Kaze no Stigma

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • H[asas]
    WarGod'az

    • 2009 05 22
    • 125

    #16
    Ko gero vienas geriausiu mano matytu pati istorija labai sudomino ir piesimas grazus pagrindinis herojus nuostabus patyres skaudziu isgyvenimu kas mane uzveda

    Comment

    • Sekirei
      Rimtas forumo narys

      • 2009 04 23
      • 170

      #17
      Vaikinas yra šio serialo "šviesulys". Mano skonio personažas. Truputi ant visko "padėjęs". Truputi bjauraus charakterio. Truputi pasikėlęs. Truputi mėgsta pasityčiot iš visokių kvailų mergiočių. Truputi be kompleksų. Ir aišku nerealiai kietas. ---- gerai aprasyta XDDDDDDDDDDDDDDDDD
      --
      zdz , vien del buckio i kakla sita anime ir parsisiunciau.. nu .. susikentejo kazkaip ^^".. ajsku jej tiesa sakant neverta buvo viso ziuret vien del buckio.. nu dar tada kaj per butt trinktelejo XD hoho.. zdz . normalus toks..

      Comment

      • Lust
        a.k.a Yurla


        • 2006 12 17
        • 274

        #18
        Gan neblogas, gerai kad pažiūrėjau kažkiek anksčiau, dabar ko gero net neužkabintų , tik gaila kad taip iki galo ir liks neužbaigtas,nes visai neseniai Kaze no stigma mangos autorius mirė
        Lust-Yurla @ DeviantArt

        Comment

        • Ingute
          Naujokas
          • 2009 04 24
          • 5

          #19
          o man patyko tikiuosi bus ir pratesimas

          Comment

          • djmindziulis
            Memento mori
            • 2009 05 17
            • 76

            #20
            siaip visai nebloga. 4/5

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              #21
              Tikrai labai neblogas anime, man patiko. Comedy buvo laiku ir vietoj, pagrindinis herojus kietas, piesimas irgi neblogas, daug veiksmo. Tikrai idomus anime, pabaiga tokia visai nebloga.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Aeval
                Rašytojas


                • 2009 01 12
                • 256

                #22
                Patiko animas. Sakyciau, geras vidutinis. Tik gaila, kad istorija nebebus pabaigta.

                Comment

                • Lota :D
                  Love and Peace~!

                  • 2010 02 17
                  • 239

                  #23
                  Negaliu pasakyti, kad tai 'tobulas' ar tikrai 'nuostabus' anime, bet man lengvai susižiūrėjo, aš likau pakankamai patenkinta Jis labai lengvas, todėl ir smagu žiūrėti. Kazuma - šio anime išgelbėtojas. Jis turi šiokios tokios charizmos ir šiaip labai šaunus veikėjas. Norėčiau antro sezono, durys jam plačiai atvertos, tačiau girdėjau kad autorė mirė taip ir nebaigusi mangos, tad jei niekas kitas šio projekto neapsiims - nieko nebus. O gaila, gaila... 4/5

                  Comment

                  • Evil_of_Darknesz
                    Suicide is painless...

                    • 2006 04 09
                    • 998

                    #24
                    Pradžia buvo daug žadanti, tačiau pabaigoje nusivažiavo ir dar paliko intrigą tęsiniui.
                    Spoileris:
                    Tikėjausi, kad Kazuma, per visą serijalą jaus neapykantą Kannagi klanui, bet kur tau, jau po kelių epizodų, elgiasi, lyg nieko nebūtų buvę
                    Veikėjai įdomus, pagrindinis per daug kietas ir pasikėles (primeta Alukardą vaikėzo kelnėse) 7/10

                    Comment

                    • animegirl902
                      Naujokas
                      • 2013 10 18
                      • 9

                      #25
                      Na.... anime šiaip toks pusėtinas jei ne Kazuma personažas nelabai būtų įdomu Vien dėl šio personažo verta pažiūrėti

                      Comment

                      Working...