Vexille

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • tamagochi
    Suši valgytojas

    • 2005 10 19
    • 138

    #16
    Autorius Eisas Kuperis
    10 iš 5.
    Kompiuterinė grafika man jau savaime nuostobus dalykas. Jau vien dėl šito norisi kelis balus duoti.
    O man ta kompiuterine grafika kaip tik labai nepatiko. Holivudas rodos jau nepagydomai susirgo 3D virusu, todel Dieve, saugok anime nuo panasaus likimo

    Siuzetas skyletas kaip tarka ir nelabai verta apie ji kalbeti.
    Overall 2/5

    Comment

    • izmaelis

      #17
      Kol paslapties šydas dengė izoliuotą Japoniją, tol siužetas man labai patiko ir būčiau įvertinęs aukščiausiais balais. Atvertus visas kortas išlindo keletas (nors ne per didžiausių trūkumų). Visgi, pieštiniai, o ne guminiai personažai (arba guminiai, bet detalesni, tarkim, kaip Final Fantasy) būtų buvę kur kas geriau.
      Kaip ten bebūtų 4/5, bet 7/10.

      Comment

      • Sloth
        [SrX]

        • 2007 09 14
        • 277

        #18
        Kaip ir sake zmogelis auksciau ( nicko nepamenu), siuzetas kabino tol, kol japonija gaube paslaptis, veliau anime patapo tik efektu pripumpuotu "bajavyku" , bet, tenka pripazinti, kad "bajavykas" isejo geras. Patiko Jags'ai, scenos su jais atrode ispudingiausiai, soundtrackas labai geras ir labai vietoi.

        7/10. Is tokios idejos buvo galima ishspausti zymiai daugiau...

        Comment

        • civer
          Inspire to conspire


          • 2006 12 05
          • 92

          #19
          viena prasciausiu istoriju kokias teko matyt, visa kita irgi nestebuklas
          What if all the world's inside of your head?
          Just creations of your own
          Your devils and your gods all the living and the dead
          And you're really all alone...

          Comment

          • Augustas
            Naujokas
            • 2009 03 05
            • 18

            #20
            Labai seniai matytas CG anime, bet nieko ypatingo jame nepastebėjau, susižiūrėjo genetinai ramiai, netgi kiek nuobodokai sakyčiau. Galima buvo kelias OVA serijas sudėti, kiek per greitai veiksmas vyko. Pabaiga nelabai patiko. Žodžiu, yra ir geresniu anime.

            Comment

            • Mendeks
              Rimtas forumo narys
              • 2008 01 21
              • 117

              #21
              patiko grafika ir viskas norm labiausiai tai muzika istrigo cia tai gerai padirbeta taip tai geras anime varta pamatyt

              Comment

              • Vampire Kitteh
                Rašytojas

                • 2010 08 25
                • 222

                #22
                Man labai patiko muzika, grafika, istorija - viskas nuostabu. aišku, yra keletas minusiukų ir nelogiškumų (kaip pavyzdžiui kai ant Vexille nukrenta sraigtasparnis, sprogsta, o Vexille ne tik kad nežūna, bet net menkiausio įbrėžimo negauna...). bet šiaip labai patiko.

                Comment

                Working...