Halcali

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Halcali

    [picborder="left"]http://www.xeromusic.com/azimages/halcali.jpg[/picborder]
    Halcali


    Įsikūrimo metai: 2003
    Žanrai: J-pop, hip-hop.
    Nariai: Haruka (Halca) ir Yukari (Yucali).
    Studija: Epic Records (Sony Music Japan)
    Šalis: Japonija


    Nuorodos:

    Wikipedia / JaME / LastFM / Grupės svetainė


    Halcali - dviejų merginų grupė iš Japonijos, įsikūrusi 2003 metais. Kad ir kaip bebūtų keista, merginų kelias į pripažinimą buvo gana lengvas - merginos susitiko atlikėjų atrankos finale savo miesto mokykloje, Meguro apskrityje. Perklausą rengė populiari Japonijoje vaikinų hip - hop'o grupė Rip Slyme. Merginos laimėjo, ir gavo progą įkurti savo grupę, prodiusuojamos For-Life Music Entertainment.

    Jų pirmasis singlas, "Tandem" dienos šviesą išvydo 2003 metų sausio mėnesio 8 dieną, ir Oricon topuose užėmė aukštą, devynioliktą poziciją.

    [picborder="right"]http://userserve-ak.last.fm/serve/_/18933/HALCALI.jpg[/picborder]O štai pirmasis Halcali albumas, Halcali Bacon, Oricon topuose užėmė net penktąją vietą. Beje, tai pirmasis hip-hop stiliaus muzikos atliekamos merginų patekimas į Oricon top dešimtuką.

    Merginos buvo neaplenktos ir anime kūrėjų - "Tandem" ir "Girigiri Surfrider" buvo panaudotos kaip “Ga-Ra-Ku-Ta: Mr. Stain on Junk Alley” pabaigos dainos, "Look " kaip "Demashita! Powerpuff Girls Z" teminė daina, "Lights, Camera. Action!" kaip “Getsumento Heiki Mina" op. Na, ir galiausiai, tikriausiai visiems mums labiausiai žinomas dvyliktasis grupės singlas "Long kiss Goodbye" buvo pasirinktas kaip "Naruto Shippuuden" ed.

    Amerikoje ši grupė pirmą pasirodė 2008 metų gegužę, kaip garbės viešnios anime, mangos bei Japonijos kultūros renginyje "Anime central". Antrasis jų pasirodymas Amerikoje buvo 2008 metų birželio mėnesį, Centriniame New Yorko parke.

    Laikotarpyje tarp singlo bei pirmojo albumo išleidimo, Halcali pamėgino "pabėgti" nuo j-pop stiliaus, ir sukūrė savitą pop ir rap muzikos mišinį. Jame jaučiama dalelė savi-ironijos, tačiau pats stilius labai "užkrečiamas" bei lengvas.

    Antrame bei trečiame singluose dominuoja nebe pop, o rap.

    Pats grupės pavadinimas, tai junginys iš merginų vardų (Halca ir Yucali).



    Grupės nariai:


    Halca (kairėje) - gimė 1988 metų balandžio 21, Tokijuje, Japonijoje.

    Yucali (dešinėje) - gimė 1987 metų liepos 18, Tokijuje, Japonijoje.


    Spoileris:





    Diskografija:



    Singlai:[picborder="right"]http://i27.photobucket.com/albums/c180/Andrax_Ikari/halcali-sony.jpg[/picborder]

    タンデム (Tandem)

    エレクトリック先生 (Electric Sensei; Electric Teacher)

    ギリギリ・サーフライダー (Girigiri Surf Rider)

    ストロベリーチップス (Strawberry Chips)

    マーチングマーチ (Marching March)

    Baby Blue!

    Tip Taps Tip

    Twinkle Star

    Look

    桃源郷 / Lights, Camera. Action! (Tougenkyou / Lights, Camera. Action!)[picborder="right"]http://www.nt2099.com/J-ENT/myspace/halcali.jpg[/picborder]

    It's Party Time!

    Long Kiss Good Bye

    Re:やさしい気持ち (Re:Yasashii Kimochi)

    Konya wa Boogie Back




    Albumai:



    ハルカリベーコン (Halcali Bacon)

    音樂ノススメ (Ongaku no Susume; Recommended Music)

    ハルカリミックス (Halcalimix)

    サイボーグ俺達 (Cyborg Oretachi; We, The Cyborgs)






    Mano išvados

    Halcali - įdomi grupė. Dainos linksmos, ritmiškos, pop su rap/hip - hop priemaiša. Atvirai pasakius, mano grojaraštyje yra tik viena jų daina, "Long kiss Goodbye", visos kitos pasirodė esą tik vienkartiniam klausymui.

    Merginų balsai gana įdomūs, kai kurios jų dainos šiek tiek primena vaikystę (muzika veržli, paprasta "kaip dvi kapeikos"), yra aišku ir šiaip triukšmo.

    Jų muzikos stiliaus kitimas kartais tikrai nervina, niekada nežinai, ką išgirsi naujame jų single.

    Dar manyčiau reikia paminėti jų MV, kurie yra labai ryškūs, gal dėl to kvailoki.

    Na, ligšiolinį jų darbą vertinčiau 4/5, ir tai tik su viltimi, kad jos parodys ką gali.

    Rekomenduoti šios grupės nedrįsčiau niekam, tačiau jos muzika turėtų patikti J-pop, J-rap ir J-hip/hop gerbėjams.

    Spoileris:


    Tiesioginis parsisiuntimas:
    Spoileris:
    JMD
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-12-02, 11:43.
  • fasian
    Tas kur daug kalba.


    • 2009 01 28
    • 586

    #2
    Pagaliau ne shemale grupe
    Perklausiau kelis gabalus reik atsisiust tokie pakeliantys nuotaika
    Ech tie seni laikai ..

    Comment

    • FreaK`aZ
      Rimtas architektorius




      • 2005 02 22
      • 532

      #3
      ūūūūūmiai per daug cukraus ir sintetikos. pop'u idol'ų bandai niekada nebuvo man prie širdies, kaip ir pop muzika apskritai.
      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
      with a sick idea of world domination"

      Comment

      • zeo
        forumo idiotas
        • 2008 10 30
        • 152

        #4
        nieko idomaus nepasirode, bent kiek spejau perziureti. gal netycia ateiti pasunkes.

        Comment

        • Aramis

          #5
          Autorius FreaK`aZ
          ūūūūūmiai per daug cukraus ir sintetikos. pop'u idol'ų bandai niekada nebuvo man prie širdies, kaip ir pop muzika apskritai.
          Na šiaip daugmaž pritariu šiai Tamstos minčiai - grupė per daug saldi.
          Jų vienintelė daina, kuri mane domina - long kiss goodbye.
          Pats nesu didžiulis fanas, o ši tema gimė tik todėl, kad mano manymu ši grupė kad ir kaip bebūtų nusipelnė geresnio aprašymo nei prieš tai buvęs;
          Kadangi buvau girdėjęs jų ne vieną dainą, tai ir aprašiau.
          Mano šis komentaras tai tiesiog taškų sudėliojimas ant i, kad nemanytumėte mane esant vienu iš pop kultūros fan'ų

          Comment

          • Mikuru
            Naujokas
            • 2010 02 14
            • 22

            #6
            Grupė verta dėmesio, ypač gražiau skamba jų repiškos dainos
            Na, o aprašymas sugoi Daug darbo įdėta.

            Comment

            Working...