Kikoushi Enma

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1112

    #16
    nemėgstu 3D, o čia dar ir netiko, pieši as ir nieko gero mano akiai, vis prisimenu, kaip idiotiškai merga susirietus tualete rėkia, o kojos tokios, kad net mano 5 metų pusbrolis geriau piešia... siužetas dar nieko, pats Enma lievas, ledo princesė pusėtina, o kiautuotasis pagalbininkas man rodos buvo kappa - vandens demonas, tai jo susirašinėjimai telefonu patiko lėlė buvo tokia nebaisi ir lieva, kad trūksta žodžių...

    Comment

    • hadesgirl
      I hate milk
      • 2008 07 06
      • 14

      #17
      O šita tai prisiminsiu visa gyvenima per anime nights ziurejom su drauge seip gal ir nieko toks butu buves bet rode ji abi naktis iseiles paskutini .... tai mes kaip ir miegojom nes viskas ten taip ramiai ir dar ta ale "depresiska" (nelabai) nuotaika...

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #18
        Autorius hadesgirl
        O šita tai prisiminsiu visa gyvenima per anime nights ziurejom su drauge seip gal ir nieko toks butu buves bet rode ji abi naktis iseiles paskutini .... tai mes kaip ir miegojom nes viskas ten taip ramiai ir dar ta ale "depresiska" (nelabai) nuotaika...
        Čia akmuo į organizatorių daržą. Ne tokį anime reikia žiūrėti apsimiegojusių snarglių kompanijoje.

        Comment

        • Miglaja
          Cute potato ~


          • 2007 12 16
          • 551

          #19
          Pamenu žiūrėjau per AnimeNights šitą. Pripažinsiu - tikrai šiurpu buvo, kai aš siaubekų nemačius beveik. Bet žiūrint paskutinę ova mane ant miego patraukė ir pradėjau laukt kada pagaliau baigsis, nes nusibodo žiūrėt.
          3/5
          Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

          Comment

          • BLACK cat
            Narys
            • 2010 07 09
            • 58

            #20


            nu ka... katik perziurejau su labai dideliu susikaupimu ir susidomejimu kaip ir daugelis minejo kad 3-4 epizodai verciausi demesio,sutinku ir as,ispradziu kazkaip viskas lb paprasta,poto reikia pradeti gilintis kas is kur ir kodel taip kad liko man tokiu klaustuku del siuzeto,bet kaip ir killerbee rekomendavo reikia ziuret vienam,tamsoj ir garsei,o tada laikykis vaikyti as kadangi taip dariau tai paskutinius epizodus po kaldra pratunojau seip lb erzino pats pateikimas,kai jie atsidure tam name...kaip senam kompiuteriniam zaidime,mazdaug eini labirintu ir ziuri kas lauks uz kampo ... what f* ? kam ce reikejo situ pasivaiksciojimu galejo iskirpt uztai vertinimas nukrito... seip duodu 7/10

            Comment

            Working...