Rosario to Vampire & Rosario to Vampire Capu 2

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #16
    Autorius Adieu
    sveiki, visu pirma, noriu pasisveikinti, esu katik uzsiregistraves veikejas cia taigi labas.

    Kas liecia Rosario to Vampire, atsisiunciau jau keleta epizodu, paziurejau truputi pirmaji, man labai patiko, geras linksmas anime tik vat neaisku kiek dar seriju bus, idomu daug ar mazai... koks tuzinas matyt
    Sveikas, sveikas, naujasis AZ nary, turetu buti 13 seriju is kuriu isleista jau 10 (jei neklystu). Maciau kol kas tik 4 serijas, bet man labai patiko. nuostabus anime kaip komedija/ecchi. minusu, tiesa, radau, bet stengiuosi i juos nekreipti demesio.

    Comment

    • Adieu

      #17
      Hm bet kolkas anime.fansub.tv duoda tik 7 siustis, joa man patiko, triusikeliai, humoras lengvas toks lengvas filmukas paziurejimui

      beje kalbant apie anime.fansub.tv, istikro problemeliu jum neiskyla su "Direct Download" > Use Chuukurai Download Manage. bandziau siustis viena anime Zombie Loan, bet... bliamba nesuprantu kazkokios problemos su java ar ten pats saitas stringa?cia siaip, tarp kitko

      Comment

      • tamsa
        Kiriya

        • 2007 08 13
        • 192

        #18
        anime ziauriai gera, tik vienaa dalykas ant sio anime man ziauriai nepatinka: kam povelniais autoriai turejo perdirbti beveik visiskai manga?!?!
        sigpic

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #19
          Autorius tamsa
          anime ziauriai gera, tik vienaa dalykas ant sio anime man ziauriai nepatinka: kam povelniais autoriai turejo perdirbti beveik visiskai manga?!?!
          Kvaili klausimai pas tave...... Taigi Gonzo.

          Comment

          • Adieu

            #20
            kazko neatsiranda nauju epizodu siustis tik 7

            Comment

            • Domantas

              #21
              Sitas anime geras bet ispradziu nesinori ziuret

              Comment

              • Qadro
                Dievo rykštė :/

                • 2007 08 10
                • 20

                #22
                Nepatiko man sis anime . Serijos nuobodzios , atrodo , kad kiekviena serija yra tokia pati kaip pries tai buvusioji . Nepatiko man tas siksnosparnis , tos vampyres transformacijos , kiekvienos serijos pabaiga ( nes visad budavo tokios pat , arba labai panasios ) .
                Isvada : nuobodokas ir gan neidomus (imho) , nevertinsiu , nes kiek beziuriu echhio vis nepatinka , matyt ne man sis zanras ...
                sigpic

                Comment

                • DarkNazi
                  former german officer

                  • 2006 12 25
                  • 54

                  #23
                  anime gal ir nieko butu piešimas gražus ir pati istorija tokia nebloga bet kad kūrėjai anime sumovė tai tiesa, manga tai bent šimta kart geresne labai jis mane nuvylė
                  Pradejau žiūrėt galvojau geras animas bus net manga pradėjau jo skaityti bet žiūrių kad šnipštas gavos iš jo pakeitė manga visiškai.
                  Nu gal 2 sezono sulauksim ir ji galutinai užbaigs nes dabar atrodo nebaigtas. 13 serijų jam buvo tikrai mažai perteikt manga. Pabaigia anime kai turėjo prasidėt pats įdomumas
                  net nežinau kiek už ji duot dabar... ai duosiu 4/5 mažiau ranka nekyla rašyt
                  sigpic

                  Comment

                  • niekšas
                    forumo idiotas

                    • 2006 08 23
                    • 544

                    #24
                    Aha! Ruzavas vampyras!! atsimenu, nors ziurejau seniai, seniai... sunku prisimint kada.. atrodo sekmadieni, o gal net sestadieni. tiksliau ne ziurejau, o "daziurejau" nes ziurejau ongoing, serija po serijos kas menesi.
                    Is pradziu anime man pasirode kaip grazus ir labai geras romancas. veliau paaishkejo, kad tai tik grazus romancas. Trukumu buvo daug, vieni ilgainiui uzkniso, kiti akiu nebade. bendrai anime man paliko gera ispudi. tik del komedijos, grazaus pieshimo ir graziu mergaiciu (kada gi as tapau toks ishkrypes? ), tokiu kaip Kurono Kurumu. Zodziu pradzia buvo labai gera, bet veliau tapo vidutinishku anime. nors pabaiga man patiko, ishskyrus tai, kad romancas taip ir liko nerealizuotas. o gaila.

                    Ar nebutu neproshali pamodifikuot aprashyma i labiau ishsamu ir platesni? anime jau pilnai ishejo tai reiktu aprashyma atitinkamai pataisyt.

                    Comment

                    • Petras
                      Senjougahara Fascination
                      • 2008 04 12
                      • 38

                      #25
                      Piešimas gražus, bet daugiau absoliučiai nieko gero. 2/5.

                      Comment

                      • rock-san
                        Tapytojas

                        • 2007 10 02
                        • 193

                        #26
                        Ir anime ziurejau ir dar manga skaitau tai galiu palygint kad su manga visiskai nesutampa episodai XD pasakysiu tik tiek kad anime paskutine serija sutapma su 3 vol mangoje o is viso volumu yra 10 ...tai darom isvadas : o ju nera anime kurejai viska supainiojo

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #27
                          Net man, kaip haremčikų mėgėjui, labai vidutinis serialas. Nėr čia nei įdomesnių personažų nei intrigos nei humoro nei romantikos nei kažkokio "cinkelio". Vampyriškos tematikos Karin daug labiau patiko. Viskas taip standartiška, kad net baisu. Apsaugok dieve mus nuo antro sezono. Jau ir pirmas spėjo prailgti. 6 balai ir tai už piešimą, pantsu ir papus.

                          Comment

                          • Nerijus
                            Naujokas
                            • 2008 06 16
                            • 3

                            #28
                            Praskaidrina nuotaiką tokie, nei čia gilios prasmės ieškoti reikia, nei kas neaišku. Nepatiko pastovios transformacijos, kiekvienoj serijoj jos ikištos.. 3/5

                            Comment

                            • AKUJI-SAN
                              Anime narkomanas ;-)
                              • 2008 02 16
                              • 190

                              #29
                              Pagaliau Pasirodė ir Antras Sezonas

                              Smagus animukas-vampyrinis(monstriukių) haremas.
                              Gražiai ten jie(Tsukune ir Moka)susipažino-ji nutrenkė jį su dviračiu,o paskui ir kraujo pasiurbė.
                              Tsukunė tikras gelbėtojas-bet tik merginų.
                              Šiaip greitai ir smagiai susižiūrėjo,laukiau tesinio ir sulaukiau:

                              Rosario + Vampire Capu2

                              Antri mokslo metai prasidėjo-Mokos jaunesnioji sesuo ant galvos užbildėjo
                              Spoileris:
                              Tsukunė varė po pavasario atostogų į mokyklą(Youkai akademiją) ir spėkit kas nutiko?
                              Tsukune su dviračiu partrenkė Mokos jaunesnioji sesutė.O Tsukunė elgėsi kaip ir prieš metus-čiupt Mokos sesutei už papuko,visai kaip ir Mokai-tik Mokai čiuptelėjo už šlaunytės.Jei pasirodytų dar viena Mokos sesutė už ko tada griebtų Tsukunė?
                              Tik toliau nesivytė tokia linkme kaip pirmame sezone-nuspyrė jį M.sesutė,bet neatsispyrė jo kraujo kvapui kaip ir Moka-lyžtelėjo nubrozdintą jo skruostą,po to lyžtelėjimo atgavo samoningumą ir vėl nuspyrė Tsukunę,dar rėkdama"Tai jau antras kartas.Ką tu bandai padaryti?".
                              Man labiau patiko jos būsena kai ji gulėjo ant žemės po papuko spustelėjimo pirmas penkiolika sekundžių,ir kai užuodė Tsukunės kraują-iki po lyžtelėjimo gryžimo į savo brutaliąją būseną-dar aštuonias sekundes.


                              P.S.Gražiai nutrenkė raganaitę su savo bamperiais sukubė
                              Paskutinis pakeitimas nuo AKUJI-SAN; 2009-01-02, 14:05.

                              Comment

                              • mariux9998
                                Labas.

                                • 2008 06 20
                                • 434

                                #30
                                Jo, animas neblogas (mhm, kai mangos neskaites). Tikiuosi antras sezonas bus dar idomesnis

                                Comment

                                Working...