School Days

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • BabyCakes
    Naujokas
    • 2010 10 15
    • 9

    Pradzia ziurejosi nuobodziai, istempiau dantis sukandes, bet del tokios pabaigos buvo verta. Pabaiga pakeite mano nuomone apie si anime. Begalo patiko soundtrackas.

    Comment

    • kirvis
      Naujokas

      • 2010 01 14
      • 20

      Vienintelis veikėjas, kuris patiko, tai buvo sekai.. Nuo kitų pykino, visi tokie lėkšti ir naivūs, ypač Kotonoha.. Tiesiog perdėtas naivumas ._. Ir labai jie kišosi vieni į kitų santykius. O šiaip anime žiūrimas, tačiau yra daug geresnių.

      edit; tiką pažiūrėjau pabaigą.. jau ten tiek nublūdijo.. Graudu ._.
      Paskutinis pakeitimas nuo kirvis; 2011-02-11, 14:44.

      Comment

      • Silkė
        Naujokas
        • 2010 04 26
        • 6

        Papostinau LM tą patį, bet yra kažkoks poreikis ir čia pasireikšt.

        Pirmiausia, tai nebūčiau šio anime žiūrėjęs, jei nebūčiau perskaitęs šios naujienos (http://j.mp/fpO8Oh). Kitu atveju manyčiau, kad eilinis Romance anime, bet šiuo atveju tikrai sudomino.

        Ir manau, kad prodiuseriai čia truputuką nepagalvojo. Romantinių anime mėgėjus supykins pabaiga, o tokius, kurie mėgsta tokį turinį, kaip paskutinė serija (net nežinau, kokiu žodžiu tai apibendrinti), iš esmės atbaidys pirmos 10 serijų. O ir siužetą paskaitęs pagalvosi, kad Horror žanras turbūt įkištas per klaidą...

        Bet man anime patiko. Nors minėtoji naujiena buvo šioks toks spoileris, bet įdomumo negadino, per paskutines serijas tikrai svarsčiau, kaip viskas baigsis. Ir tikrai nesitikėjau tokio galo (net ir numanant, kas nutiks, atvipo žandikaulis). Iš tikrųjų, unikalus anime. Keista, kaip iš, dar galima sakyt, romantinės komedijos pirmoje pusėje ir dramos antroje, galų gale per vieną-dvi serijas viskas gali tapt taip fucked up...

        Comment

        • Sentum
          Narys

          • 2011 02 18
          • 74

          Man patiko šiandien jį žiūrėjau iki 3 ryto (šiek tiek ilgiau), nors į mokyklą ir sunkiau atsikėliau, bet buvo verta. Pažiūrėjau 10 epu iki tos 3 val ryto, o neseniai kitus 2 epizodus pažiūrėjau. Man patiko (kartojuosi), istorija iš pradžių pasirodė banali, su laiku ėmė patikti vist spėliojau kas nutiks toliau. Pradėjau žiūrėti tikėdamasis kažko horror ar panašiai (iš kitų žmonių komentarų taip pamaniau). Nesu mėgėjas romance animu, visgi šis turėjo kaiką ko kiti neturi, tas mane ir sužavėjo, įtraukė. Pabaiga man pasirodė gera, Katsurai pavažiavo stogas(pavažiavo stogas plačia reikšme), buvo dėl ko, Seką apėmė pavydas, nesupratimas, liūdesys, Makoto kaip daug kas sakė the worst :/. Daviau 5/5.

          Comment

          • darknesssama
            Naujokas
            • 2010 06 05
            • 25

            Makoto ga saitei, cia jau prisidedu prie kitu. Gali kiek nori buti "kaimo Jurgis", bet kai jau itrauki kitus zmones ir pradedi zaisti su ju jausmais - tai jau nieksiska butu tiesiai sviesisi viska sakes, gal net nebutu tokios pabaigos. Nors ka cia slepti - vien del pabaigos ir vertejo ziuret, nes pradzia tikrai nebuvo tokia stipri, kad islaikytu prikaustyta demesi.

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • PaaP'S
              Naujokas
              • 2012 11 04
              • 13

              nepatinka man tokio žanro animės... kažkaip nekažką galas, pykina net ištikro

              šiaip už scripta drąsiai duočiau 5/5, nors ir nepatinko man, verta pažiurėt, bet tik stiprenių nervų žmonėm :? (btw i'm seriously here)

              nors gal čia dėl to kad nakty visa nemiegojau ir 3 anime peržiurėjau, bet whatever...
              nebesižiurės haremai ir romantikos teip pat kaip ankščiau kad žiūrėdavos...

              edit: radau kad anime paremtas tikro gyvenimo yvikiais (bent galas)

              dėl kraujo kur kažkas komentavo tai ten dėl žiurovų(wikipedijoj lgt radau)...
              Paskutinis pakeitimas nuo PaaP'S; 2013-04-01, 11:17.

              Comment

              Working...