Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou (2007)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou (2007)

    Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou
    Directed by: Shinji Ishihira
    Studio: Amuse Soft Entertainment, Animax
    Release date: 2007
    Genre: Action, Horror, Shounen, Supernatural
    ANN Rating: 7.8/10
    Number of episodes: 14

    Michael Jackson - Beat It (amv)




    Aprašymas:
    Kiek supratau tai anime pastatytas pagal playstation konsolės išleistą žaidimą, apie kurį aš nei girdėjau, nei žaidžiau ir tai gal net geriau man pačiam. Trumpai tariant tamsiu Tokyo metu vyksta paslaptingos žmogžudystės, kurios įtraukia ir įtakoja mirusių ir tamsių jėgų prabudimą, su kuriomis pirmi pradeda kovoti jauni Tokyo studentai, palaipsniui supratę iš kur, kodėl ir nuo ko jie įgavo tokias paslaptingas jėgas. Dauguma šį anime kažkiek ligina su "Samurai champloo" ir „My Hime“, bet aš nei vieno iš jų nemačiau, kas gal kažkiek ir įtakojo mano įvertinimui, bei bendram pražiurėjimui. Dalis anime skirta veikėjų savęs pažinimui, moksleivių draugystės pradžiai, bei įsiplėtojusiems nedideliems romantiniams santykiams, o kita didžioji anime pusė skirta kovai su piktomis jėgomis, kurios manau čia labiau dominuoja, kas tūrėtu labiau patikti veiksmo mėgėjams. Siužetas labai jau nuspėjamas, bet buvo ir tai kas patiko, kai Tau tenka žudyti geriausius savo draugus. Garso takelis, klasikinė muzika, visai net neblogai dera prie numirėlių, tamsaus ir magijos kupino pasaulio. Piešimas ir kovos scenos? Na žiūrint kaip į jas pažiūrėti, bet man asmeniškai nepatiko. Svarbiausia, kad pradžia yra ir belieka tikėtis, kad antras sezonas bus geresnis.

    Screenshots:







    32
    5 (awesome!)
    25.00%
    8
    4
    31.25%
    10
    3
    34.38%
    11
    2
    9.38%
    3
    1 (shit!)
    0%
    0
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #2
    Iskentejau gal 4 serijas. Pradzia visai patiko. Idomus toks actionas. Bet kuo toliau tuo labiau erzino kvailumas. Ar tai dialogu ar tai paciu personazu....

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Man siaip irgi nekokie ispudziai nuo sito animo. Ziurejau labiau laiko uzmusimui vien del veiksmo, pati istorija nepasirode labai jau idomi.

      Comment

      • Neutralxxx

        #4
        Geras anime,antras sezonas patiko labiau,tik galėtų būti mažiau žliumbimų ir netokios trumpos kovų scenos.

        Comment

        • ast.
          AZ rėmėjas


          • 2007 11 16
          • 159

          #5
          Pažiūrėjus pirmuosius epizodus nelabai sudomino todėl buvo atidėtas.. ;D tačiau pradėjus žiūrėti po pertraukos, kažkodėl tai, užkabino, norėjosi sužinoti kuom viskas baigsis. Patiko piešimas. Nepatiko keli 13 epizodo mementai.
          daviau 4, nes neužkabino nuo pat pradžios..

          Comment

          • angellus
            tinginys

            • 2007 01 17
            • 228

            #6
            2.
            sitam galiu tik tiek pasiulyti. pirmas balas uz neblogus efektus ir grazu piesima. antras uz kovos scenas kuriu buvo zymiai per mazai! sitam anime per daug sneka, kai turetu stilingai kapotis, nes ten kiek atsimenu (senokai ziurejau) pagrindine visu heroju fraze buvo "i will protect you". ziauriai erzino, bet kazkodel ziurejau, o kai perziurejau, tai va ir likau supykes . antro sezono nemaciau, ar verta siustis ir ziureti??

            Comment

            • hanaretsu
              Beealzebub
              • 2006 08 19
              • 135

              #7
              nu nežinau, man tai net labai patiko...puiku kad daug šneka, veiksmui juk reikia pagrindo, na o jei to jums nereikia tai yra anime atskirai, antrarūšiai snukiadaužiai O.o''

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Autorius hanaretsu
                nu nežinau, man tai net labai patiko...puiku kad daug šneka, veiksmui juk reikia pagrindo, na o jei to jums nereikia tai yra anime atskirai, antrarūšiai snukiadaužiai O.o''
                Geriau jau antrarusiai snukiadauziai nei daug kvailu sneku apie apie beleka... Dialogai čia mane vare i nevilti.

                Comment

                • angellus
                  tinginys

                  • 2007 01 17
                  • 228

                  #9
                  Autorius hanaretsu
                  nu nežinau, man tai net labai patiko...puiku kad daug šneka, veiksmui juk reikia pagrindo, na o jei to jums nereikia tai yra anime atskirai, antrarūšiai snukiadaužiai O.o''
                  sunku suprasti kaip tie dialogai gali ko nors neerzinti..

                  Comment

                  • Kyon
                    Naujokas
                    • 2007 05 29
                    • 28

                    #10
                    nezinau...gal nuskambesiu,kaip nemokantis lb.gerai ieskot
                    bet jus radot kazkur pilna antra sezona su tiktrais?ne raw?
                    kiek ieskojes,tai tik kelio serijos su titrais budavo,paskui isvis trenkiau ziuret kas naujesnio...nors kiek matau ir dabar ne kas pasikeite

                    Comment

                    • ewlds
                      hard to understand
                      • 2009 02 14
                      • 120

                      #11
                      Man šis darbas gana patiko, ypač kovos scenos, tie visi monstrai ir panasiai.. tokia slogi ir tamsi atmosfera, kartais tik veikeju "žliumbimai" užknisdavo, ypač tokios vienos.., bet šiaip pagrinde viskas neblogai padaryta, piešimas toks keistas, bet priprantama. Gilios minties šis anime taip pat nlb turu, bet lengvam žiurėjimui tinkamas... antras zezonas tai jau nebetoks geras, bent jau man, nzn, kazko jame pritruko ir dar pabaiga tokia.. nepatinka man tokios norečiau tesinio, bent jau dar 12 seriju mano akimis žiūrint, nepamaišytų
                      ^_^

                      Comment

                      • enjutsu
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 08 19
                        • 131

                        #12
                        pasaykysiu trumpai visai neblogas geriausiu nebus bet vistiek - geras daiktas
                        ps ziurejau ir antra sezona jis irgi geras
                        sigpic

                        Comment

                        • karosas
                          Narys
                          • 2008 02 28
                          • 95

                          #13
                          Man patiko tik kai kovojo pirmose serijose su tuo voru.O paskui paziurejas iki puses meciau
                          http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                          Comment

                          • Aeval
                            Rašytojas


                            • 2009 01 12
                            • 256

                            #14
                            Nu, pirma sezona suziurejau. Pagalvojau, vidutiniskas toks, bet kovos neblogos. Atejo antras sezonas... Geriau jo nebutu buve. Siuzetas varantis i nevilti. Meciau po 2 seriju.

                            Comment

                            • BLACK cat
                              Narys
                              • 2010 07 09
                              • 58

                              #15
                              viskas regis normalei,piesimas dailus,tos kovos scenos irgi visai dar dar bet... PLEPESIAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nu tie tai zude tiesiog,vien del ju nebeziurejau po 6 epizodu,tiesiog erzino,nes apart pazalu nebuvo ka ziuret ce skonio reikalas,jei zmonem patinka kada veikejai daug kalba,diskutuoja ir tt,td sis anime kaip tik jums 2/5

                              Comment

                              Working...