romantiskesne xDDD <3

                    Comment

                    • Endži
                      Narys

                      • 2008 07 10
                      • 43

                      #11
                      Pats siužetas labai geras. Labai mielas. Gali iki nukritimo užsikawainti. Aktoriai labai gražūs, visos merginos su manimi sutiks. xDDDD Bet va vaidyba, tai tikrai silpnoka... Labai netgi... Aišku, jei į tai nekreipsi dėmesio, tai šią dramą galima žiūrėti. xDDDD

                      Comment

                      Working...