ef - a tale of memories

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • dariussst
    Lavris-neišmanelis
    • 2009 01 05
    • 40

    #46
    ef-tale of melodies ziniai geresnis patarimas visiems paziuret kas nemate vienas epas gali net jums asara isspaustDDD

    Kas iš Klaipėdos parasykit man jei esat mėgėjai anime

    Comment

    • Aramis

      #47
      Autorius dariussst
      ef-tale of melodies ziniai geresnis patarimas visiems paziuret kas nemate vienas epas gali net jums asara isspaustDDD
      Labai gaila, bet visai norėčiau paprieštarauti - kaip galima pradėti anime žiūrėti nuo vidurio? Kas nors knygas skaito nuo trečios dalies? Čia tas pats - Memories ir Melodies (Aka Tale of Two) yra giliai persipynę istorijos, su tolimesniu veikėjų vystymusi, todėl pradėti žiūrėti nuo antro sezono yra keistas patarimas. O jei žiūri vien todėl, kad ašarą išspausti, turiu geresnį patarimą - lupk svogūną, mažiau laiko užims, ir ašaros garantuotai bėgs.

      Mano akimis žvelgiant kaip tik pirmasis sezonas ir yra kur kas graudesnis nei antrasis, nors šiuo atžvilgiu jie kaip ir nekonkuruoja, tai yra įstabus dviejų žmonių kelias į savęs atradimą. Net ne dviejų, o šešių...

      Comment

      • ciombiukas
        Forumo maniakas




        • 2009 09 18
        • 463

        #48
        Tikrai grazus anime, su idomia istorija, jokiu ten sunkiai isaiskinamu trikampiu, viskas graziai nugludinta. Piesimas grazus, tikrai malonus akiai.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Alicce
          Narys

          • 2009 05 28
          • 50

          #49
          Visi gerai atsiliepia ape šį anime, tai reiktų ir man pradėt žiūrėt
          Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

          Comment

          • PARANOIA
            Naujokas
            • 2010 04 17
            • 12

            #50
            Šitas anime mano savotiška mūza. Susigėriau daug gražių minčių.

            Comment

            • juodidrugiai
              varnalėšos

              • 2010 08 11
              • 37

              #51
              O mane nepasakyčiau, kad labai sužavėjo. Nesiskundžiu bejausmingumu, bet nepalietė manęs šis anime. Kadangi neblogai vertinimas, nusprendžiau žvilgtelėti, bet dar syk teko įsitikinti, kad toks piešimas, kur veikėjai su arbūzais vietoj akių, man nelimpa... Na, spalvų paletė, taip, graži, dangus bei vizualiniai efektai taip pat ryškūs ir spalvingi, bet pernelyg juntama kompiuterinė grafika charakteriams tikrai, bent jau mano skoniui, akies neglosto. Be to, panašu, kad visais šiais efektais buvo norima užgožti pačias istorijas, kurios nėra labai originalios. Buvo keletas neblogų minčių, bet nieko naujo ar negirdėto. Kas svarbiausia, nė vienam veikėjui nepajaučiau simpatijos. Bukokos panelės, blankūs berniokai... O jei jau nejauti simpatijos veikėjams, tai net ir neįdomu stebėti jų gyvenimo. Ir šiaip atmosferos trūkumą dar kėlė tai, kad gatvės dažniausia buvo vaizduojamos "išmirusios" (net ir dienos metu), atrodo pasauly daugiau niekas neegzistuoja apart pagrindinių veikėjų. O vaikų (16? metų) per didelis savarankiškumas gyventi be tėvų irgi kvailokai atrodo.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #52
                Autorius juodidrugiai
                O mane nepasakyčiau, kad labai sužavėjo. Nesiskundžiu bejausmingumu, bet....
                Va ir pasiskundei......

                Comment

                • juodidrugiai
                  varnalėšos

                  • 2010 08 11
                  • 37

                  #53
                  Autorius Killerbee
                  Va ir pasiskundei......
                  Patikėk, sunkūs ašarų debesys dažnai tvelkiasi virš mano galvelės... Bet, matyt, ef romantika buvo neitin mano skonio. Panašu, kad į vaikinus šis anime labiau orientuotas (iš anime merginų elgesio ir charakterių sprendžiant).

                  Comment

                  • Sentum
                    Narys

                    • 2011 02 18
                    • 74

                    #54
                    Geras animas, istorija gera. Gan įdomiai ta trijulė su tais savo santykiais susitvarkė. O Chihiro ir Renji draugystė, meilė - sudėtinga, skausminga, dėl jos 13 valandų limito. 5/5

                    Comment

                    • Miesto_Druidas
                      the journeyman



                      • 2010 08 17
                      • 1515

                      #55
                      Tvarkingas, gražus darbas, nors kad ir koks liūdnas būtų, ašaros neišspaudė (o visgi tikėjausi), bet kad viskas gražiai užsibaigė tai 9/10. Tiesiog gal per trumpas kad normaliai susigyvent su veikėjais, juolab čia ne ties viena pora fokusuojasi, bet kad būtų per trumpas irgi nesijautė.

                      Comment

                      • mattusha
                        Rimtas forumo narys

                        • 2012 01 18
                        • 187

                        #56
                        Tai dar antras sezonas yra ef - a tale of melodies.

                        Comment

                        • Miesto_Druidas
                          the journeyman



                          • 2010 08 17
                          • 1515

                          #57
                          Autorius mattusha
                          Tai dar antras sezonas yra ef - a tale of melodies.
                          Jap, ir dabar jį baiginėju. Bus panaši nuomonė matyt kaip ir pirmo sezono, gera drama, nors kai kurie posūkiai siužete man nelabai patiko.

                          Comment

                          Working...