Seto no Hanayome

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shashke
    迷失

    • 2007 12 15
    • 161

    #16
    Va sita tai senai ziurejau labai linksmai suejo tikrai nebloga komedija nors ir buvo keletas tupu juokeliu bet jie tikrai netrugde Kiek atsimenu nesenai jo buvo isejusi OVA kuri irgi nebloga na tv serijoms gal neprilygsta bet atmosfera isliko tapati linksma ir nenuvilianti

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 767

      #17
      Super didelė juoko dozė prižvengiau nerealiai toks įdomus anime, komedija- tragikomedija Man patiko laukiam tolimesnių nuotykių, jei tokie bus..

      Comment

      • ciombiukas
        Forumo maniakas




        • 2009 09 18
        • 463

        #18
        Turbut juokingiausias anime kuri esu mates , dar tiek per nei viena nesijuokiau tai tikrai, na o apie pati anime tai istorija niekuo labai neissiskirianti, herojai epiniai (ypac tevukai abudu), piesimas taip pat grazus. Apibendrinus, tai tikrai pasisekusi komedija.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • witkus
          Take it easy


          • 2009 11 21
          • 261

          #19
          sitas anime vienas is labiausiai mane prajuokinusiu is visu kuriuos esu mates nu ten tokiu vietu buvo kad i kelnes prisivaryt buvo galima, tos veikeju veido israiskos isvis zudancios .
          Spoileris:
          I atminti giliai isireze terminatorius su moksleives uniforma
          Paskutinis pakeitimas nuo witkus; 2010-02-25, 19:01.

          Comment

          • Nightwister
            Rimtas forumo narys

            • 2008 05 27
            • 116

            #20
            man is anime patiko, paprastai haremo as nemekstu bet sitas tai geras, piesimas geras ir daug humoro jame

            Comment

            • ewlds
              hard to understand
              • 2009 02 14
              • 120

              #21
              Toks gana vidutinis, kazkaip net dropinti buvo kilusi mintis po pirmu 10 ep. Labai jau varginantis pasirode del savo greitakalbes, perskaityti subtitru nesustabdzius tai misija neimanoma visai buvo. Po to kazkaip reikalas pagerejo, gal suberiai pasikeite.. nzn, pas mane relisas be suberiu pav. Megstamiausias veikejas tai zinoma Runos tevas aka terminatorius, visada po jo pasirodymo zandikaulis iskausdavo Ir siap i pabaiga vis idomesnis ir juokingesnis kaip nekeista man sis anime daresi. Kas dar labai patiko tai veikeju vaizdavimas skirtingo piesimo stiliais.

              Prabalsavau 4/5 su avansu. Atjungus smegenis labai gerai si komedija sueina.
              ^_^

              Comment

              • Aramis

                #22
                Vidutinis anime, paiki juokeliai, kas antra frazė "bomba", nesižiūri man tokie dalykai.

                Vien todėl, kad esu prieš anime sulyginimą su žemėmis kai sugebu jį pražiūrėti iki galo, 3 -.

                Ir kada gi žmonės supras jog kas per daug, tas nesveika, ypač kalbant apie parodijas?

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #23
                  Autorius Aramis
                  Vidutinis anime, paiki juokeliai, kas antra frazė "bomba", nesižiūri man tokie dalykai.

                  Vien todėl, kad esu prieš anime sulyginimą su žemėmis kai sugebu jį pražiūrėti iki galo, 3 -.

                  Ir kada gi žmonės supras jog kas per daug, tas nesveika, ypač kalbant apie parodijas?
                  Parodijoje nėra tokių žodžių kaip "per daug". Yra tik žiūrovai kurie nesugeba to "suvirškinti".

                  Comment

                  • Aramis

                    #24
                    Autorius Killerbee
                    Parodijoje nėra tokių žodžių kaip "per daug". Yra tik žiūrovai kurie nesugeba to "suvirškinti".
                    Priklauso nuo to, kokiai auditorijai skiriama parodija. Yra ir tokių, kur pati komedija ne tokia ryški ir dažna, tačiau juokiesi dažniau nei žiūrėdamas šią žuvų-jakudzų-undinių mišrainę su heroizmo priemaišomis ir mėme pagrindiniu veikėju, tiek tenorėjau pasakyti. Na gal ir ne per daug čia to, tiesiog subtilumo pateikime trūksta.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #25
                      Autorius Aramis
                      Priklauso nuo to, kokiai auditorijai skiriama parodija. Yra ir tokių, kur pati komedija ne tokia ryški ir dažna, tačiau juokiesi dažniau nei žiūrėdamas šią žuvų-jakudzų-undinių mišrainę su heroizmo priemaišomis ir mėme pagrindiniu veikėju, tiek tenorėjau pasakyti. Na gal ir ne per daug čia to, tiesiog subtilumo pateikime trūksta.
                      Subtilumas? Parodijoje? Mjo..... O daug subtilumo pvz. "Baisiausiame filme"? Tada noriu pavyzdžių subtilios parodijos. Tik noriu parodijos tikros, o ne "su elementais". Tik įspėju, kad tokius anime galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuot. O kokios problemos su žuvimis jakudzomis? Jos gi pagrįstos siužetiškai. Pagrindinis herojus ten normalus. Jei jis mėmė tai kas tokie yra likę 95%?

                      P.S Herojizmas čia irgi parodija.

                      Comment

                      • Aramis

                        #26
                        Autorius Killerbee
                        Subtilumas? Parodijoje? Mjo..... O daug subtilumo pvz. "Baisiausiame filme"? Tada noriu pavyzdžių subtilios parodijos. Tik noriu parodijos tikros, o ne "su elementais". Tik įspėju, kad tokius anime galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuot. O kokios problemos su žuvimis jakudzomis? Jos gi pagrįstos siužetiškai. Pagrindinis herojus ten normalus. Jei jis mėmė tai kas tokie yra likę 95%?
                        Baisiausias filmas tikrąja to žodžio prasme yra baisiausias filmas. Neperdedant. Jei tai kažkam yra parodijų etalonas, na, tada kas kita.

                        Think I'll pass, kadangi bus kaip su dviem ožiais ant tilto - susirems ragai ir nė vienas nesitrauks Aišku, man ideologiniai ginčai patinka, bet tik tuomet, kai turiu galimybių juos laimėti, arba matau juose prasmę. Čia to nėra - Shoutengai dropinau, šitą sugebėjau pažiūrėti iki galo bet tik todėl, kad juodai neturėjau ką žiūrėti. Matyt teks gyventi be humoro jausmo

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #27
                          Autorius Aramis
                          Baisiausias filmas tikrąja to žodžio prasme yra baisiausias filmas. Neperdedant. Jei tai kažkam yra parodijų etalonas, na, tada kas kita.
                          Tam tikra prasme etalonas, t.y. grynakraujė parodija.
                          Think I'll pass, kadangi bus kaip su dviem ožiais ant tilto - susirems ragai ir nė vienas nesitrauks Aišku, man ideologiniai ginčai patinka, bet tik tuomet, kai turiu galimybių juos laimėti, arba matau juose prasmę. Čia to nėra - Shoutengai dropinau, šitą sugebėjau pažiūrėti iki galo bet tik todėl, kad juodai neturėjau ką žiūrėti. Matyt teks gyventi be humoro jausmo
                          Jei net Abenobashi nepatiko tai tikrai nėra apie ką su tavimi diskutuot. Tikrai ne tavo žanras. Tavo humoro jausmas čia ne prie ko. Parodijai reikia tam tikro supratimo.

                          Comment

                          • Aramis

                            #28
                            Autorius Killerbee
                            Tavo humoro jausmas čia ne prie ko. Parodijai reikia tam tikro supratimo.
                            Na vat tyčia perskaičiau dar kartą Akenobashi aprašymą. Na blem, gal rizikuoti ir pratęsti vien dėl to, kad Bee šiap pagyrom nesišvaisto

                            O tas supratimas jis yra, bet kai grynai nelieka nieko originalaus, juokeliai lipa vienas per kitą (akenobashi kol kas atidedam į šoną, kadangi paskutinį kartą kai mėginau žiūrėti droppinau 7 epizode), tiesiog tuo suvokimu nesugebi pasinaudoti. Einu to Shoutegai DVD ieškotis, kažkur mėtėsi dar. Reanimuosiu požiūrį į žanrą Tada gal ir šis kitoje šviesoje pasirodys

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              #29
                              Autorius Aramis
                              Na vat tyčia perskaičiau dar kartą Akenobashi aprašymą. Na blem, gal rizikuoti ir pratęsti vien dėl to, kad Bee šiap pagyrom nesišvaisto

                              O tas supratimas jis yra, bet kai grynai nelieka nieko originalaus, juokeliai lipa vienas per kitą (akenobashi kol kas atidedam į šoną, kadangi paskutinį kartą kai mėginau žiūrėti droppinau 7 epizode), tiesiog tuo suvokimu nesugebi pasinaudoti. Einu to Shoutegai DVD ieškotis, kažkur mėtėsi dar. Reanimuosiu požiūrį į žanrą Tada gal ir šis kitoje šviesoje pasirodys
                              Nesakyčiau, kad Akenobashyje taip labai jau sumalta. Greičiau atvirkščiai, kaip parodija anime labai tvarkingas, nes iš principo kiekviena serija turi savo tematiką. Šeip jei pražiūrėjau iki 7 ir vis tiek nepatiko tai šansų, kad nuomonė pasikeis yra nedaug. Nebent per ta laiką subrendai ir įgavai patirties. Kas dėl Seto no Hanayome.......iki Excel Saga jam dar toli. Va ten tai tikrai bardakas.

                              Dai Mahou Touge geriau pabandyk.

                              Comment

                              • taven
                                Forumo maniakas

                                • 2010 06 12
                                • 432

                                #30
                                Vertas 5/5 vien uz tevuka-terminatoriu

                                Comment

                                Working...