Lucky Star

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Esquisse

    #31
    Serijų nemačiau, na gal pirmą bet nepritraukė... tad vietoj žiūrėjimo pasiklausiau opening'o xD 5/5
    P.s. Lucky Star opening'o šokis awesome net jį išmokau ;D

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      #32
      Puikus anime iškarto sukramčiau
      Labai gerai tuo kad jis leidzia puikiai atsipalaiduoti nėra įtempto veiksmo.
      S_T

      Comment

      • dynciu
        Naujokas
        • 2009 11 30
        • 20

        #33
        dar nemaciau viso anime todel negaliu objektyvei vertinti... bet is to ka maciau galiu pasakyti tik tiek kad tai tikra katostrofa... vos neuzmigau kol pazejau viena serija, kita taip pat buvo labai nuobodu. keista nes buvau linksmai nusiteikus sitam anime

        Comment

        • Silkė
          Naujokas
          • 2010 04 26
          • 6

          #34
          Ilgai svarsčiau ar verta žiūrėti šį anime, kol pagaliau prisiruošiau pažiūrėti pirmą seriją. Ir pirma serija buvo laaabai nuobodi. Turbūt kaip ir daugumą, tos 8 minutės kalbėjimo apie maistą mane gerokai užkniso. Tačiau nedropinau, ir pasirodė, kad kuo toliau - tuo geriau Normalaus storyline'o nerasta, piešimas toks, kad septyniolikmetės atrodo kaip septynmetės, tačiau, pats nežinai kodėl, tiesiog traukia žiūrėti šį anime. Gal todėl, kad nieko rimto čia nėra - gali žiūrėti visiškai atsipalaidavęs, priešingai nei, tarkim, Monster, kurį taip pat žiūriu šiuo metu - jį žiūrėti tiesiog „sunkiau“ dėl visos tos mistikos, įtampos.

          Beje...

          Aš čia vienas tokius panašumus įžvelgiu?

          Comment

          • soiciro-cat
            Naujokas
            • 2010 10 21
            • 18

            #35
            geras animas man ypac seriju pabaigos patinka^^

            Comment

            • Shenn
              Forumo ligonis


              • 2009 09 21
              • 539

              #36
              Tai ilgiausiai mano žiūrėtas anime. Pirma serija peržiūrėjau beveik prieš pora metų, o paskutinę tik dabar. Peržiūrėjus serija, kitos nebesinorėdavo kurį laiką. Ne, ne todėl ,kad serialas būtų buvęs prastas. O tesiog tam reikėdavo atitinkamos nuotaikos, kuri matomai mane ne dažniau nei karta per mėnesį aplankydavo. Pats serialas ne šedevras, bet man patiko. Įsimintini kai kurie charakteriai, šiek tiek bajerių, lucky channel ir kalbos apie nieką. Kartais daugiau nieko ir nesinori. 4/5.

              Comment

              Working...