ef - a tale of memories

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    ef - a tale of melodies aprašymą rašyt ar tiesiog į vieną temą kišam?

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #32
      Rasyk, nes vistiek yra atskiras anime nuo <... Memories>

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #33
        Autorius Evil_of_Darknesz
        Rasyk, nes vistiek yra atskiras anime nuo <... Memories>
        Pažiūrėjęs iki galo nepasakyčiau, kad taip jau ir atskiras. Bet anime tikrai vertas aprašymo. Jei prieštaraujančių nėra ryt poryt ir užsiimsiu.

        Comment

        • Aivaras
          ką tu?

          • 2008 09 10
          • 358

          #34
          Aprasyk zinoma ;]]

          Comment

          • SiRiX
            (^'^)

            • 2008 05 16
            • 34

            #35
            Man patiko, per tris ep'us nulis istorijos užtęsimo žiauriai fainos scenos su ta kur turi atminties defektą. kaip gažkas sakė nuo comedy, romance iki slife of life, drama likau dižiai nustebintas,
            OST taip pat patiko ypač opening'as 5/5

            http://www.speedtest.net/result/505549429.png

            Comment

            • DreamT
              Narys
              • 2009 02 27
              • 57

              #36
              Peržiurėjęs šį anime pamėgau drama-romance žanro anime'us. Tikrai vertas dėmesio dėl istorijos, dramos, kartais nustebinančių ar šokiruojančių vietų o ką jau kalbėti apie piešimą. 5/5
              Spoileris:
              Kas žiauriai nustebino, kad vos prisipažinus meilei veikejos iškarto permiega su vaikinais

              Comment

              • mindzze
                Forumo vilkas

                • 2007 05 18
                • 375

                #37
                Paglaiau po tiek laiko ieškoimo radau tikrai dėmėsio verta drama. Su šiuo anime pkeičiau savo bendra vertinima į romance ir drama . Labai malonu žiurėti kai toks tiesus siužėtas, neklaidžiojnatis pievomis ,o ir piešimas akiai malonus. Duodu 5/5 ,o dabar žiuriu melodies.

                P.s. Kaip minėjo DreamT spoilery, man ir buvo keista, kai tik vekėjai prisipažindavo melėi iškart guli nuogi. mano manymu jai tos "melės vietos " butu šiek tiek ilgesnės ir atviresnės , tada anime butu dar idomesnis.

                Comment

                • Red_Elf
                  pandų karai :D


                  • 2009 05 07
                  • 1112

                  #38
                  mane tiesiog sužavėjo šis anime, nuo jo pradėjau žiūrėt romance-drama serialus
                  charakteriai nelievi ir realistiški, piešimas labai mano skonio (tik tos kojos tikrai laaabai kreivos), op daina fantastiška, kameros rakursai originalūs, nėra pilstoma iš tuščio į kiaurą, na vienu žodžiu šedevras
                  tik kai pabaigiau žiūrėt man nelabai patiko kaip viena iš istorijų baigėsi, bet po kurio laiko supratau, kad taip ir turi būti, nes tuomet kaip ir visi kažką gauna

                  Comment

                  • Viktoras
                    Rimtas forumo narys


                    • 2008 03 17
                    • 190

                    #39
                    Šiaip vienas iš geresnių savo žanro atstovų. Tikrai jausmingas, manieringas, romantiškas. Bet kai jį žiūrėjau, tai dar nebuvo poreikio man žiūrėti romantinius anime, todėl 4/5 ir dar dėl kai kurių suerzinusių veikėjų poelgių.

                    Comment

                    • daumis1992
                      Nothing...
                      • 2009 07 07
                      • 20

                      #40
                      Tai pirmas mano matytas toks emociuonalus anime. Tai pirmas anime kai ziurint man bego asaros skruostais. Is pradziu liudesio veliau dziaugsmo. Anime kuris ieina mano geriausiuju sarasa 5/5

                      Comment

                      • Aramis

                        #41
                        EF - a Tale of Memories

                        Spoileris:
                        Na, kiek laiko jau praėjo nuo mano ėmimo reikštis AZ'ete, tačiau tokia dilema kyla pirmąjį kartą. Nekyla ranka vertinti šį anime, kadangi skalėje nerandu jam tinkamo įvertinimo.
                        Kaip kad vaikas, įsivaizdavęs, jog brangenybė yra jo turimi paprasti žaislai, ir staiga pamatęs kažką dar gražesnio.
                        Naivumas. Pasaka. Laiminga pabaiga. Nelaiminga pabaiga, tai tik tuščios kategorijos mėginant sulyginti tai, kas yra "čia" ir "ten". Vieniems jis vienokį įspūdį paliko, kitiems kitokį.
                        O man jis padėjo kai ką suprasti. O tai jau neįkainuojama.
                        Tokia mano nuomonė - jis nepakartojamas ir toks vienintelis.
                        Ir to niekas nepakeis.
                        Forget me not.
                        Jeigu kažkam šis pranešimas pasirodys bevertis, trinkite lauk.

                        Comment

                        • Driezius
                          Kas toks?

                          • 2009 10 21
                          • 143

                          #42
                          Vizualiai tai buvo gražu, nors tikėjausi kažko kito negu gavau. Vertint kolkas neapsiimsiu.

                          Comment

                          • Alex Sugar
                            don't worry, be happy ;)

                            • 2009 02 23
                            • 466

                            #43
                            Pagaliau paziurejau ir tikrai buvo verta! Ir kodel maniau, kad man nepatiks... na su ramia sazine duodu 5/5! ;D Tikrai saunus anime, labai didelis pliusas - ne 1 istorija. Retai kada pavyksta per viena diena beveik visa anime paziuret, net nustebau, kad taip itrauke ^^
                            Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                            Everything is awesome!

                            Comment

                            • Deipekas
                              ForbiddenSubs įkūrėjas.
                              • 2009 06 21
                              • 21

                              #44
                              Užbaigęs šį anime, kažkas liko viduje - toks keistas ir neapsakytas jausmas. Istorija paini, bet kartu ir įdomi. Gaila, bet aš šiame nesugebėjau įžiūrėti kažką šilto, tik neviltį veikėjų, bei neišsipildžiusias svajones.

                              Comment

                              • aKi
                                Ruduo.

                                • 2007 10 24
                                • 289

                                #45
                                Anime kokių tikrai reta. Bet nors šiam ir duodu 5/5, Tales of Melodies šiek tiek labiau patiko.

                                Comment

                                Working...