Gungrave

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #16
    Na nesugraudino pabaiga taip kaip tikejausi, bet bendrai paemus tai labai net patiko. TIkrai keista, kaip
    kaikuriems antra anime dalis nepatiko, lyg pirma karta anime ziuryt. Gyvenimiskas, ziaurus, pamokantis
    ir dramatiskas... O taip keistrai pasisukes siuzetas antroje anim delyje tik dar labiau viska paastrino...

    Beje anime struktura man asmeniskai siek tiek panasi i Berserk, bet koks geras sis anime bebutu,
    bet jam neprilygsta...
    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-02-13, 14:56.

    Comment

    • Huy-san
      657

      • 2008 01 31
      • 160

      #17
      po pirmos serijos negaliu saves priverst toliau ziuret... god damn ir reikejo gi taip nelemtai pradeti

      Comment

      • R3d_Bull
        Playing dirty
        • 2008 04 09
        • 11

        #18
        vienas is geriausiu anime kuriuos maciau. tikrai geras scenarijus, to never betray.
        No More Violence
        MadKids Narys <3

        Comment

        • setas
          Ežiukas duobkasys
          • 2008 03 29
          • 77

          #19
          pagal pirma serija maniau cia vienas is tu piks pakst super duper bet toliau tai lb itrauke man tai lb patiko geras toks

          Comment

          • bigGuy
            Narys

            • 2008 03 21
            • 47

            #20
            Parašiau 4, nors buvo galima ir 5. Istorija tikrai lb gera. Geriausiais iki šiol matytas anime/filmas apie mafiją. Gal tik Pjuzo "Krikštatėvis" gali varžytis.

            Comment

            • AKUJI-SAN
              Anime narkomanas ;-)
              • 2008 02 16
              • 190

              #21
              Gungrave

              PUIKUS ANIME,bet keista...
              Pamačiau Berserk ir Gungrave nebekabina taip kaip anksčiau.(wth(ell)?)Ne tas lygis
              Reikia kišt į stalčių ir vėliau vel užmesti akį.Po kokio pusmečio
              Reikėjo aprašymą daryti prieš mėnesį kai tik buvau peržiūrėjęs ir Berserk'o nebuvau matęs.
              Spoileris:
              Gaila Mikos-vargšelė pamišo pamačiusi negyvą Brandoną:"Mes esame šeima...Tiesa?Dabar ir amžinai..."
              Matyt toks šeimos prakeiksmas-Maria(motina) mylejo Brandoną,Mika(dukra) myli Beyond the Grave(ex Brandonas).
              Bet taip ir nesupratau-kokio galo Brandonas gale nusibaigė?Ranka nutrupėjo-tiek to,bet ašaroms drėgmės užteko-wtf?
              Noriu alternatyvios pabaigos-laimingi kartu(Mika ir Brandonas)
              5/5
              Paskutinis pakeitimas nuo AKUJI-SAN; 2008-06-03, 21:50.

              Comment

              • GutS
                Naujokas
                • 2008 03 29
                • 7

                #22
                Nu aš ir pražiūrėjau ir tik 5/5, nes visas anime žiauriai patiko ir per daug nebaidė tie visi Orcmen'ai(tik tie superior šiek tiek per daug), o dėl endingo tai net nežinau lyg dvejonė
                Spoileris:
                ar ta Mika rado negyvą Brandoną ir pradėjo verkti, ar rado gyvą ir iš laimės (nors visas endingas rodė jo mirtį, bet visvien širdį noris, jog būtų kitaip)
                Paskutinis pakeitimas nuo GutS; 2008-06-04, 15:45.

                Comment

                • Monstras
                  Naujokas

                  • 2008 08 02
                  • 27

                  #23
                  Vienas pirmuju anime, kuri atsisiunciau...gal del to jis man toks isimintinas, nors su kiekvienu nauju perziuretu anime, jis po biski nublanksta bendrame mano anime fone, taciau drasiai duodu 4

                  Comment

                  • oathoflove
                    tik tai kas geriausia
                    • 2008 08 08
                    • 23

                    #24
                    ivertinau 5 nes tikrai fainas anime mane tai bent suzavejo, tikrai geras pakeite mano top geriausiu anime lista. piesimas tikrai gan neblogas , ir visa istorija itraukianti man beje pradzia visai patiko o galas buvo pats geriausias. masterpiece kazkas tokio neiprasto ir idomaus

                    Comment

                    • Mao
                      a.k.a. Lzq

                      • 2006 07 25
                      • 223

                      #25
                      Kietas anime. Labai patiko ABI pusės. Tik baisiai gaila Mikos buvo. ;F 9/10. Pradžia nereali, orgmenai kraupūs, galas įspūdingas, veiksmas nesveikas, veikėjai - flawless.
                      I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                      Comment

                      • ow3
                        Naujokas
                        • 2008 09 28
                        • 1

                        #26
                        The best!!!

                        Comment

                        • Dwesk
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 12 27
                          • 162

                          #27
                          Geras aš šito anime tema turėjau ant savo nokios ir dažnai naudodavau, ir net nepgalvojau kad čia anime yra, reiks gal pažiurėt

                          Comment

                          • Silvestras
                            Rimtas forumo narys



                            • 2008 04 18
                            • 162

                            #28
                            Man visada patikdavo filmai ir tuo pačiu anime susiję su mafijos pagrindu. Patikdavo stebėti jos gyvenimą, vidinius ir išorinius santykius, šiuo anime dėka atradau idealų variantą to ko norėjau visada. Beje man irgi antroji pusė (arba labiau jau galas,jo vystymasis) nepatiko, gi reikėjo palikti viska sužmogintai, bet ne, japonams reikėjo prikišti savo klasikinius fantastiškus monstrų fight'us, kurgi jie apsieis be jų.. Aš galiu tik spėlioti, bet neprikišus visų orgų anime man taptų ko ne idealiu, bet ir už tuos 19 epų (neprisimenu nuo kada orgus kišti pradėjo) ir taip lieka jis man vienu įdomiausiu. Tokia realistiška istorija, viskas kaip ir tikrame gyvenime (gal ne šiais laikais jau), nuo laukinių padugnių pakilo iki elito, nuo nulio iki visko, o po to skaudus kritimas žemyn galva, taip juk ir visada buna+dvieju buvusiu draugu kerštinga istorija. Tačiau paskutinis epas irgi labai geras, tinkamas anime užbaigti, bent jau mane tikrai sužavėjo ir sugraudino, anime labai aukšto lygio.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Silvestras; 2009-06-21, 02:21.

                            Comment

                            • Reshef
                              Bitter sweet

                              • 2008 10 03
                              • 307

                              #29
                              Kol dar buvo priesistore tai istorija itraukdavo ir nustebindavo, bet kai vel i dabarti grizo veiksmas tai pasipyle kazkokios logines klaidos- duztantys monstrai...ir is vis kokiomis jis ten stebuklingomis kulkomis jis saudo?taigi paprastos kulkos tu zombiu neveikia.

                              Comment

                              • sandrapromised
                                Narys

                                • 2008 04 06
                                • 80

                                #30
                                Idomus,savotiskas,rimtokas,liudnu spalvu,isimintinas anime.Labai greit itraukiantis siuzetas,grazus piesimas gan - jei dvejojat,tai tiesiog paziurekit :P
                                Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

                                Comment

                                Working...