Buck-Tick

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • tsuki_hana

    #31
    A-chan!!!! <3 Jup buck-tick pries metus klausydavau kasdien po milijona kartu, dabar irgi retsykiais paklausau. Geris geris.. ^ ^

    Comment

    • Lumina
      Narys

      • 2009 09 05
      • 31

      #32
      Esu didelė BUCK-TICK fanė.Jų klausau jau apie 3 ar 4 metus. Džiaugiuosi,kad jie yra ir yra jų muzika


      Priklausau L.A.V

      Comment

      • SeiSoraYu
        That's my pie.

        • 2007 03 09
        • 212

        #33
        O! Kaip smagu žinoti! Jau pastaruoju metu maniau, jog mūsų Lietuvoje visai vos keli ^^

        My DeviantArt

        Comment

        • Lumina
          Narys

          • 2009 09 05
          • 31

          #34
          Taip tai tiesa, bet svarbu, kad yra fanų


          Priklausau L.A.V

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1318

            #35
            Ech... Jaučiuosi tokia kalta, bet šitie man šitaip sulipo, kad netgi pačiai sunku pripažinti, kad patrauks rimčiau japonų balalaikos (čia tie visi VK). Na, bet kai jau tokia plačia stilių versme grupė pasižymi, tai tiesiog rodos, kad negali nerasti ir sau kažko limpančio prie širdies. Aišku, čia dalies dainų reikia ir akimis "klausyti", kad galėtum suvokti, kas čia tokio kieto Kita vertus, įdomesnė man jų "prieštvaninė" muzika, kurioje daugiau atsispindi tas savotiškas chaotiškumas, gal nesuprantamumas ir šiaip priimtinesnis "old-school'as". Vėliau matyti, labai sureikšmino ir sceninį įvaizdį ir pačios muzikos prieinamumą plačiai klausytojų auditorijai. Tiesa, nėr ko pykti, o tik ir pagirti, kad grupė ne tik šitiek laiko gyvuoja, bet ir atitinkamai kinta atėjus naujiems vėjams ir poreikiams
            Įdomus dalykas bežiūrint buvo tas, kad vokalisto (Atsushi) mėgstamiausias ir gerbtiniausias atlikėjas - D. Bowie

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            • Riko-chan
              Naujokas
              • 2011 07 20
              • 11

              #36
              Kai tik išgirdau Shiki op ,negalėjau atsiklausti , nereali daina ^^ . O dabar kai paklausiau kitų Buck-Tick dainų , tapau jų fane

              Comment

              Working...