Hana Yori Dango

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Hana Yori Dango

    Hana Yori Dango
    花より男子
    Boys Over Flowers


    Metai: 2005 (1sez) - 2007 (2sez)
    Trukmė: 8ep + 11ep + Movie
    Žanras: Drama, Komedija, Romantika
    Televizija: TBS
    Imdb vertinimas: 8.9/10 (1sez) ; 9.1/10 (2sez)
    1Sez. oficiali svetainė ; 2Sez. oficiali svetainė

    ANN || Jdorama || DramaWiki || Imdb1 || Imdb2

    Makino Tsukushi yra paprasta, neturtinga mergina, besimokanti turtuolių mokykloje – Eitoku.
    Ši mokykla yra viena prestiziškiausių Japonijoje, tačiau Tsukushi jos nekenčia. Visi Eitoku moksleiviai yra tėvų lepunėliai nematę tikro gyvenimo, ir net nelaiko merginos pilnaverčiu žmogumi. Maža to, mokykla yra valdoma keturių šeimų, kurių sūnūs gali joje daryti ką panorėję. Jų ketveriukė yra mokyklos siaubas ir net turi savo susikurtą pavadinimą – F4. Visi yra tiesiog pakvaišę dėl šios ketveriukės, bet tik ne Tsukushi.
    Vieną, eilinę dieną mokykloje, mergina pasipriešina F4 manipuliacijoms ir užsitraukia jų, o kartu ir visos mokyklos nemalonę...
    Nuo tos dienos Tsukushi tenka ištverti daug patyčių, tačiau nepasiduoda. Maža to - pradeda jausti šiltesnius jausmus žmogui, kurio taip stipriai nekentė.

    Mano manymu, dorama net pranoksta anime. Puikiai išreikšti charakteriai-ypač Tsukushi. Anime ji tokia švelnesnė,mielesnė mokyklinukė, o čia kiek inpulsyvenė. Bet kadangi siužetas beveik nenukrypsta nuo originalo, tai daug ko tai nekeičia.
    Be to, parinkti daug maž atitinkantys veikėjus aktoriai, kas dar labiau traukia žiurėti.
    Dėl antro sezono siužeto, tai manau, gale per daug ėmė tempti gumą - juk tai ne santa barbara galų gale. Bet vistiek smagiai susižiurėjo.

    Na su kuo esu kalbėjusi apie HYD, tai visų atsiliepimai buvo teigiami,nepriklausomai nuo žiurėjusio žmogaus lyties.

    Download: D-addcits



    Na stengiausi parašyti kiek daugiau,tai tiek,nemušam~
    22
    5
    81.82%
    18
    4
    13.64%
    3
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    4.55%
    1
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    #2
    Man labai patiko pirmojo sezono serijos :] labai įtraukė. tai vat dabar jau žiūrau 2 sezono 5 epą
    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      Balsavimą gali pridėt dar. Šiaip užkabino šitas bjaurybė kažkada, bet deja pilnai tik pirmą sezoną peržiūrėjau. Nesijaučiu ekspertas šitų jdramų (ar kaip pavadint šiuos serialus), bet man iškart kaip personažai nepatiko bene visi F4 nariai (išskyrus arbatos mėgėją, kuris turėjo gan subtilų skonį moterims), jie tiesiog nervavo iki kol nepradėjo švelnėt. Tiesa iki pat pabaigos negalėjau pakęst to Rui, niekaip nesuprantu kaip pažiūrėjus visą serialą jis gali krist merginoms į akis vis vien. Merginos personažas gan šauniai suvaidintas, aktorė gan gerai suvaidino, jei imant lygint apskritai visą japonų tragišką vaidybą. Kadangi turbūt tai buvo pirma rimtesnė mano matyta japonų muilo opera, tai iš šios kategorijos vertinčiau 5/5, nemeluosiu, buvo įdomu žiūrėt.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Karolina1515
        Ufonautė

        • 2008 06 13
        • 57

        #4
        Manyčiau, jog ne tuos aktorius parinko pagrindiniams vaidmenims..Nesugebėjo įtikinti, sudominti.
        Ech..tikriausiai todėl ir nepavyko peržiūrėti daugiau kaip 4 serijų...

        Comment

        • Nemu
          d(-.-)b

          • 2007 12 22
          • 110

          #5
          Na, neseniai baigiau ziureti abu sezonus ir visai patiko. Del vaidybos, neturiu prie ko prisikabinti. Dramos personazai visai nieko, bet perziurejus abu sezonus vistiek niekaip negaliu pakest Tsukasa, aktoriui neturiu priekaistu, tiesiog to personazo, jo charakterio niekaip pernest negaliu... ;D bet siaip ziurejosi gerai taigi duociau 4/5 ^^
          you are dead.
          MDL

          Comment

          • zhmogeliukas
            Super mega ultra rašytojas

            • 2007 03 21
            • 722

            #6
            Autorius Nemu
            <..> vistiek niekaip negaliu pakest Tsukasa, aktoriui neturiu priekaistu, tiesiog to personazo, jo charakterio niekaip pernest negaliu... ;D bet siaip ziurejosi gerai taigi duociau 4/5 ^^
            o man kai tik atvirksčiai.Kažkaip iš pradžių buvau labai už Rui (savaime suprantamaXD) , bet doramai įsibegėjus perėjau prie TsukasosXD

            Nu kad ir koks jis arogantiškas būtų, vistiek įdomesnė asmenybė,o ir šeip, juk širdy vistiek gerietisXD

            Nu ir šeip, Tsukasos charas tiesiog įdomesnė asmenybė pasirodė~

            *nuėjo toliau mokytisgeografijos atsiskaitymui*
            Paskutinis pakeitimas nuo zhmogeliukas; 2009-06-03, 21:47.

            Comment

            • Džiro sesė
              X - Crime of visual shock


              • 2005 11 12
              • 604

              #7
              Na ok, parašysiu ir ašen postą bo in
              mane KAI KAS baisiai kreivai žiūri, kad dar to nepadariau~
              Taigi, tai buvo antra mano matyta dorama~
              Antrą sezoną peržiūrėjau per dieną~ (bha, lol, kind a sick~~)
              Nemėgau Tsukasos vien dėl šypsenos, bet paskum prie
              visko pripratau~ Aišku, kaip personažas su savu charakteriu
              buvo indomus Hanazawa Rui~ Bet labiausiai patiko Nishikado Sojiro~
              O dėl pačio siužeto - antras sezonas buvo zettai nereikalingas,
              bene viskas nuspėjama ir jau per daug saldu ir fe~
              (Aišku, man pakako to, kad antram episode pasirodė tas, ko laukiau~)
              O dėl SP - net nežiūrėjau, nes girdėjau visai šlamštas~
              Anyway - jei jau pamačiusi doramą, perskaičiau tadu ir manga -
              vadinasi man patiko~ Tikrai smagu pamatyt bent jau pirmą sezoną~

              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

              Comment

              • Nemu
                d(-.-)b

                • 2007 12 22
                • 110

                #8
                vat vat, o as to arogantiskumo niekaip, tai kas man labiausiai ir nepatiko, nepatinka man tokie zmones tai ir personazo nelbj ;D aisku jis ten istikruju geras, bet vistiek ;D
                you are dead.
                MDL

                Comment

                • yuujin
                  Final Fantasy games RULEZ

                  • 2009 03 01
                  • 83

                  #9
                  Man Hana Yori Dango laaaabai patiko 5/5! Tai mano pirmoji paziureta dorama. Pritariu 2tras sezonas - gumos tampymas, bet yra pora geru seriju, kuriu nesinoretu praleisti
                  Spoileris:
                  pvz tas nutikimas su makino ir Rui ligonineje..

                  O siaip paziurejau ir sp (labai patiko, kai jun matsumoto vis dar isijautes ir vaidindamas tsubasa dainavo su arasiais ^^) ir filma (visiems, kad nori pamatyti tsubasa puspliki ) ir jei butu dar kokiu papildomu seriju tai ir tas paziureciau
                  Anime iskart po serialo neziurejau, nes girdejau, kad daug kas labai nusivilia, nes serialas yra padarytas/isdirbtas daug geriau negu anime. Na palauksiu kokia puse metu kol atslugs susizavejimas dorama, tada pabandysiu ir anime paziuret
                  Beje visiems, kam parekomendavau HYD - visus uzkabino ir laabai patiko
                  MANO MANGA:


                  perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                  Comment

                  • zhmogeliukas
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2007 03 21
                    • 722

                    #10
                    Autorius yuujin
                    (labai patiko, kai jun matsumoto vis dar isijautes ir vaidindamas tsubasa dainavo su arasiais ^^)=
                    Jis buvo Tsukasa


                    Toks pastebėjimas, bet šeip uf...Tikrai gerai jis įsijautė~~Kiek pastebiu tai Jun visada į savo vaidmenis įsijaust sugeba gerai.Tai ir atrodo "vat šitas vaidmuo jam tikrai tinka" pamatai kitokį ir tas atrodo tinka~~Hu hu~užsimaniau dabar vėl pažiūrėt HYD XDD

                    Comment

                    • citywonder
                      Naujokas
                      • 2009 10 03
                      • 22

                      #11
                      keleta kartu esu ziurejusi japanese version..Esu maciusi korietiska, taciau nlb patiko kaip ir taiwanietiska...seip geriausia yra japoniska,nes aktoriau hot..Oguri shun ir matsumoto, net ikuta toma buvo pasirodes

                      Comment

                      • inge
                        Dievui apsireiškė T.O.P

                        • 2008 11 23
                        • 74

                        #12
                        Ahm...Žiūrėjau japonišką...
                        Ahhh... Oguri Shun..~~~ <3
                        Bet Elena žiūrėjo korėjietišką.
                        Ir db mes baramės, kuris geresnis...
                        Šeip duodu 5/5
                        Būčiau davus 4 vien už tai, kad man nepatiko tas aktorius kur vaidina Tsukasa ;D
                        Bet 5 už tai, kad pirmo sezono pabaigoj žadėjau sau neverkt
                        Bet vistiek apsižliumbiau
                        URT: -Say you love me! Say you love me!
                        Ingė: -I love me

                        Comment

                        • zhmogeliukas
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2007 03 21
                          • 722

                          #13
                          Autorius inge
                          Ahm...Žiūrėjau japonišką...
                          Ahhh... Oguri Shun..~~~ <3
                          Bet Elena žiūrėjo korėjietišką.
                          Ir db mes baramės, kuris geresnis...
                          Šeip duodu 5/5
                          Būčiau davus 4 vien už tai, kad man nepatiko tas aktorius kur vaidina Tsukasa ;D
                          Bet 5 už tai, kad pirmo sezono pabaigoj žadėjau sau neverkt
                          Bet vistiek apsižliumbiau
                          Na galit nesiginčuti dėl to kuris geresnis. Visos versijos (yra 3 iš vis) yra savotiškai geros, ir nors esmė tokia pati, kažkiek skiriasi. Taiwanietiška tai sena labai,tai nesigauna lyginti, bet man irgi labai patiko.
                          O vat Japoniška sir Korėjietiškas..Nu jie abu puikūsXD Japoniškam antras sezonas gal kiek užtestas buvo bet vistiek geras.Jis yra toks totali Jdrama. Gera Jdrama. O Korėjietiškas kiek juokingesnis. Toks savam stiliuje,nežinau kaip paaiškinti.Ir jo ost įvairesnis~

                          Bet abi dalys vienodai gerosXD

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            #14
                            pirma normaliai matyta j-drama, bet tikrai laaaabai patiko, kažkodėl manau, kad reiks ir daugiau pažiūrėt, ypač jei ten bus Oguri Shun žinoma vaidyba perspausta ir vietomis tikrai nekokia, Tsukasos nemėgau vos ne iki galo, o Rui mylėjau per abu sezonus ir filmą kaip tik buvo suknista nuotaika, pasaulis juodas, tai kai pradėjau žiūrėt nebegalėjau sustot, taip įtraukė, kol viską baigiau vėl nejučia pasipuošiau šypsena

                            Comment

                            • Endži
                              Narys

                              • 2008 07 10
                              • 43

                              #15
                              Galiu tvirtai teigti, kad ši drama yra mano mylymiausia dėl daugumos priežasčių. Visų pirmą labai geras padarytas aktorių kastingas. Atrodo taip, kad aktoriai nužengę nuo mangos nuslapių. Kalbanta pie mangą, tai drama labai nuo mangos nenutolsta, ką daro anime ir tuo drama pelno dar vieną pliusą. Labai gražūs vaizdai, operatoriaus darbas ir montažas pagirtinas. Be to ką jau bekalbėti apie nuostabius ostus. Taigi, iš to daroma iššvada, kad šiai dramai skiriu aukščiausius balus! ^^

                              Comment

                              Working...