Ginban Kaleidoscope

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Ginban Kaleidoscope

    anidb | animenfo | ANN

    Žanras: komedija, romantika, sportas, fantazija
    Formatas: TV (12 ep), 24 min.
    Transliacija: nuo 09.10.2005 iki 25.12.2005
    Režisierius: Shinji Takamatsu
    Studija: Aniplex
    Ir vaiduoklį galima įsimylėti


    Serialas jau seniai buvo mano taikinyje. Gi dailusis čiuožimas kurį aš labai mėgstu. Čia ne krepšinis, futbolas ar boksas kur japonai yra visiški lūzeriai. Todėl tikėjausi, kad žiūrėsis visai realiai. Va tik fantazija žanrų sąraše kiek glumino. Ir neveltui....
    Tazusa Sakurano, 16 metų mergaitė, kovojanti dėl vietos olimpiadoje. Per varžybas Monrealyje (kas miegojo per geografijos pamokas paminėsiu, kad tai Kanada) nesėkmingo šuolio metu susitrenkusi galvą prarado samonę. Atrodytų nieko baisaus, patekti į olimpiadą progų dar bus, bet tuo metų į ją....kaip čia pavadinus....įsikūnija Pete Pumps vaiduoklis. Pete yra kanadietis lakūnas, kuris žuvo akrobatinio skrydžio metu. Nu ką padarysi, tokiuose varžybose visko būna. Va tik bėda, prie Rojaus vartų Dievas mandagiai paprašė dar pasivaidenti 100 dienų. Tiesiog sutapimas arba net, bet "auka" tapo Tazusa. Mergaitė visai neapsidžiaugė. Pete ne šeip vaiduoklis, bet ir parazitas gyvenantis jos kūne. Jaučia, mato ir girdi tą patį ką ir "šeimininkas". Ir kaip dabar vargšelė persirenginės, maudysis ir vaikščios į tualetą..... Apie bet kokį privatumą galima pamiršt. Ir atsikratyt negalima. Gerai, kad nors vaiduoklį galima pakankint su pomidorais. Pete jų pakęst negali. Nenuostabu, kad pomidorai tampa Tazusos mėgstamiausiu maistu. Tiesa, laukui bėgant pasirodo, kad ir parazitas gali būti visai naudingas.
    Kaip sportinis šis anime didelės vertės neturi. Sportas čia daugiau kaip fonas. Panašiai kaip Suzukoje. Kita vertus, kaip ir tikėjausi, japonės kova su ruse ir amerikone atrodė visai realiai. Truputi juokino tradiciškai labai netaisyklinga rusų ir anglų kalba.
    Va romantika visai nebloga. Sujaudino. Komedijos elementų yra. Nesakyčiau, kad labai juokinga, bet šypsena išspausdavo dažnai. Muzika nebloga. Piešimas gan prastas kaip 2005 metų. Čia didžiausias serialo minusas.
    Įvertinimas:
    8+. Už gera romantika, padavėjos šokį ir bendrapavardę amerikonų čiuožėją. Neblogas Tazusos charakteris. Ego didesnis už Himalajus o liežuvis ilgesnis už Nilą.
    Reziumė:
    Rekomenduoju romantikos mėgėjams. Subalansuota ir mergaitėms ir berniukams. Pažiūrėjus apima šiltas liūdesys. Tai nedažnai pasitaiko.


    20
    5
    70.00%
    14
    4
    25.00%
    5
    3
    5.00%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • kakashi sensei
    Naujokas
    • 2008 02 21
    • 12

    #2
    Na. Dar, nežiurėjau tačiau dėka AMW aš butinai pažiurėsiu ... Atrodo neblogai... Tik į domu ar parsisiuntus jį torentu kokibė skirsis nou you tubes nes pradeda erzinti ta ,,kakiška" kokybė ...
    Paskutinis pakeitimas nuo kakashi sensei; 2008-02-29, 20:21.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Autorius kakashi sensei
      Na. Dar, nežiurėjau tačiau dėka AMW aš butinai pažiurėsiu ... Atrodo neblogai... Tik į domu ar parsisiuntus jį torentu kokibė skirsis nou you tubes nes pradeda erzinti ta ,,kakiška" kokybė ...
      Ech, o as jau apsidziaugiau kad pagaliau pirmasis maciusio komentaras....

      Comment

      • kakashi sensei
        Naujokas
        • 2008 02 21
        • 12

        #4
        Na aš pradėjau žiurėti (visai neblogas anime ) Dėkoju už aprašima jau pirmame episode žvengiau ... Bet tas torentas neduoda ramybes...

        Comment

        • ast.
          AZ rėmėjas


          • 2007 11 16
          • 159

          #5
          Pradėkim nuo +: gražus piešimas, įdomi istorija, siužetas, muzika, sužavėjo veikėjai. Patiko jog pakėlė nuotaiką dėl savo šmaikščių scenų, kurios netgi man buvo tikrai juokingos, bei patiko nes norėjosi žiūrėti toliau..
          -: asmeniškai man, norėjosi, kad būtu daugiau serijų, kuriose į aplinką būtu žiūrima ne Tazusa, o Peet'o akimis. Nepatiko kaip buvo įgarsinta rusiškai, nes vaizduojami rusų personažai kalbėjo kaip vos kelis rusiškus žodžius beišstenantys turistai ar pan.
          Spoileris:
          ech... o aš taip norėjau, kad Peet'ui suteiktų kūną, ar kad nors leistų pasilikt joje.. ir dar norėjau kad jin laimėtų..
          nors, gal ir gera tokia pabaiga..

          Taigi, už nenusivylimą ir paliktą gerą nuotaiką pažiūrėjus 5/5.. gal ir per daug, bet tebūnie.

          Comment

          • Audria
            Labai pikta. Neerzinti

            • 2005 09 25
            • 98

            #6
            Bandziau ziureti, bet kazkaip neuzkabino iki galo..
            Droppintas po 4epizodu ;<

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              Autorius Pčik.
              Spoileris:
              ech... o aš taip norėjau, kad Peet'ui suteiktų kūną, ar kad nors leistų pasilikt joje.. ir dar norėjau kad jin laimėtų..
              nors, gal ir gera tokia pabaiga..
              Spoileris:
              Na ji ir laimejo, bet ne medali.

              Comment

              • Yakuza'sShoujo
                Run away, my little Yuuki

                • 2008 03 24
                • 18

                #8
                Peet'as vezha xD ishties fainas anime, pasijuokt tikrai yra ish ko Bendrai zvelgiant duociau 10-, nes man ir butu idomu paziureti daugiau seriju Peet'o akimis ^o^

                Comment

                • latesha
                  Naujokas
                  • 2008 08 03
                  • 3

                  #9
                  lb fainas anime zvengiauxDD gaila,kad tik 12ep

                  Comment

                  • Yuki.
                    Naujokas
                    • 2009 02 07
                    • 16

                    #10
                    Laabai patiko. Hehehe.. Gaila man to Peet'o buvo.. Pomidorai... hahaha. XD

                    Comment

                    • Vijola
                      Sweet
                      • 2008 03 25
                      • 28

                      #11
                      oij geras anime man patiko

                      Comment

                      • Shenn
                        Forumo ligonis


                        • 2009 09 21
                        • 539

                        #12
                        Nu reikia padėkoti mūsų iškrypusiam dėdulei, kurio aprašymo dėka susidomėjau pažiurėt šį anime. Anime gal ir nėra kuom nors ypatingas , nei piešimu ir siužetas daugiau mažiau nuspejamas ,bet labai šiltai susižiurejo. Graži romantiška istorija,pabaigoje tikrai apėmė šiltas liudesys , kaip jau aprašyme ir minėjo Killerbee. Nors šioje poroje patiko tik Tazusa , bet vaikinuka kažkiek irgi palaikiau. Nes aš tai pat labai labai NEKENČIU POMIDORŲ !!!

                        Comment

                        Working...