Jin-Roh: The Wolf Brigade

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sloth
    [SrX]

    • 2007 09 14
    • 277

    #16
    O vat man labai patiko, visą anime negalėjau atitraukt akių. Atmosfera perteikta puikiai, siužetas neeilinis, o ir nuobodu, kaip daugkas sako nebuvo, skonio reikalas . Rimtas anime, kitaip nepasakysi. 9/10

    Comment

    • svajone
      Tiesiog žmogus

      • 2008 09 21
      • 176

      #17
      Labai geras anime. Siužetas, personažai.... bet kaip man patiko piešimas - spalvos, pats stilius!
      Sudomino kitokia senai žinomos pasakos "Raudonkepuraitė" interpretacija. Pats filmas yra gana 'sunkaus' turinio, reikalauja įsigilinimo, nagrinėjimo. Patartina pažiūrėti visiems, kuriems patinka susimąstyti verčiancios istorijos.

      Comment

      • Dedmytas
        KYOKUGEN NI!!!

        • 2008 10 21
        • 20

        #18
        tai... kazhkas kitokio... savotishkai keistas, bet ir dramatishkas anime... vertetu pazhiuret

        Comment

        • Augis24
          AZ rėmėjas




          • 2009 03 29
          • 767

          #19
          Mano nuomonė: Tai filmas, skirtas ne kiekvienam ir aš smarkiai abejoju ar kiekvienam jis patiktu, na, nebent kažkas paviršutiniškai jį bandytų žiūrėti, nors abejotina ar taip išvis įmanoma šiam filmui. Man tai lyg kokia psichologinė drama, kurioje turi gilintis į viską, i kiekvieną veiksmą ar pasakytą žodį. Daug žiaurumo, kuris turbūt yra kaip akcentas šiam filmui.
          Apibendrinus: Rimtas filmas ir skirtas tik vyresniems žiūrovams.

          Comment

          • nemesis
            Super mega ultra rašytojas

            • 2010 11 08
            • 1178

            #20
            Geriausiu atvėju vidutinis anime. Labai priminė hoolivudinius veiksmo fimus, kuriuose nors ir siužetas neretai būna niekinis, bet bent veiksmu sugeba patraukti dėmesi, ko nepasakyčiau apie šį filmą, buvo nuobodoka. Specialieji kariai priminė vaikščiojančius terminatorius, tik skardinius. Twistą serialo gale mažų mažiausiai pavadinčiau absurdišku. Ką bekalbėt apie pasakos gretinima, su ale rimta istorija.

            Comment

            Working...