AIR ~ 1000th Summer

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Paletė

    #31
    Patiko.Tik nesupratau kokia buvo mergaitės Kano Kirishima istorijos esmė.Kai ji pasakojo apie praeitį.Na gal supratote apie ką aš ir pabaiga buvo nelabai aiški. Reiks pasižiūrėti movie.
    Ypač sužavėjo Misuzu ((: tas jos "Gao" ir šiaip tokia neįprasta mergaitė.Geros vaikiškos širdies.
    Piešimas-5/5,muzika-5/5,siužetas 4/5.
    P.S. tas lėlininkas tai išvis keistas tipas,bet man jis patiko.Gal tik pirma buvo šiektiek per grubus

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1318

      #32
      Čia AMV, kurio tiesiog negalėjau neįdėt, nes labai gerai (mano nuomone) atspindi anime atmosferą

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • Mao
        a.k.a. Lzq

        • 2006 07 25
        • 223

        #33
        Visų pirma, tiem, kas skaitys šitą 'review', perspėju: YRA SPOILERIŲ. Netiesiogių, bet yra. Beje, jei kas norit žiūrėt - geriausia žiūrėti yra ramiais vasaros atostogų vakarais. Kitaip jūsų nepaveiks šio anime nereali atmosfera taip kaip paveikė mane. :]

        pzdc. Nu žodžiu, anime nerealus, duodu 10/10, bet kaip taip galima kankit žmones? Verkiau ~10k. per visą anime, o per pabaigą iš viso. Misuzu tooookia miela, kad šakės. Yukito tooooks kietas, kad irgi šakės. Pabaiga įdomi, bet man ji nepatiko vien todėl, kad šis anime yra ŽIAURUS mano emocijoms. :/ nu negaliu. Tai liūdniausias mano matytas anime. Daugiau turbūt nežiūrėsiu, kad ir koks nerealus, įdomus ir kietas jis buvo. Vien dėl to, kad, kaip jau minėjau, jis žiaurus mano emocijoms. Aš jei būčiau Misuzu tetos (atsiprašau, mamos) vietoj, nusižudyčiau. o.X

        Įrašau į savo matytų anime topo pirmą vietą. Vsio.
        Paskutinis pakeitimas nuo Mao; 2008-08-07, 22:18.
        I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

        Comment

        • Euthanasia
          Narys
          • 2008 03 17
          • 51

          #34
          Tiek verkus nebuvau nei per vieną anime.
          Pradžioje man labai nepatiko Misuzu. Atrodė tokia priplaukus ir tokia naivi.

          Anime vertas 5/5.

          Piko.

          Comment

          • Aivaras
            ką tu?

            • 2008 09 10
            • 358

            #35
            Eiktu krc apsizliumbiau vel... xD
            5 aisq

            Comment

            • AhouKarasu
              Ikimasho~
              • 2008 10 30
              • 62

              #36
              Paskaiciau aprasyma.. Hm.. Gal ir visai idomus.
              Si anime, vis delto pasizymejau xDD
              Shiawase da...

              Comment

              • meniukas
                Narys
                • 2008 01 27
                • 34

                #37
                + už piešima (labai, labai patiko)
                -+ už scenarijų (susidarė įspūdis, kad šiam anime scenarijų rašė gerokai žolės apsirūkęs rašytojas. Kuo toliau rašė, tuo labiau rūkė, o gale tikriausiai išvis skraidė)

                Comment

                • Original_Prankster
                  Mr. Mojo Risin'

                  • 2008 11 04
                  • 200

                  #38
                  Taigi..Kaip tik baigiau žiūrėt ir pabandysiu šiek tiek pakomentuot.

                  TV Series: Sužinojęs, jog šis anime panašus į ef iškart griebiau žiūrėt. Kaip ir tikėjausi gavau daug dramos, liūdnų akimirkų, bet negavau to ko labiausiai norėjau, romance žanro. Taip pat istorija, kažkur ties viduriu rods, buvo itin paini. Nebuvau pasiruošęs ten taip visko sekt galbūt ir todėl liko man keletas neaiškumų. Anyway itin patiko piešimas, veikėjai ir storyline'as. 5/5 kaip dramaj, 0/5 kaip romance.

                  Special: Daug ką nėra komentuot. Įsigilinama į praeitį, parodoma kas vyksta tarp 8 ir 9 epų (jei neklystu). Nevertinsiu, nes nėr ką ten vertint.

                  Movie: Ypač nustebino. Patiko galbūt, net labiau nei TV series. Kas svarbiausia, kad gavau, tai ko norėjau nuo pat pradžių, romance žanro. 5/5 už dramą ir 4/5 už romance.

                  Overall 4,5/5. Rekomenduoju visiems tikrų ir rimtų dramų megėjams.
                  Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                  There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    #39
                    5/5. Nuostabus anime, bet nemegstu as dramos, tai mano silpnoji vieta... Movie biski labiau uz tv series patiko, nes pasibuciavo ir pns... bet Overall, nepatiko kad pabaiga ta pati,
                    Spoileris:
                    mire Misuzu
                    Labai jos gaila..
                    Spoileris:
                    dar gaila kad tv series mire Yukito, ar i varna pasiverte.. Uch, ir kodel Misuzu mire, geriau butu pasibaigusi su happy end, Misuzu+Yukito=Happy life 4 ever

                    Comment

                    • Hellsing_lover
                      Purinsesu no Darukuneso




                      • 2007 02 15
                      • 1318

                      #40
                      Autorius Miyata
                      Spoileris:
                      dar gaila kad tv series mire Yukito, ar i varna pasiverte.. Uch, ir kodel Misuzu mire, geriau butu pasibaigusi su happy end, Misuzu+Yukito=Happy life 4 ever
                      Jeigu anime būtų taip pasibaigęs, tuomet jis netektų pusės savo išliekamosios vertės ir būtų toks, kokie ~40% visų anime yra.

                      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                      Comment

                      • Miyata
                        Find your own sins, kid.



                        • 2008 01 09
                        • 452

                        #41
                        Autorius Hellsing_lover
                        Jeigu anime būtų taip pasibaigęs, tuomet jis netektų pusės savo išliekamosios vertės ir būtų toks, kokie ~40% visų anime yra.
                        Nezinau kiek jis prarastu savo vertes, bet man taip butu geriau... Nes per daug liudna pabaiga, ipac man, zmogui, kuris nemegsta dramos Nedgi nezinau kaip toki sad anime i lista idejau, na vistiek I have no regrets nes anime buvo saunus.

                        Comment

                        • demoniacman666
                          Forumo vilkas

                          • 2008 04 16
                          • 368

                          #42
                          Autorius Hellsing_lover
                          Jeigu anime būtų taip pasibaigęs, tuomet jis netektų pusės savo išliekamosios vertės ir būtų toks, kokie ~40% visų anime yra.
                          Pritariu, jei pabaiga butu ne tokia kokia buvo tai kazin ar si anime ilgai atsimintum, nes jis butu susiliejes su dauguma panasiu romantiniu anime

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          • shyliz
                            Dreamer

                            • 2009 02 18
                            • 68

                            #43
                            Is aprasymo panasu ka turetu itraukti toks anime...

                            Comment

                            • Derogatory`
                              Loki'd


                              • 2007 10 06
                              • 350

                              #44
                              Va, kaip tik vakar pagaliau pažiūrėjau Air movie. Aišku, pirmiausiai nustebino kitoks negu TV serijose piešimas. Sakyčiau suprastėjęs šiek tiek. Bet tai netrukdė mėgautis liūdnu animo siužetu. Šiaip pats anime, tiek filmas, yra labai jausmingi. Tas kurorto kraštovaizdis taip pat suteikia unikalią atmosferą, ar tas cikadų čirpenimas fone.
                              Taip pat man patiko, kad ne viskas ten taip tiesmukai sakoma, o leidžiama ir pačiam galvoti.
                              Taigis duodu 5/5 už visumą. Ir originalumą.

                              Comment

                              • fallenangel
                                Come Join The Dark Side
                                • 2008 11 29
                                • 20

                                #45
                                geras anime, bet filmas man labiau patiko bet siaip abu ant galo sugraudino....
                                Come ... Join the Dark Side ...

                                Comment

                                Working...